Najbardziej skandaliczne oszustwa naukowe w ostatnim 5-leciu.

Dr Jerzy Jaśkowski, Porady | 4 Komentarze

„Fakty nie przestają istnieć, ponieważ są ignorowane” A. Haxley

Dzięki monopolowi mass mediów, oszukiwanie ludności jest sprawą stosunkowo prostą. Odpowiednia tresura w szkołach, plus włączenie w proces tresury „nauk medycznych” pod postacią rozmaitego rodzaju aktów prawnych, dokonuje dzieła zniszczenia w świadomości społeczeństwa. Proces ten jest przyspieszany poprzez utrzymywanie niskiego poziomu ekonomicznego ludności. Ten niski poziom ekonomiczny stosunkowo łatwo jest tworzyć, posiadając monopol na druk papierków zwanych pieniądzem, a faktycznie będących tylko bonami towarowymi. Obecnie taki papierek zwany pieniądzem funkcjonuje tylko w danym kraju i w dowolnym momencie może być zmieniony, poprzez wprowadzenie innego papierka i wycofanie poprzedniego, ze znaczną szkodą dla posiadacza.

Przypomnę, wymiana w latach 50. owocowała zamianą tych, które trzymałeś w banku, a te, które trzymałeś w domu, były wymieniane po bardzo niekorzystnym kursie i w dodatku do pewnej tylko wysokości. W ten prosty sposób banki Ciebie Dobry Człeku, w majestacie stworzonego przez siebie prawa, oskubywały. Podobnie przecież było w roku 1982 i 1990. Siła nabywcza pieniądza spadła kilkaset razy. Jednocześnie odpowiednio prowadzona reklama wciskała społeczeństwu towary zupełnie niepotrzebne do życia, ale dające duży dochód bankom.

Przykładowo, zaraz po 1990 roku rozpoczęto szeroką kampanię reklamową na temat „dziury ozonowej”. Pomimo, że była to literacka fikcja, dzięki zaangażowaniu odpowiednich ludzi, tytułowanych profesorami, kampania zaowocowała wielkim wzrostem sprzedaży – już przygotowanych – okularów z filtrami. Normalne okulary kosztowały koło 10 złotych, a te z filtrem ponad 100 złotych. I taką głupotę wciśnięto społeczeństwu, chociaż każdy uczeń szkoły podstawowej powinien już wiedzieć, że przez szybę się opalić nie może. Czyli, że zwykłe okulary doskonale zabezpieczają przed promieniowaniem UV. Podobnie wciskano rozmaitego rodzaju kremy do opalania, chociaż liczne prace naukowe udowadniały ich rakotwórcze właściwości.

Poniżej podam kilka takich pseudonaukowych teorii, szeroko nagłaśnianych przez mass media głównego nurtu dezinformacji, jako rzekomo fakty niepodważalne. Może taki przegląd podziała jak kubeł zimnej wody na rozgorączkowane umysły młodych ludzi i ostudzi ich zapał do nowości gazetowych.

Ostatnio wpadł mi w ręce artykuł w naturalnews z 29 grudnia 2016 roku właśnie na temat oszukiwania społeczeństwa przez media głównego nurtu dezinformacji. Oczywiście, jedynym celem, oprócz zajmowania wolnego czasu głupotami, jest chęć zysku.

Przekręt NR 1

Za ewidentny przekręt naukowy należy uznać wszelkie informacje na temat rzekomego wirusa ZIKA z Brazylii. Wirusa ZIKA rzekomo odkrył w 1947 roku w Afryce w Ugandzie dr Jordi Casals-Ariet, Hiszpan z pochodzenia, pracujący od 1936 roku dla Rockefeller Institute of Medical Research na Manhattanie. Pomimo faktu, że wirus ten był znany Instytutowi Rockefellera od 1947 roku, to do 2010 nikt nie słyszał o jego szkodliwości dla człowieka.

Jedyne objawy zakażenia ZIKA u ludzi to katar i łzawienie. Aż tu nagle w 2015 roku ogłoszono rewelacje. Wirus ZIKA nie tylko uszkadza płód w łonie matki, powodując małogłowie, ale dodatkowo WHO, już po kilku miesiącach od pierwszych informacji prasowych, dysponowało mapą jego występowania na całym świecie. Podobno krasnoludków nie ma, ale jak trzeba, to się ich znajduje i gotowe mapy drukuje.

O tym, że był to skok na kasę podatnika, nie ma żadnych wątpliwości. Prezydent Obama od razu znalazł 2 miliardy na badanie i produkcję szczepionki. W ogóle sam fakt zainteresowania się problemem, kiedy to rzekomo w Brazylii rozpoznano 14 przypadków małogłowia, a w USA rocznie notuje się ich 2500 i nic ten Rząd z tym problemem nie robi, już jest co najmniej dziwne. Oczywiście badaniami zajęły się firmy „podległe” Pentagonowi. Jak udowodniły akcje Pentagonu Pustynna Burza i Pustynna Tarcza w 1990 roku, zleceniodawcą było City of London.

A dlaczego powstał w ogóle problem małogłowia? Ponieważ w Brazylii minister zdrowia pozwolił na testowanie niesprawdzonej szczepionki. W październiku 2014 roku Ministerstwo Zdrowia w Brazylii wprowadziło do obrotu szczepionkę BOOSTRIX firmy GSK. Szczepionka ta miała zapobiegać kokluszowi, tężcowi i dyfterytowi. Stosowano przymus szczepień kobiet w ciąży. A pierwszy wzrost małogłowia zaobserwowano w maju 2015 roku, coś tak dziwnie blisko 9 miesięcy po zastosowaniu szczepionki. Po zapoznaniu się z ulotka firmową można stwierdzić, że szczepionka ta jest dozwolona dla dzieci powyżej 4. roku życia. Innymi słowy, ktoś tutaj dostał sporo w przysłowiowa łapę w brazylijskim Rządzie, że dopuścił do obrotu produkt, który ma wyraźny zakaz stosowania u osobników poniżej 15 -20 kg masy.

Płody to są istoty od gramów do kilku kilogramów najwyżej. A tutaj przekroczono dopuszczalną dawkę kilkaset razy.

W sprzedawanej szczepionce BOOSTRIX znajduje się 0.5 mg aluminium, znanej neurotoksyny.

O tym, że jest to przygotowana akcja przemysłu, świadczą następujące fakty:

1. „Nasza stara znajoma” od ptasiej grypy, p Małgorzata Chan, od razu powołała Komitet d/s Nagłych Wypadków, który ma się zająć sprawą ZIKA. Już rok temu pisałem o ogromnym zadłużeniu WHO i subwencjonowaniu go przez różne koncerny i prywaciarzy z B. Gatesem włącznie. Czyli urzędnicy WHO zaczęli jeść z ręki, tworząc na zamówienie epidemie.

2. Nigdzie nie można znaleźć rozliczeń tych Komitetów powoływanych przez WHO. A ciekawe by to było, ile oni sobie przyznają za takie narady.

3. P. Yoichi Shimatsu podaje nieprawdziwą liczbę żołnierzy zaangażowanych w akcję „zika-seks”, ponieważ jest ona znacznie mniejsza, wynosi 200 000, i to oni właśnie rozdają te środki antykoncepcyjne, tabletki, prezerwatywy. Podana przez niego liczba odnosi się chyba do całej armii brazylijskiej. Nie zmniejsza to twierdzenia, że wojsko najmniej się nadaje do walki z wirusami.

4. Wirusa ZIK można spokojnie kupić od firmy ATCC, która sprzedaje szczep VIrus ZIK VR-84 za jedne 516 dolarów za porcję. Niestety, z powodu zwiększonej ilości zapotrzebowania każde laboratorium może kupować tylko jedną porcje jednorazowo i nie więcej jak dwie rocznie. Natomiast laboratorium BEI sprzedaje szczep ZIK MR 766, szczep ZIK ibh 30656 i szczep ZIK DAK AR 41542. Ceny nie znam. Także ze względu na zapotrzebowanie obecnie można kupować po jednej porcji jednorazowo.

5. Oczywiście nie śmiem twierdzić w żadnym przypadku, że to właśnie służby epidemiologiczne ze słynnej inaczej, jednostki EIS zajmują się rozprowadzaniem wirusa w Brazylii. Każde takie przypuszczenie jest niegodne i nieuzasadnione.

6. P. dr Aneta Schuchat zastępca dyrektora CDC już uczula kobiety przed zajściem w ciążę, strasząc małogłowiem. To taka kobieca pomoc.

7. MIT, w dniu 19 stycznia 2016 roku, już ogłosił konieczność opracowywania szczepionki i pomimo wielkiego kryzysu w USA i zadłużenia 18 bilionów dolarów prezydent Obama już znalazł pieniądze, aby te 3 laboratoria, dwa w Kalifornii i jedno w Wirginii, zaczęły rozpracowywać genom ZIKA. Laboratorium, które może zajmować się tym wirusem, należy do 2 stopnia laboratoriów broni biologicznej. Czyli rozpoczyna się produkcja nowego rodzaju pasożyta strachwirusa. Przypomnę, że wirus E-bola także jest opatentowany i jego właścicielem jest Pentagon. Czyli żadne laboratorium na świcie nie ma prawa zajmować się oficjalnie wirusem E-bola, bez wykupienia licencji w Pentagonie. Nie może w związku z tym publikować jakiejkolwiek pracy naukowej. Innymi słowy, wszystko co znajduje się w mass mediach na temat E-bola, to pijar Pentagonu. I zupełnie nie ma znaczenia, co Ty o tym sądzisz, Czytelniku. Jeżeli ktoś, gdzieś, coś, publikuje na powyższy temat, to jest to płatnik Pentagonu.

Czyli reasumując, chcąc ukryć powikłania po szczepionce BOOSTRIX firmy GSK, wymyślono wirusa Zika, a dodatkowo okradziono podatnika amerykańskiego na 2 miliardy dolarów. To jest Geszeft.

Przekręt NR 2

Zakaz etykietowania GMO w Ameryce.

Jak wiadomo powszechnie, wiedza jest bardzo niebezpieczną bronią w rękach konsumentów. Trzeba więc pozbawić ich tej podstawowej informacji. Dlatego pomimo ujawnienia szkodliwości żywności genetycznie modyfikowanej, jest praktycznie ogólnoświatowy zakaz oznaczania tak spreparowanych produktów spożywczych. Dlaczego tak się dzieje?

Dlatego, że na osoby kontrolujące nasze zdrowie wybiera się rozmaite tuzy nauki, zwane potocznie „cienkim Bolkiem”. Przecież w kraju takim jak Polska, posiadającym formalnie parę tysięcy profesorów, na prezydenta wybrano faceta po 5 klasach. I cały 38-milionowy tłum to poparł. Przynajmniej formalnie. Nikt nie protestował.

Żywność GMO to nie tylko sztucznie preparowana genetyka, ale i dodatkowo znacznie większa koncentracja herbicydów, czy pestycydów. Żywność GMO jest tak preparowana, przynajmniej teoretycznie, aby mogła znieść te wysokie koncentracje chemikaliów typu Randap, czyli Glifosat. Wiadomo, że Glifosat jest związkiem rakotwórczym i uszkadzającym nieodwracalnie nerki. Powstała już cała masa chorób, maskująca szkodliwość tej trucizny, typu uczulenie na gluten, czy zespół jelita wrażliwego itd.

Przekręt Nr 3

Globalne oszustwo klimatyczne.

Opublikowane dane wskazują jednoznacznie, że w 100 % ocieplenie zostało sfałszowane poprzez zmianę danych temperaturowych. Temperatura w latach 30. ubiegłego wieku była znacznie wyższa, aniżeli obecnie. Wszystko wskazuje na to, że cała nagonka klimatyczna, zapoczątkowana przez Al Gora i zwana zwana ALGoratototalitaritopian idiotyzm jest po prostu z zakresu voodu.

Ale pieniądze, jakie za to pobiera City of London, są realne. Nie podaje się tego publiczne, ale wszelkie opłaty za tzw. taksy klimatyczne, wpływają do BANKU CITY. Oto, jak z sufitu można opodatkować ludność na całym świecie, dając po prostu zarobić wybranym trollom.

Przekręt NR 4.

Takim przekrętem jest bez wątpienia afera z Planned Parenthood. Organizacja ta finansowana przez Rząd USA, a zajmuje się skrobankami czyli mordowaniem nienarodzonych dzieci. Jak powiedział do kamery jeden z jej dyrektorów, tkanki ludzkie uzyskane z tych dzieci, sprzedaje się zarówno do przemysłu medycznego, jak i to przemysłu kosmetycznego.

Mało tego, pod pretekstem aborcji, uzyskane mięso ludzkie sprzedaje się nas przykład we Francji w restauracjach, o czym poinformował w swoim wykładzie X prof. Zwoliński. W USA zdecydowana większość aborcji wykonana jest u kobiet rasy czarnej.

Przekręt Nr 5

Przemysł przeszczepów rozwijany na całym świecie.

Jak podawała prasa amerykańska, jednym ze sposobów uzyskiwania narządów do przeszczepów są lokalne wojny. Podobno z Ukrainy uzyskano w ten sposób ponad 25 000 preparatów. Sztucznie stworzone dekretem definicje śmierci zostały skutecznie podważone przez p. prof. Tazbira z Bydgoszczy. Reakcja przemysłu była natychmiastowa – zwolnienie z pracy.

Przekręt Nr 6

Wprowadzanie globalnego przymusu szczepień.

Pod pretekstem typowej fałszywej flagi, jaką jest tzw. Zdrowie Publiczne, wymusza się pod groźbą kar wprowadzenie neurotoksyn w rodzaju rtęci czy aluminium i środków depopulacyjnych w rodzaju anty HCG, czy Polisorbatu 80, dzieciom już w pierwszych latach po urodzeniu.

Pomimo braku jakichkolwiek dowodów skuteczności w zapobieganiu chorobom, liczba tych szczepień wzrasta z roku na rok.

Szczepionka MMR została zaliczona do jednego z najbardziej niebezpiecznych preparatów medycznych na świecie.

Innym przykładem uszkadzania dzieci jest szczepionka Gardaasil-Siligard, reklamowana jako środek przeciwko rakowi szyjki macicy, nigdy nie była testowana w tym kierunku. Tak przynajmniej twierdzi jej twórca, dr Harrper.

Przekręt Nr 7

Ewidentnym przekrętem w dziedzinie biologii są decyzje prawne, uzależniające płeć osobnika od jego chwilowego nastawienia. Może więc dany osobnik być mężczyzną w chwili, kiedy gwałci kobietę, ale do wiezienia może iść jako kobieta, ponieważ tak stwierdzi. Takie wolty, że zmianę płci może wykonywać wielokrotnie. Innymi słowy, cała dotychczasowa genetyka, płeć zawarta w chromosomach X, czy Y, jest bez znaczenia w związku z dekretami prawnymi. Nie ma pojęcia „samiec”, „samica”. Ciekawe jak oni to uzasadnią u zwierząt? Czy będzie nadal obowiązywało pojęcie byk i jałówka, czy już nie. Transpłciowość to ewidentna choroba psychiczna, a nie jakiś tam wybór.

Przekręt Nr 8

Ciągłe przypominanie o życiu pozaziemskim.

Jest to typowe pranie mózgu, mające uzasadnić istnienie NWO, czyli stworzenie światowego rządu, mającego nas bronić przed najazdem obcych. Te figurki pokazywane w Internecie, jako rzekome ciała obcych, to widziałem podobne po oblaniu kwasem siarkowym przez ubranie. Skóra wtedy tak wyglądała.

Źródło:
Dzięki uprzejmości i za zgodą
dr Jerzego Jaśkowskiego
[email protected]

4 komentarze

 1. jeden z Nas

  jezeli chcielibyscie poznac troche prawdy o sytuacji w jakiej sie teraz znalezliscie, dla naprawde ciekawych prawdy i myslacych samoswiadomie ludzi proponuje ksiazki Filipa Ambrii z serii “Alternative”

  Odpowiedz
 2. wojciech

  dzieki za wyborne uzupelnienie mojej tylko podstawowej wiedzy w tej kwestii.udostepnie dalej !

  Odpowiedz
 3. wojciech

  -dzieki za wyborne !-otworzenie szerzej mojej “podstawowej”w tej kwestii wiedzy.mysle ,ze udostepnianie podobnych komentarzy ,jest niezbedne!!1

  Odpowiedz
 4. marekop

  Na szczescie czarnego muzulmanina Obamy juz nie ma wiec niektore wnioski autora moga byc nieaktualne.

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0
  0
  Twój Koszyk
  Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu