Rak piersi – naturalne leczenie.

Choroby, Porady | 0 komentarzy

breast-cancerGuz rakowy tworzy się samoistnie latami. Miejscowo gromadzą się zwyrodniałe komórki, które atakują zdrowe tkanki. Leczenie chemioterapią i radioterapią niszczy chore i zdrowe tkanki. Kiedy rak jest nie leczony z biegiem czasu przybywa chorych komórek, które atakują zdrowe.

Nowotwory mogą być łagodne i złośliwe. Nowotwór niezłośliwy nie rozprzestrzenia się. Nowotwór złośliwy składa się z komórek rakowych, które są zdolne zniszczyć inne części organizmu. Rak piersi daje początek w piersi i może przerzucić się do więzów chłonnych i innych narządów. Rozwój raka jest procesem złożonym, składa się z różnych stadiów. W początkowym etapie zanim dojdzie do rozwoju komórek nowotworowych można jeszcze zapobiegać poprzez właściwą dietę. Najlepsza jest dieta wegeteriańska, która zwiększa stężenie izoflawonów i lignanów w plaźmie. Należy spożywać więcej warzyw i owoców, produktów ziarnistych i sojowych. Dobre są ziarna słonecznika i migdały.

Rodzaje raków:

1. Rak przedinwazyjny – (naciekający)
– rak przedinwazyjny przewodowy – (carcinoma intraductale in situ DCIS)
– rak przedinwazyjny zrazikowy (carcinoma labulare in situ LCIS)

2. Rak inwazyjny
– najczęstsza postać sutka (ok. 80% przypadków)
– rak zrazikowy naciekający
– rak rdzenisty
– rak śluzowy
– rak cewkowy

Stopnie zaawansowania raka gruczołu sutkowego według American Joint Committee on Cancer Staging of Breast Carcinoma:

Stopień:
0 – DCIS (łącznie z chorobą Pageta [patrz poniżej] brodawki sutkowej) i LCIS
I – Rak inwazyjny do 2 cm średnicy lub mniejszy i węzły chłonne nie zajęte
IIA – Rak inwazyjny do 2 cm średnicy lub mniejszy z przerzutami do węzła lub węzłów chłonnych lub rak o wymiarach większych niż 2 cm, ale mniejszych niż 5 cm z niezajętymi węzłami chłonnymi
IIB – Rak inwazyjny większy niż 2 cm, ale mniejszy niż 5 cm i węzeł lub węzły chłonne zajęte, albo raki inwazyjne większe niż 5 cm z węzłami chłonnymi niezajętymi
IIIA – Raki inwazyjne o różnych rozmiarach z nieruchomymi węzłami chłonnymi (w wyniku naciekania otoczenia poza torebkę węzła lub naciekania innych struktur)
IIIB – Rak zapalny, raki naciekające ścianę klatki piersiowej, raki naciekające skórę, raki z satelitarnymi ogniskami w skórze lub każdy rak z przerzutami do wewnętrznych węzłów chłonnych po tej samej stronie
IV – Obecne odległe przerzuty

Choroba Pageta kości (osteitis deformans)
Przewlekła choroba ukł. kostnego. Charakteryzuje się wystąpieniem co najmniej jednego ogniska zapalnego nieprawidłowego tworzenia kości przez osteoblasty, poprzedzone nasiloną reabsorbacją kości przez osteoblasty.

Złośliwy rak piersi daje przerzuty do innych organów. Rozwija się latami, ale w ostatnim stadium przebiega błyskawicznie. Rak nie leczony doprowadzi do śmierci.

Środki profilaktyczne:

1. Zrezygnować ze wszystkich używek – kawa, herbata, alkohol, tytoń.
2. Zrezygnować ze spożywania cukrów i mięsa.
3. Przejść na dietę wegeteriańską.
(dieta zalecana przy chorobach nowotworowych przez instytut IPIFA w Peru)
4. Spożywać świeże produkty.
5. Utrzymywać odpowiednią higienę życia.
6. Usunąć stres.
7. Wprowadzić medytacje, modlitwy i rozmowy z Bogiem.

Dziewięć ostrzegawczych sygnałów przy chorobach nowotworowych:

1. Wyczuwalne guzki na piersiach
2. Rzucające się w oczy zmiany piersi, pojawiające się nowe brodawki i znamiona, powiększone więzy chłonne.
3. Stałe zmiany czynności jelit i pęcherza moczowego.
4. Trwała chrypka lub kaszel.
5. Trudności w połykaniu u starszych osób.
6. Uparte krwawienia i wycieki.
7. Obrzęki, które nie znikają.
8. Rany i miejsca niegorące się.
9. Chudnięcie i duży spadek wagi.

Leczenie raka piersi:

Stosuje się w zależności od pacjenta i zaawansowania choroby, od rodzaju raka, ogólnego stanu pacjenta i wieku. Stopień choroby określa się od 1 do 4. Rak piersi i wszystkie inne jego odmiany są chorobą zwyrodnieniową i przed jego leczeniem należy przede wszystkim oczyścić cały organizm. Ważne jest odtrucie wątroby, przewodów żółciowych, narządów trawiennych, nerek. Skutecznym krokiem jest stosowanie lewatywy z kawy. Właściwa dieta przy leczeniu wszystkich chorób jest bardzo ważna. Jedzenie mięsa może pogorszyć stan zdrowia. Pacjent powinien przejść na dietę wegeteriańską. Należy wybierać taki rodzaj pożywienia, które posiada czystą energię życia.

Pomocne przy leczeniu raka piersi:

Akupresura, aromaterapia, ayurveda, ćwiczenia gimnastyczne, medytacja, qigong, tai-chi, siatsu, reiki, tradycyjna chińska medycyna, witaminy i inne suplementy, yoga i magnetyczny healing (leczenie bioenergią).

Magnetyczny healing – leczenie bioenergią:

Źródło z Uniwersum jest zabiegiem skutecznym w 90%. Przynosi ulgę i całkowite wyleczenie. Usuwa stany zapalne. W połączeniu z leczeniem ziołowym daje doskonałe efekty. Już A. Einstein wypowiadał się pozytywnie o tej formie energii jako magnetycznej energii odpowiedzialnej za naturalny biorytm życia.

Według tradycyjnej chińskiej medycyny: biorytmy określane jako qi i bioenergia, są skoncentrowana w ciele w zależności od cyklu każdego dnia i sezonu.

Energia przepływa też przez ciało eteryczne, które składa się z linii sił oraz z punktów, które się krzyżują i w tym punkcie powstaje ośrodek energii. Gdzie w jednym miejscu spotyka się więcej tych linii sił tam tworzy się większy ośrodek (czakra). Powstają większe strumienie energii, które formują się w siedem głównych ośrodków. Życiodajnym źródłem jest krew. Krew jest życiem. Energia przechodzi z ciała eterycznego do siedmiu ośrodków siły i działa za pomocą strumienia krwi. Przez nią też krąży krew a ośrodkiem życia jest serce. Ciało etryczne jest przewodem olbrzymiej energii i siły. Należy wiedzieć, że bardzo ważną rolę w przepływie energii spełniają gruczoły dokrewne i układ nerwowy. Gruczoły są związane z każdą główną czakrą a układ nerwowy służy niczym nici łączące siły życia.

Te trzy układy:
– krwionośny,
– nerwowy,
– endokryniczny

Są niezwykle ważne w przekazywaniu bioenergii. Jeśli ośrodki energetyczne są w człowieku uśpione przewodzą bardzo mało siły życia, jego narządy są spowolnione i niewrażliwe a nawet bywa, że są nieczynne. Właśnie ci ludzie narażeni są na ciężkie choroby. We współczesnym świecie człowiek mocno naruszył prawo cyklów, zakłócił biorytmy życia, które są głównym czynnikiem dla właściwego życia i zdrowia. Łamiąc te prawa własną ręką przyczynił się do zakłócenia prawidłowego rytmu. Proces ten pozwolił wejść do organizmu wirusom i bakteriom, stworzył doskonałe warunki dla złośliwych form różnych chorób, w tym wielką grupę stanowią nowotwory. W chwili kiedy zreperujemy zniszczone rytmy naturalne wejdziemy w nową epokę zdrowia i nasze ciało fizyczne będzie mogło samo się odbudować. Oczywiście ważne będzie również nasze myślenie i uczucia. Mózg człowieka jest ośrodkiem świadomości. Zły biorytm życia i nasze fałszywe myślenie narzucają ciału fizycznemu inne – fałszywe – warunki, a to z kolei wywołuje stan buntu i gwałtownych reakcji ciała i w konsekwencji tego są choroby.

Również zachodzą określone energetyczne relacje między ziemią i człowiekiem. Znane są na świecie miejsca, w których występuje silny naturalny magnetyzm: Lourdes-Francja, Sedona-Arizona. w tych miejscach często zdarzają się cudowne uzdrowienia. Znani są też ludzie, którzy posiadają w sobie silny magnetyzm, który leczy choroby. Poprzez tą terapię można osiągnąć następujące efekty:

– podnosi dotlenienie krwi
– balansuje pH (acid-alkaline)
– leczy komórki nerwowe tkanek i kości
– usuwa patologiczne zmiany w stawach
– ma potężny wpływ na hormony w gruczołach endykronologicznych
– stymuluje enzymy i aktywuje procesy fizjologiczne
– wpływa regenerująco na DNA.

Mistrzowska technika uzdrawiania połączona z techniką oczyszczania krwi i narządów wewnętrznych znajduje szerokie zastosowanie w szybkim leczeniu ciężkich schorzeń.

Leczenie bioenergią dzieli się na dwa rodzaje:

– dokładne oczyszczenie organizmu,
– dostarczenie ogromnej ilości energii potrzebnej do regeneracji chorych narządów. Stosuje się zabiegi uzupełniające i wspomagające.

Z własnych obserwacji wiem, że terapie energetyczne doskonale pomagają w tym ciężkim okresie chorego. W znacznym stopniu łagodzą uboczne objawy chemioterapii i silny ból.

Jeśli chory wybiera tradycyjną formę leczenia powinien pomyśleć o wspomaganiu tego leczenia bioenergią.

Z punktu widzenia energetycznego guzy mają podłoże fizyczne, eteryczne i emocjonalne. Dłuższe odczuwanie negatywnych emocji doprowadza do zablokowania energetycznego w niektórych częściach ciała, co w końcu może wywołać patologiczny rozrost komórek. Połączenie wszystkich tych czynników + uzależnienia karmiczne mogą doprowadzić do zachorowania na raka. Negatywne emocje takie jak gniew, żal i nienawiść nadmiernie obciąża czakrę splotu słonecznego, najczęściej może się objawić w ciele fizycznej w postaci raka. Naturą złej karmy jest zazwyczaj fizyczne okrucieństwo. Zanim rozpoczniemy tą formę leczenia – bioenergią należy wprzody przeprowadzić sesje, które doprowadzą chorego do wybaczenia innym ludziom ich win, wielokrotnie są to winy wyimaginowane. Ważne aby uwolnić chorego poprzez akt wybaczenia długo ukrywanych emocji i zmienić jego stosunek do innych osób i nauczenia jego samego wybaczania. Pomóc mu aby był tolerancyjny, życzliwy i pełen miłości.

Egoizm, chciwość oraz chęć rewanżu, niewybaczenie, pesymizm i depresja nie pozwalają na wyleczenie.

Leczenie nowotworu wymaga połączenia kilku form oddziaływania.

Są nimi: Właściwa terapia medyczna, leczenie naturalne. Decyzję w tym względzie należy pozostawić pacjentowi i lekarzowi. Pacjent ma prawo wyboru metody leczenia. Należy usunąć wszelki nacisk uniemożliwiający pacjentowi korzystania z jego praw.

Tak lekarz jak i naturalny healer nie mogą sztucznie naciskać aby wybrał jakąś metodę.

Należy natomiast chorego zapoznać z prawdziwymi problemami i wskazać prawdziwe zalety jakie można osiągnąć stosując różne metody.

I tak pacjent powinien wiedzieć co może zawdzięczać stosując:
– chemioterapię, radioterapię, operację,
– zabiegi bioenergią,
– leczenie ziołami,
– właściwą dietą,
– i innymi metodami.

Należy szczerze wyjaśnić wszystkie plusy i minusy leczenia.

Bioenergoterapeuta powinien wyjaśnić jak należy unikać gniewu, żalu, poczucia beznadziejności i innych niekorzystnych emocji, które wpływają na:
– rozwój nowotworów
– osłabiają i wyczerpują ciało
– pogarszają stan zdrowia
– powodują złe funkcjonowanie głównych czakr
– osłabiają układ immunologiczny
– zmniejszają szansę na wyleczenie.

Spokojne reakcje pacjenta pozwalają na oczyszczenie czakr i meridianów, co pozwala prawidłowo przepływać energii, która regeneruje uszkodzone komórki a w konsekwencji daje możliwość powrotu do zdrowia. W tej formie leczenia bardzo ważną rolę odgrywa codzienna medytacja, modlitwa i rozmowy z Bogiem. Dają poczucie wewnętrznego spokoju, harmonii i szczęścia. Podczas takiej formy często dochodzi do całkowitych uzdrowień. Strumień Boskiej energii spływa na chorą osobę i działa na nią oczyszczając i regeneruje całe ciało. Aby zwiększyć siłę takiej formy uzdrawiania należy powtarzać afirmacje i krótkie modlitwy, trzykrotnie, w ten sposób zwiększamy ich moc. (LINK!) Zanim jednak rozpoczniemy tą formę uzdrawiania należy oczyścić myśli i uczucia a wówczas i ciało powoli staje się czyste.

Negatywną karmę neutralizujemy przez wcielanie w życie prawa przebaczenia, miłosierdzia i miłości. Jeśli zaistnieją wszystkie te warunki karma zostanie zneutralizowana:

“Musicie przebaczyć tak ludziom
jak i wam przebacza Ojciec Niebieski.”

Do leczenia nowotworów powinni przystępować zaawansowani uzdrowiciele, ponieważ pacjenci chorzy na raka posiadają bardzo brudną energię, która może się okazać również groźna dla nich samych. Wskazane jest aby uzdrowiciel po zakończeniu zabiegów brał kąpiele z dodatkiem soli morskiej by zredukować niebezpieczeństwo ściągnięcia na siebie brudnych energii. Jeśli uzdrowiciele nie posiadają zbyt dużych mocy poważnie osłabią swoje czakry.

Korzyści jakie wynikają z leczenia bioenergią:

– łagodzenie silnego bólu
– pacjent staje się silniejszy
– poprawia się apetyt
– hamuje rozwój komórek nowotworowych aż w końcu całkowicie ustaje
– komórki nowotworowe pod wpływem silnego magnetyzmu są niszczone
– w przypadkach krańcowych kiedy ciało jest zbyt zniszczone pomaga odejść choremu w godny sposób.

Każdy człowiek w swoim czasie musi umrzeć. Należy umieć zaakceptować ten fakt. Jest to żądanie jego duszy. Kiedy osiągnie wyższy stopień rozwoju świadomie wybiera taką właśnie drogę i dobrowolnie wycofuje się z ciała fizycznego. Dusza oddala się od ciała i żadne zabiegi na ziemi nie mogą jej powstrzymać. Jeśli w chorym człowieku jest zbyt mało woli życia oddala się od ciała fizycznego aby w swoim czasie powtórnie ten proces powtórzyć. Wrócić do innego już ciała i do innych doświadczeń życiowych w cyklu reinkarnacji.

Wielu ludzi nie może wyleczyć się z ciężkiej choroby nowotworowej.

Składa się na to dużo czynników:
– ciało jest zbyt zniszczone
– zażywanie silnych leków które w znacznym stopniu tylko bardziej osłabiają organizm
– nadmierne wyczerpanie organizmu który nie jest już zdolny do wchłaniania energii
– całkowite zniszczenie organu
– uwarunkowania karmiczne.

Osobiście uważam, ze uzdrowiciel nie posiadający odpowiedniego zaawansowania nie powinien uzdrawiać ciężko chorych. Źle wykonany zabieg może pomóc chorobie.
Zanim pacjent zdecyduje się na ten sposób terapii powinien zapoznać się z bioenergoterapeutą i jego osiągnięciami w leczeniu chorób raka.

Niewłaściwie położona energia może tylko uruchomić większy rozrost komórek nowotworowych.

Uzdrowiciel musi przez “czyste” życie osiągnąć magnetyczną czystość, uzyskać czyste promieniowanie. Wielkie pole magnetyczne, które pozwala na uleczanie powstaje poprzez ogromne wibracje ośrodka przysadki mózgowej (3-cie oko) i szyszynki (czakra korony) i wszystko co leży ponad nią, wspólna energia wchodzi na wzajemną orbitę. Najwyższe ośrodki w ciele człowieka tworzą razem olbrzymie pole magnetyczne, które leczy. Otwarcie najwyższych ośrodków pozwala wnikać w ciało wyższym energiom. Wyższe energie pochodzące z subtelnych planów wchodzące w ciało uzdrowiciela, poprzez niego wnikają w ciało innego człowieka.

Znani są uzdrowiciele, którzy potrafią leczyć siłą modlitwy. W ich aurze są widoczne kolory magenty (Fuszja).

Opis do zdjęcia aury:
Spirytualny healer – (kolor magenta)
osoba obdarzona w Wielki SPIRYT,
posiadająca energie uzdrawiające – (kolor biały),
intuicja – (kolor fiołkowy)
inteligencja, twórczość – (żółty)
opieka Boskiego Źródła i oświecenie – (kolor złoty),
zdolności uzdrawiające (kolor zielony)

(Bruno Groning – jeden z największych i najbardziej znanych uzdrowicieli)

Źródło: http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_rak_piersi_-_naturalne_leczenie_cz2.html

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0
    0
    Twój Koszyk
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu