Debata Jerzego Zięby z lekarzami – jeden przeciwko wielu….

Debata pokazała jak wiele jest do zrobienia. Prostackie zachowanie, brak szacunku, ignorancja i nie przyjmowanie do wiadomości, że poza medycyną klasyczną są jeszcze inne, skuteczne metody leczenia to typowe zachowanie dla tzw „konowałów”.
Ważne jest to, że ta „lawina” ruszyła i nie da się już jej zatrzymać. Ludzie widzą, że medycyna klasyczna jest nie do zastąpienia w przypadkach „ostrych” ale kompletnie nie radzi sobie z chorobami przewlekłymi. Widzą to też koncerny farmaceutyczne i dlatego będą się bronić wszelkimi sposobami przed utratą zysków.

Komentarze pod nagraniem mówią same za siebie….

Oto niektóre z nich (w oryginale):

Życie Pod Palmami
Miny tych lekarzy jak Zięba gada są bezcenne. Debata wg mnie niepotrzebna i bezsensowna – czemu niby ma służyć? Pokazaniu, że medycyna akademicka kpi i nie chce współpracować z medycyną alternatywną? To już wiemy. Potrzebna debata to „Dlaczego Polak nie ma wolności wyboru lekarza, terapii, ubezpieczenia zdr.”? Dlaczego nie mamy wolności, dlaczego wciska się nam siłą medycynę akademicką. Niech każdy sobie sam płaci i wybiera sposoby leczenia – a wtedy te najskuteczniejsze same się obronią. Jedni wybiorą szpital, inni przytulanie się do drzew. Wsadzanie wszystkich do jednego wora i leczenie wsyztskich tak samo, taśmowo, jak robociki, to właśnie problem socjalistycznej służby zdrowia. Jaką konkurencję mają panowie lekarze? Żadną. Do czasu. Postać pana Zięby rośnie. I im więcej osób pomoże sobie jego metodami – tym więcej lekarzy straci pacjentów. Ci lekarze to wiedzą i to po nich widać.

ela tomczyk
O POZIOMIE LEKARZY JUZ PISALAM JEST PRAWIE ZEROWY.LECZYLAM SIE 20 LAT NA ALERGIE U profesora KTORY MI PRZEPISYWAL STERYDY KTORE MIALY WIECEJ SZKODY NIZ POZYTKU.PO ZASTOSOWANIU PANA JERZEGO ZALECEN ,CZYLI ZAKWASILAM ZELADEK I CZUJE SIE SWIETNIE I PO ALERGI.
STOSUJE OKOLO 10M WITAMINY C DZIENNIE I JUZ DWA LATA NIE JESTEM CHORA NA GRYPE.
CO PRZYSTOSOWANIU STERYD DODATKOWO CHOROWALAM NA GRYPE KILKA KROTNIE W ROKU.
PANIE JERZY DZIEKUJE

Irek Z
Popatrzcie na tego kaprysnego pofesorka, po prawej od znachora, zachowujacego sie jak dzieciak. Polazl na medycyne, bo nie ufal lekarzom, a reprezentuje soba wszystko, co najgorsze i wlasnie dokladnie to, co nas od konowalow odstrasza – bezgraniczna, niczym nie uzasadniona pyche. Nadety bufon, ktory obraza sie, jak jakis gejowaty krolewicz, kiedy ktos mu wytknie, ze pierdzieli farmazony. I nikt sie nikt nie da nabrac – ten nieinteligentny bufon z dobra pamiecia zostal lekarzem, by miec pretekst do noszenia glowy wyzej niz inni.
Nastepny debil po lewej, ktory podaje totalnie nieadekwatny przyklad swego ojca, jako dowod na bledne przekonanie znachora o braku przypadku wyleczenia miazdzcycy przez akademikow. A wczesniej debil, przynudza, jaka ta jego posiadla wieza jest logiczna. Typowy mlot.
Dalej nie dalem rady tego ogladac. To jakby inteligentnego czlowieka posiadic do dyskusji z kilkoma Walesami naraz. Ja bym nie wytrzymal…

Małgorzata Kobiela
Widać, słychać i czuć, że… ta PARODIA – nie ma z debatą absolutnie nic wspólnego. Jak dla mnie – jest TO mecz bokserski 5-ciu lekarzy z panem Ziębą…
Z uwagi na to, że na świecie istnieje – a w „branży lekarskiej” – w szczególności… tak wielu imbecyli nastawionych na „mieć”, gadających procedurach za milion dolarów, przekupionych przez koncerny medyczne – jak lekarze w powyższej debacie – to jest jak jest!. I nieważne jest to, że Wit. C leczy niemal wszystko, z rakiem włącznie !, to do tego rodzaju ludzi nic kompletnie nie dociera, oprócz owych… milionów dolarów..
To po prostu żenada !

Krzysztof Dejneka
Jerzy Zięba zaorał 5 lekarzy i profesorów. To jest w sumie straszne że lecza nas takie głąby.

Andreas Smolinski
Jurku jestes doskonaly ! A owie panowie to slugusy farmy….

MALGOSIA CIBOROWSKA
Ręce i nogi opadają jak się słucha takich tzw. profesorów. Im dalej od onkologłów tym lepiej niezaleznie od kraju…wszyscy tacy sami..ograniczone umysły, arogancja połączona z ignorancją i brak wyobrażni! Po nosie dostają, uderza to w ich ego i nic więcej. Stado arogantów, ich tytuły mogą sobie w kieszeń schować, skoro nie potrafią wyleczyć niczego a ludzi traktują jak numery w statystyce.Sami sobie ciężko zapracowali na brak zaufania. Ja mam gdzieś ich przedłużanie życia i ich ignorancję. Jestem pacjentką onkologiczna od 3 lat i od początku zrozumiałam, że ich możliwości wyleczenia mnie są zbyt ograniczone, praktycznie w ogóle nie mają jak i czym mnie leczyć. Natomiast metody tzw nie medyczne, odpowiednia dieta, odpowiednia suplementacja, utrzymują mój organizm w równowadze. Guz zmniejszył sie o 50 % i nie mam żadnych przerzutów, nauczyłam się kontrolować problem, nie biorę żadnych leków, bo i tak w moim przypadku ich nie ma i doszłam do wniosku, że mam wielkie szczęście, że nie zatruto mnie zadną chemią, w ten sposób mam większe szanse na odzyskanie zdrowia w pełni. Nie ma jednej metody pozbycia się raka. Tak jak przyczyn powstania guza jest wiele, tak samo żeby sie go pozbyć trzeba zastosować kilka metod, żeby mieć pozytywny efekt.

Lovve Bluues
Jurek Zięba jak Kopernik czy Galileusz staje naprzeciw nieomylnej watahy Świętej Inkwizycji złożonej z prawdziwych, nieomylnych i utytułowanych autorytetów.
A z powyższymi fanatykami – specjalistami od oszustw (prof. Konował pod koniec dyskusji : „Człowiek lubi być oszukiwany” oraz drugi konował, który zrejterował wobec wyzwania Zięby przetestowania leczenia glejaka) wszelka dyskusja i koncyliacja jest niemożliwa.
Kłamcy i ludobójcy agitujący za starym skorumpowanym gównem jakim jest trucie ludzi szczepionkami czy „leczenie przewlekłych chorób” nadają się tylko do spuszczenia w kiblu razem z ich dokonaniami naukowymi.
I to się dokonuje. Brawo Jurek. Tak trzymać.

Agnieszka Anna
Ze strony lekarzy: buta, pewnosc siebie, zamkniety umysl. Tyle

Tomasz Dorniak
Oglądałem na żywo i komentowałem. Wyleczyłem się z raka w Syrii amigdaliną, moją siostrę unicestwiono chemią w Trójmieście, zmarła w wieku 35 lat. Piszę książkę na temat leczenia wodą (jestem inż. środowiska o specjalności gospodarka wodna) oraz substancją, która ma badania kliniczne w Japonii oraz USA i nie jest stosowana w Polsce.Zorganizowałem 300 wykładów na ten temat-lekarze są przerażeni skutecznością, onkolodzy boją się o utratę pracy. W książce opisuje również hipertemię, celiakię, jak wyleczyć się z cukrzycy typu II i zmniejszyć genetycznie modyfikowaną insulinę, która niszczy hormony i powoduje raka. Kłamstwo cholesterelowe…trudno było słuchać”lekarza”, który wierzy w statyny, które są oszustwem czy mówiącego o szczepionkach MMR, które spowodowały autyzm u mojego siostrzeńca. MMR nie ma badań klinicznych, zostały sfałszowane.Pozdrawiam

18 komentarzy

 1. Ilona
 2. Kris13
 3. Kris13
 4. Yolka
 5. Marek
 6. Bogumila
 7. Andrzej
  • Marek
   • Miko
    • Marek
  • emilia
  • Dora
  • Ryszard 54
  • emilia
 8. Aleksandra
 9. Magda