Ukryte morderstwa: 64 zgony po szczepionce Infanrix.

Dr Jerzy Jaśkowski, Porady, Zdrowie | 0 komentarzy

syringe-417786_1920Pamiętaj: Leczenie jest zawsze sprawą indywidualną chorego.
Ustawy medyczne służą handlarzom i spec – służbom w celu lepszego zniewolenia człowieka [politycznego/ekonomicznego].

O tym, że Polska jest krajem istniejącym tylko formalnie, powiedział nie kto inny, tylko najbardziej kompetentna osoba, Minister Spraw Wewnętrznych.
O tym, że skasowano już od 1974 roku historię w szkołach, jest sprawą powszechnie znaną w kręgach zainteresowanych.
O tym, że mass media polskojęzyczne należą do niemieckich właścicieli i są pod amerykańskim zarządem aż do 2099 roku, pisał Nasz Dziennik.

Niestety, jesteśmy indoktrynowani o wiele dłużej.

Już wprowadzenie Zygmunta Wazy na tron Polski było majstersztykiem dyplomacji habsburskiej. Zygmunt Waza był przecież lennikiem, czyli poddanym Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego. Czyli umieścili swojego agenta wpływów, jak to się obecnie nazywa, na tronie Polski.

Nie da sie ukryć, że Wazowie doprowadzili nas do wojen z Turcją, co zaowocowało klęską ekonomiczną: utratą dwu portów na Morzy Czarnym i załamaniem handlu żywnościowego.

Po Wazach nadal namiestnikami byli lennicy Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego – Sasi. Wplątali nas w wojnę północną i doprowadzili do totalnego zniszczenia gospodarki przemarszami wojsk.

Ten bękart Branickiego i Frankówny, zwany u nas Królem Stasiem, tylko postawił kropkę nad „i”, dokonując woltyżerki doprowadzającej do rozbiorów.

Przez kolejne 125 lat indoktrynacja pochodziła z Berlina, Petersburga i Wiednia.

Prowadząc nawet pobieżną analizę programów szkolnych można śmiało powiedzieć, że za tym stało City of London.

Wycięto całkowicie z programów na przykład krucjatę Henryka IV na Wilno w 1392 roku.

Wycięto działalność Kompanii Moskiewskiej.

Wycięto działania licznych kolonii angielskich w Polsce, choćby 18 000 kolonii w Elblągu. Jej naczelnik otrzymywał od Parlamentu angielskiego 100 funtów rocznie. W tym samym czasie najlepszy admirał angielski dostawał pensję w wysokości 80 funtów rocznie.

Wycięto działania Cromwella w prowokacji i finansowaniu rebelii Chmielnickiego w 1648 r.

Wycięto przygotowania do Powstania Listopadowego, prowadzone od 1825 roku w Warszawie przez agenturę Corona Temple.

Wycięto angielskie obozy koncentracyjne w czasie II Wojny Światowej dla Polaków, negatywnie wyrażających się o Sowietach, choćby informację o tym na Wyspie Węży.

Nie dziwmy się wiec, że obecnie wycina się także informacje, które mogłyby zaszkodzić handlowym interesom koncernów amerykańskich. Dotyczy to w pierwszym rzędzie produktów medycznych, zwanych szczepionkami.

Użyteczne trolle z reklamówek przemysłu farmaceutycznego, wydawanych w języku polskim, podają do wiadomości niestworzone rzeczy o dobroczynnym działaniu szczepionek, zaczynając od powoływania sie na E. Jennera. Zapominają tylko podać, że E. Jenner był zwykłym hochsztaplerem, który dyplom lekarski kupił sobie na starość za 15 funtów. Dorabiał się na wcieraniu końskiego łajna, rozmazywanego na wymionach krów i potem tą ropą zakażał poprzez nacinanie rąk zdrowe osoby. Śmiertelność z powodu sepsy była bardo wysoka. Przeważnie 20 razy więcej ludzi umierało zaszczepionych, aniżeli nieszczepionych na daną chorobę.

Dlatego obecnie na zachodzie nie ma przymusu szczepień w państwach europejskich. W Niemczech wręcz matka po porodzie musi pisać podanie z prośbą o szczepienie. Jak nie napisze, to nikt nawet nie tknie jej dziecka.

A w tym kraju istniejącym formalnie każda osóbka średniego personelu, nawet jak rodzice podpiszą się przeciw szczepieniem, to i tak szczepi, ponieważ nie ma w zwyczaju czytać. I oczywiście żaden przedstawiciel wymiaru sprawiedliwości nie widzi w tym nic niewłaściwego. To jest właśnie dowód na formalne istnienie państwa i jego instytucji. Dla społeczeństwa najbardziej widoczne są działania wymiaru sprawiedliwości na najniższym poziomie organizacji.

Dowodem wprost fałszowania sprawy szczepień jest ukrywanie faktów powszechnie na zachodzie znanych.

Otóż od 4 lat jest znany w Bibliotece Narodowej USA NKM 1271 stronicowy raport koncernu GSK ujawniający, że niektóre szczepionki powodują nagłą śmierć niemowląt.

Nagła śmierć niemowląt dotyczy szczepień szczepionką INFANRIX, czyli tzw. 6 w jednym.

Jak można sprawdzić, żaden członek sekty szczepionkowej nawet się nie zająknął o tym fakcie. Czyli albo jest takim gazetowym profesorkiem po edukacji GW, albo po prostu oszukuje społeczeństwo. Przecież chyba nie możemy przyjąć, że służby coś na niego mają i go szantażują?

Otóż koncern GSK fałszował wyniki badań zgonów po szczepionce Infanrix, w ilości 67, jako występujące w okresie 3 tygodni po szczepieniu.

Dokładna analiza tych przypadków wskazuje na coś zupełnie innego. Aż 75% tych zgonów wystąpiło w okresie 3 dni po szczepieniu. 90 % przypadków, czyli 60 niemowlaków zmarło o okresie 5 dni po szczepieniu.

Aż 97%, czyli 65 przypadków dotyczy śmierci dzieci do pierwszego roku życia i nastąpiło w okresie do 10 dni po szczepieniu. Wskazuje to jednoznacznie na związek szczepionki ze zgonem. Tylko 2 zgony miały miejsce pod koniec okresu obserwacji.

Podobnie u dzieci powyżej pierwszego roku życia, 87.5% zgonów wystąpiło w okresie pierwszych 10 dni po szczepieniu, a 12.5% w kolejnych 10 dniach (0% zgonów nastąpiło w okresie pierwszych 5 dni po podaniu szczepionki).

Szczepionkę produkuje GSK, który niedawno musiał płacić 3 miliardy dolarów odszkodowania za promowanie leków przeciwdepresyjnych.

Szczepionka Infanrix Hexa zapobiega rzekomo takim chorobom jak tężec. Problem w tym, że tężec nie jest chorobą zakaźną. I nawet w czasie pierwszej wojny światowej na 5 000 000 żołnierzy amerykańskich i 1 milion rannych, na tężec zachorowało około 60 żołnierzy, leżąc całe dnie w błocie i gnoju. Nie znam matki, nawet najbardziej prymitywnej, która trzyma swoje dziecko w gnoju końskim, chociażby z tego powodu, że praktycznie konie zniknęły z krajobrazu polskich wsi.
 Szczepionka Infanrix Hexa zapobiega rzekomo wirusowemu zapaleniu wątroby typu B. Problem w tym, że to choroba weneryczna. Nie znam matek ani ojców uprawiających seks z niemowlętami. To są zwyczaje azjatyckie w rodzaju Kinseya. Niespotykane w cywilizacji łacińskiej.

Szczepionka Infanrix Hexa zapobiega rzekomo zachorowaniu na Polio. Ale jak wynika z danych WHO, wszelkie epidemie polio w ostatniej dekadzie były właśnie w grupie szczepionych. Poza tym WHO już w 2017 chce ogłosić, że polio nie istnieje.

I tak możemy przez cały czas. Innymi słowy, pod pretekstem walki z nieistniejącymi chorobami, świadomie mordujemy dzieci. Przecież żaden specjalista rządowy w kraju pomiędzy Odrą i Bugiem nie poinformował o tym oficjalnym raporcie, znajdującym się w publicznej, czyli ogólnodostępnej bibliotece.

Musimy sie zastanowić. Podano szczepionkę INFANRIX HEXA zdrowym dzieciom, u których lekarz decydujący o szczepieniu nie widział przeciwwskazań do zastrzyku. Zdrowe dzieci zmarły. Nie ma winnych!?

W 1975 roku w Japonii 37 nagłych zgonów niemowląt było związanych ze szczepieniem. Lekarze w jednym departamencie zbojkotowali szczepienia i nie chcieli zaszczepić. Japoński rząd zwrócił na to uwagę i zatrzymał zaszczepienie dzieci w wieku poniżej 2 lat. To opóźnienie o dwa lata szczepień praktycznie zapobiegło nagłym zgonom.

Japonia z wysokim [17 miejscu] ówczesnym współczynnikiem umieralności niemowląt, ma obecnie najniższy wskaźnik śmiertelności niemowląt na świecie, od kiedy zatrzymali szczepienia. Japonia nie szczepi dzieci w wieku poniżej 2 lat, między 1975 i 1988 roku. A od 1988 roku japońscy rodzice mieli wybór rozpoczęcia szczepienia w dowolnym czasie, od 3. do 48. miesiąca.

Ale musisz zrozumieć Szanowny Czytelniku, że jak podano, szczepionki są głównym źródłem dochodu dla koncernów farmaceutycznych.

Witamina A jest znana od 1930 roku, podawanie jej zmniejsza śmiertelność z powodu odry o 60 procent.

Witamina D chroni przed chorobą wirusową. Proszę samemu sprawdzić, który PT Pediatra wykonuje badanie 25 OHD w dzieci w wieku szkolnym? Wyniki sekcji takich dzieci wykazują uszkodzenie układu oddechoweego.

Jeżeli dziecko ma uszkodzony układ oddechowy, to jego oddychanie jest płytkie. To znaczy, że ciężki dwutlenek węgla zalega w obrębie 15- 20 cm dookoła głowy. Czyli dziecko oddycha w dużej części dwutlenkiem węgla. A jak podałem, czujniki notują w pobliżu noska, ust, koncentrację dwutlenku węgla powyżej 10 000 ppm.

Tak wiec Nagła Śmierć Łóżeczkowa, z angielskiego zwana SIDS, po szczepieniu, jest wynikiem uduszenia się dziecka z powodu zatrucia dwutlenkiem węgla.

Wystarczyłoby zastosować wentylację, czyli stałą wymianę powietrza w pomieszczeniu, a nie zamykać dziecko w łóżeczku w rodzaju komory.

Piszemy o tym od ponad 10 lat. Najgorzej jest w szpitalach pediatrycznych. W małych niewentylowanych salkach średnia koncentracja dwutlenku węgla przekracza 5000 ppm,

Problem jest zdecydowanie gorszy z niemowlakami. Jak włożymy takiego malucha o masie 3 – 5 kg do łóżeczka, a jeszcze zasłonimy kocykiem szczelnie boki łóżeczka, to tworzymy komorę gazową. Nasze pomiary wykazały, że już po godzinie – dwu, koncentracja przekracza 10 000 ppm. Więcej nie mogliśmy mierzyć, ponieważ skala miernika się kończyła. W żadnym szpitalu nie zastosowano mierników dwutlenku węgla. Większość ordynatorów w ogóle boi się dokonywać pomiarów dwutlenku węgla na swoich oddziałach. Musieliśmy to robić po kryjomu, chociaż badania były pokrywane z naszych funduszy prywatnych.

A co robią tzw. konsultanci z neonatologii, czy pediatrii? Ano, sam widzisz Dobry Człowieku, sprzedają szczepionki.

Podobnie wygląda sytuacja w wózeczkach dla niemowlaków. Wykonane są one z materiałów sztucznych, nieprzepuszczających wody i powietrza. Bardzo często widzimy taką mamuśkę, pchającą wózek za kilka tysięcy złotych, ze szczelnie zasłoniętym przodem. Ta mądra inaczej kobiecina, posiadająca duża kasę, co widać, nie zdaje sobie nawet sprawy, że dusi własne dziecko. No cóż, pieniądze najczęściej nie idą w parze z wiedzą. O wiele częściej z cwaniactwem.

I zupełnie na zakończenie, jak ujawniono 03.04 2015, szczepionki powodują zaburzenia produkcji insuliny, doprowadzając do otyłości. Już w 1978 roku Hannik i Cohen podali, że brak prac udowadniających bezpieczeństwo takich szczepionek, jak przeciwko błonicy, tężcowi, krztuścowi DTaP. Autorzy podali, że istnieją niebezpieczne reakcje po podaniu szczepionki przeciwko krztuścowi, opisane po raz pierwszy już w 1933 roku, jak status convulsivus, powodujący trwałe uszkodzenie mózgu.

Autorzy przytaczają szereg badań potwierdzających te obserwacje: Parfentjev ar all 1949, Tabacnik at all.1969.

I tutaj musisz zastanowić się, co robi tzw. konsultant krajowy z pediatrii p. prof. Jackiewcz. Ani razu w dającym się prześledzić okresie nie ostrzegała swoich kolegów pediatrów o tych zagrożeniach, a przecież taka jest rola konsultanta!

1.www.naturalnews.com/048605_vaccine_hysteria_totalitarian_nightmare_medical_fascism.html
2.Olive C.: Pattern recognition receptors: sentinels in innate immunity and targets of new vaccine adjuvants. Expert Rev. Vaccines, 2012; 11: 237–256
3.Akira S., Takeda K., Kaisho T.: Toll-like receptors: critical proteins linking innate and acquired immunity. Nat. Immunol.,2001; 2: 675–680
4.Latz E., Xiao T.S., Stutz A.: Activation and regulation of the inflammasomes. Nat. Rev. Immunol., 2013; 13: 397–411
5.Kaisho T., Akira S.: Toll-like receptors as adjuvant receptors. Biochim. Biophys Acta., 2002; 1589: 1–13
6.Esposito S., Fumagalli M., Principi N.: Immunogenicity, safety and tolerability of vaccinations in premature infants. Expert Rev. Vaccines, 2012; 11: 1199–1209h www.mp.pl/szczepienia/artykuly/przegladowe/show.html?id=137774&u=162882774&rid=77B385CYK27CUJE294A086A862YCI7F
7.Termedia.pl z 04.03.2015
8.Natural News 04.03.2015
9.www.fnbg.org
10.www.medexpress.pl z 03.03.2015 ; 13.00
11.www.medexpress.pl z 27.02.2015 08.27
12.www.tvn24.pl z 04.03.2015
13.www.rynek zdrowia.pl 16.11.2014 ;11.54
14.PubMed 3618578
15.Pub Med 1994745
15.Pub Med 1884314
17.Pub Med 7740350
18.www.fiercepharma.com/node/12501/
19.J.Am.Geriatr.Soc 2014Dec;62(12) 2327 -32
20.JAMA 1988 15 kwiernia; 279 (15) 1200-5
21.Nowotwor Biol 2014.październik 31
22.www.naturalnews.com/048890 vaccines autoimmune
23.Alim.Pharma.Ther 2009, 01 lipca 30, 113-25
24.www.naturalnews.com/048843 mainstream media vaccine
25.www.fiercepharma.com/story/pharma-shelled-out-375b
26.www.fiercepharma.com/special-reports/top-10-pharma
26.www.hormonesmatter.com/obesity-childhood-vaccines-blame/
28.J.Eur Acad Derma Vener 2014 grudzien 15
29.Anticancer Res 2011 Sept.31
30.Eur J.Cancer 2010 Aug,46 , 2196-205
31.Br.J.Cancer 2014,27 maj.2772-84
32.www.nvic.org/NVIC-Vaccine-News/March02011/No-Pharma-Liability
33.www.naturalnews.com/048888 vaccine adverse events autism
34.www.thelibertybeacon.com/2014/01/23/flu-vaccines-is

„Szczepione są dzieci z rodzin biednych, niewykształconych z dzielnic lumpenproletariatu, kolorowi.
Nie szczepią się dzieci z rodzin bogatych, wykształconych, białych”

A Ty do jakiej grupy należysz, Szanowny Czytelniku?

Źródło:
Dzięki uprzejmości i za zgodą
dr Jerzego Jaśkowskiego
[email protected]

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0
    0
    Twój Koszyk
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu