Trzustkowy zabójca (którego nie może złapać nowoczesna medycyna).

Uncategorized | 0 komentarzy

Wspomaganie trzustki jest niezbędne dla przejęcia kontroli nad swoim zdrowiem. Bez optymalnego funkcjonowania trzustki, organizm nie dostanie potrzebnego mu pożywienia. I zapomnij o naturalnym kontrolowaniu poziomu cukru we krwi. . .

To dlatego stosowanie naszej unikalnej metody Digestive Power Protocol w naszym inauguracyjnym numerze Independent Healing jest jednym z najlepszych sposobów ochrony trzustki. Ale jest jeszcze pilniejszy powód rozpoczęcia ochrony tego ważnego narządu. . .

Lekarze nie potraktowali poważnie Julii Roberts, kiedy skarżyła się na ostry ból kręgosłupa przechodzący aż do podbrzusza. Wiedziała iż coś jest źle. I miała rację. . . Ci sami lekarze 19 razy nie zdiagnozowali jej problemu.

„Nie mogłam znaleźć lekarzy, którzy potraktowaliby mnie poważnie. Całkowicie brakowało poczucia pilności. . . Zawiedziono mnie i jestem zdruzgotana”.

Dopiero kiedy sprawy zdrowia wzięła we własne ręce – i z własnej kieszeni zapłaciła za skan w prywatnym szpitalu – znaleźli go. . .

Julia miała nie dającego się operować i zaawansowanego raka trzustki. Obecnie każdy dzień jest walką o jej życie.

„To raczej dramatycznie ogranicza moją długość życia. . . Albo rzucasz ręcznik i się poddajesz. . . albo walczysz. Dla mnie jest tylko jedna opcja”.

W tym raporcie dowiecie się dlaczego rak trzustki jest jedną z najbardziej przerażających prognoz jaki możesz usłyszeć od lekarza – i dlaczego wskaźnik przeżycia 5 lat wynosi 5%. . . albo mniej.

Ujawnimy również jak nawet drobny problem z trzustką z upływem czasu może zmutować się w coś dużo bardziej śmiertelnego. . . I dlaczego możesz tego nie wiedzieć, aż jest za późno.

Dowiecie się w jaki sposób test na nowotwór trzustki stanowi wyzwanie dla nowoczesnej medycyny. . . I dlaczego jego wynalazca, kilkunastoletni chłopak, może zmienić leczenie tej choroby.

I w końcu podzielimy się naszą metodą ochrony trzustki [Pancreas Defense Protocol], żeby ten narząd nie uległ największemu zagrożeniu jakie może go spotkać.

Ale najpierw musicie dowiedzieć się co czyni raka trzustki tak śmiertelnym – i dlaczego jego diagnoza może trwać całe lata.

Niepokojąca diagnoza

Rak trzustki [pancreatic cancer – PC] nie jest czołowym zabójcą rakowym w Ameryce. W tym roku na tej liście zajmuje czwarte miejsce.

Ale liczba zachorowań wzrasta. . . Eksperci szacują, że w ciągu następnych 7 lat śmiertelność na PC będzie druga na liście, tuż za rakiem płuc.

I jest tego kilka powodów.

Pierwszy – i najbardziej przerażający – to wskaźnik przeżycia 5 lat. Większość nowotworów daje niemal 70% przeżycia co najmniej 5 urodzin.

Wystarczy spojrzeć na raka piersi i prostaty. One dają wskaźnik 90%. Niezwykle rzadkie jest tu nie przeżycie 5 kolejnych lat. Ale jest ten rak trzustki. . .

Szansa przeżycia 5 lat jest znikoma. Niektórzy szacują ją na jedynie 3%.

To oznacza, że kiedy lekarz cię zdiagnozuje – jeśli w ogóle wykryje raka – to już masz mało czasu. 75% pacjentów nie przeżywa nawet roku po diagnozie.

Drugi – mniej niż 1 na 5 pacjentów nadaje się na operację w ogóle. I nawet jeśli jesteś kandydatem na operację, możesz już nie chcieć zawracać sobie głowy. ..

Średnia długość przeżycia operacji to tylko 18 miesięcy. W najlepszym przypadku, masz 25% szansę przeżycia 5 lat po operacji.

To dlatego dokładna obserwacja funkcjonowania trzustki wcześniej robi różnicę między uniknięciem wszelkich problemów i utratą życia z tego powodu. Objawy problemu mogą występować przez wiele lat zanim lekarz nawet pomyśli iż coś jest źle.

Jak zabija lokalizacja

Rak trzustki nie powstaje w ciągu doby. Rozwija się latami – nawet przez całe życie. Ale prawdziwym problemem jest jego lokalizacja.

Jak powiedzieliśmy wcześniej, trzustka jest głęboko schowana w podbrzuszu. To sprawia iż bardzo trudno ją zobaczyć. I to sprawia iż nawet trudniej jest się do niej dostać. Ironią jest to, że jej lokalizacja ma pomagać chronić ją przed uszkodzeniem.

Ale nie tylko lokalizacja działa na korzyść raka. . .

Nowotwory trzustki mają idealne środowisko dla rozwoju. Te komórki chroni stroma [łącznotkankowy zrąb]. Jest to sieć włóknistych tkanek łącznych. Ona jeszcze bardziej utrudnia znalezienie raka trzustki i guzów. Ale nawet to nie jest najgorsze. Stroma pomaga także regulować – i dostarcza substancje odżywcze do – normalnych komórek trzustki. Ale również odżywia i chroni raka, jeśli już jest. Jest to tak jakby rak wiedział jak porywać dostawy stromy i trzymać je daleko od zdrowych komórek – i karmi tylko siebie.

Ale zanim to się dzieje, coś musi wpłynąć na powstanie raka.

Co to jest? Palenie papierosów, otyłość i historia raka w rodzinie. Ważne jest również spożycie cukru i poziomy zapalne. Jednak większość ekspertów nie zwraca na to uwagi.

Ale najbardziej kontrowersyjnym czynnikiem ryzyka – który eksperci bagatelizują – jest spożywanie alkoholu. trzy lub więcej drinków dziennie może zwiększyć ryzyko śmierci o 40%. Niektórzy mówią, że dowody nie są wystarczające. Ale związek spożycia alkoholu zaczyna robić duży sens kiedy spojrzy się na jeden z czynników ryzyka powstania PC: przewlekłe zapalenie trzustki [chronic pancreatitis].

To dlatego unikanie mniej groźnych problemów z trzustką – jak ostre zapalenie trzustki – może pomóc w zmniejszeniu ryzyka PC.

Innym czynnikiem w PC jest białko RAS. Pomaga kontrolować mnożenie się i podział komórek. Ale mutacje RAS wykryto również w 95% przypadków PC.

Metody konwencjonalne – jak chemioterapia – mogą nawet pogorszyć te mutacje.

Największym problemem kiedy już lekarz nawet znajdzie raka, jest to, że jest za późno by cokolwiek zrobić w celu zatrzymania go. Ale nowe badanie pomoże wykryć PC lata zanim będzie stanowił zagrożenie – przy pierwszej próbie.

Nowe badanie odwraca do góry nogami nowoczesna medycynę

Nowoczesna medycyna poniosła fiasko w zwalczaniu raka trzustki. . . Nie mogą nawet znaleźć guza zanim urośnie tak duży, że jest wykrywalny fizycznie.

Guz żołądkowy mojego wuja Kevina miał wymiary piłki futbolowej zanim pokazał się na jakimkolwiek badaniu obrazowym.

Standardy medyczne wykrywania PC sa śmieszne. Ich technologia ma ponad 60 lat. Każde badanie kosztuje prawie $1.000. I to jest głównym problemem dla niewiele zarabiających pacjentów – nie pokrywa go ubezpieczenie. A najgorsze w tym wszystkim? To, że nie dostrzegają 30% wszystkich PC.

Ale jest nowy test, który na zawsze może zmienić sposób diagnozowania PC – i prawie odwrócić wskaźniki przeżycia.

Test ten jest 168 razy szybszy niż ten jaki zna twój lekarz. Jego wynik wymaga tylko 5 minut. Jest także 26.000 razy tańszy i kosztuje jedynie 3 centy. Jest 4.000 razy bardziej wrażliwy niż obecny standard wykrycia. W przypadku ludzi jego dokładność wynosi 100%.

Jego wynalazca jest w wieku ledwie pozwalającym mu oglądanie R-filmów.

Jack Andraka ma 17 lat. Kilka lat temu na skutek PC stracił przyjaciela rodziny. I to zdopingowało go do zastanowienia, w jaki sposób człowiek „zdrowy, nie pokazujący żadnych objawów, stał się szkieletem tylko w 3 miesiące”. To zmusiło go do poświęcenia wolnego czasu na poszukiwania sprawy PC.

Pierwsze szokujące dane jakie znalazł były, że 85% diagnoz PC były spóźnione. Następne na co natrafił były badania krwi na PC mierzące poziomy białek we krwi. Ale jest ich ponad 8.000.

Jack mówi: „. . . to jak szukanie igły w stercie identycznych igieł”. Ale tylko jedno białko – mesothelin – występuje w dużych ilościach na najwcześniejszych etapach PC. . . kiedy wskaźniki przeżycia wynoszą prawie 100%. Jeśli wykryje się to białko, wykrywa się PC – nawet nowotwory płuc i jajników – na najwcześniejszym etapie.

Pewnego dnia podczas lekcji biologii Jack czytał wyniki badań – pod stolikiem – o nanorurkach węglowych. Są to struktury jak rurki wykonane z węgla. Każda z nich ma średnicę około 0.00002 mm = 1/50.000 – jak pojedynczy włos. W tle nauczyciel mówił o przeciwciałach.

Jest to jak zamek i klucz – one wiążą się tylko z jednym konkretnym białkiem. I wtedy dostał olśnienia.

Przez połączenie nanorurki węglowej z przeciwciałem, które wiąże się z mesothelin w próbce krwi, można wykryć PC nawet zanim stanie się zagrożeniem. Pomyśl o tym jak o pręcie do sprawdzania oleju w samochodzie. Kiedy mesothelin pokaże się na poziomach, które wskazują na PC, wywołuje reakcję elektryczną.

I można ją odczytać na prostym omomierzu, który można kupić w każdym sklepie z narzędziami za około $50.

Po skontaktowaniu się z 200 czołowymi ekspertami od PC – i otrzymaniu 199 odmów – dostał jedno „może”. I to „może” doprowadziło do powstania tego badania. Teraz Jack uważa, że w ciągu następnych 5 lat ono może pomóc podnieść wskaźnik 5-letniego przeżycia PC do prawie 100%.

Ma nadzieję, że badanie stanie się dostępne dla pacjentów w ciągu 3 – 5 lat. . . Ale to jest nadal aż 5 lat.

Większość ekspertów nawet nie słyszała o tym badaniu. A niektórzy – zwłaszcza dotknięci PC – nawet nie mają czasu na to czekanie. To dlatego my opracowaliśmy metodę ochrony trzustki [Pancreas Defense Protocol].

The Pancreas Defense Protocol [PDF]

Twoja trzustka może być uszkadzana całe zycie zanim odczujesz tego skutki. A wtedy może być już za późno by naprawić problem. To czyni nasz autorski PDF przydatnym.

Opracowaliśmy go by pomóc twojej trzustce, by nie musiała się zmierzyć ze śmiertelnym zagrożeniem. . . Ale jeśli już żyjesz z osłabioną trzustką, PDF może pomóc odwrócić szkody.

Oto jak to zrobić:

Znajdź więcej flawonoli: przeciwutleniacze mogą chronić trzustkę. Ale niedawne badanie pokazuje, że flawonole – specyficzny typ przeciwutleniaczy – może zmniejszyć ryzyko powstania raka trzustki o około 25%. I to ryzyko może spaść nawet niżej u palaczy – aż o 58%. [xiii]

Flawonoidy w tym badaniu – kwercetyna, kemferol i mirycetyna – nie są trudne do znalezienia. Dobrym źródłem kwercetyny są jabłka i cebula. Kemferol daje szpinak i kapusta, a czerwona cebula i jagody to łatwy sposób na dodanie do diety mirycetynę.

Zakazuje się konsumpcji przetworzonego mięsa: poważnie zagraża ono trzustce. . .

Pożegnaj się z cukrem – on karmi raka. Konsumpcja cukru jest jednym z najwiekszych ryzyk zachorowania na raka trzustki, nie ma nic gorszego od ‚soft drinks’.

Tylko osoby przyjmujące wit. D3 w największej dawce – tylko 600 IU – mają 41% szanse pokonania tego raka. Odkryto, że przyjmowanie 6.000 IU wit. D3 codziennie może doprowadzić do znacznego obniżenia ryzyka.

Korzystaj z enzymów trawiennych: wiesz jak są ważne dla prawidłowego funkcjonowania trzustki. One mogą zapobiec, a nawet zniszczyć raka trzustki. Przeprowadzone w 2007 badanie na Kubie wykryło, że bromelaina – enzym trawienny znajdujący się w ananasie – był znacznie bardziej skuteczny niż środek w chemo 5-fluorouracyl. Bromelaina podniosła wskaźnik przeżycia myszy z PC nawet do 318%. I odwrotnie do chemo, ta naturalna substancja nie daje szansy rakom wtórnym.

Kolejne lata będą krytyczne jeśli chodzi o postęp w wykrywaniu – i zwalczaniu raka trzustki. . . Ale teraz jest to jeden z najbardziej śmiertelnych nowotworów.

The Deadly Pancreas Killer (That Modern Medicine Can’t Catch)

Independent Healing (s. 16 – 21)

Tłum. Ola Gordon
Źródło: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/trzustkowy-zabojca-ktorego-moze-zlapac-nowoczesna-medycyna-2014-10

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0
    0
    Twój Koszyk
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu