Monsanto – Sygenta – Du Pont a nasze zdrowie na przykładzie Wietnamu.

Dr Jerzy Jaśkowski, Porady | 0 komentarzy

Vietnam. 12/2004. Ho Chi Minh. Professor Nguyen Thi Ngoc Phuong, at Tu Du Obstetrics and Gynecology Hospital is pictured with a group of handicapped children, most of them victims of Agent Orange.  Photo by Alexis DUCLOS

Vietnam. 12/2004. Ho Chi Minh. Professor Nguyen Thi Ngoc Phuong, at Tu Du Obstetrics and Gynecology Hospital is pictured with a group of handicapped children, most of them victims of Agent Orange

Grabież staje się sposobem na życie dla grupy ludzi żyjących razem w społeczeństwie tworząc dla siebie system prawny, który upoważnia ich i kodeks moralny, który gloryfikuje to. Frederic Bastiat.

Już od dawna staram się unaocznić mieszkańcom ziem pomiędzy Odrą i Bugiem, że nie jesteśmy żadnym samodzielnym państewkiem ale terenem eksploatacji międzynarodowych koncernów.

Cały XIX wiek to był okres zmiany podstawowych pojęć politycznych. Państwa narodowe zostawały wymazywane z mapy świata a na ich miejsce tworzono ośrodki polityczne będące pod kontrolą rozmaitych koncernów czy jak byśmy to obecnie nazwali Grup Kapitałowych.

Dokładniej można powiedzieć, że XIX wiek był przeznaczony na rozbicie monarchii katolickich i stworzenie w ich miejsce małych, niezdolnych do samodzielnego bytu państewek narodowych. I Wojna Światowa postawiła w tym względzie przysłowiową kropkę nad i. Zniknęły wielkie monarchie z małym wyjątkiem. Została dynastia Sax-Coburg-Gotha oficjalnie obecnie nazywana Domem Windsor lub Coburg-Gotha-Rothschild.

Grupa Kapitałowa za pomocą usłużnych trolli czyli agentów wpływów może w dowolny sposób manipulować lokalną ludnością.

Taka manipulacja jest szczególnie łatwa w dobie techniki cyfrowej i posiadania monopolu na środki masowego przekazu. Jak wiadomo obecnie istnieją tylko dwie liczące się Agencje. W każdej więc chwili poprzez nasilenie dezinformacji mogą osiągnąć zamierzony cel. Przykładem jest przyznanie się po ponad pół wieku, że to CIA uczestniczyła w zacieraniu śladów po śmierci J. Kennediego w 1963 roku.

Nie powinno być to dla nikogo dziwne ponieważ rodowód tej instytucji wywodzi się w bankowości czyli Grup Kapitałowych. Pierwszymi szefami byli CIA pracownicy Rothschilda.

Przykładem najlepszym i oczywistym jest powstanie tzw. Związku Sowieckiego.

Przypomnę. Sowietów stworzyło konsorcjum pruskie, a konkretnie Bracia Warburgowie wspierani przez dynastię Sax- Coburg – Gotha. Obecnie nawet w prasie amerykańskiej używa się pojęcia Coburg – Gotha – Rothschild.

Przypomnę, Max Warburg jako minister Skarbu Cesarstwa Pruskiego oraz minister Tajnej i Jawnej Policji wyasygnował 10 milionów marek w złocie i wysłał Goldmana – alias Lenina z ok. 3000 agentów do Petersburga. Jego brat, pełniący obowiązki szefa FED-u czyli najważniejszej organizacji w USA wysłał w tym samym celu Trockiego alias Bronsteina z 10 000 agentów. W celu spacyfikowania jakiegokolwiek miasta do 100 000 ludzi wystarczy ok. 500 bandytów. W nowym państwie sowieckim nawet przysłany murzyn był komisarzem.

Jednym z pierwszych dekretów Goldmana alias Lenina było stworzenie tzw. Armii Czerwonej z niemieckich rekrutów. Dekret stanowił, że każdy niemiecki żołnierz, który przejdzie do Armii Czerwonej dostaje awans o stopień wyżej i dożywotnią rentę. Oczywiście szeregowcami byli rosyjscy chłopi wcielani przymusowo do armii.

Stąd ataki na Polskę prowadzili oficerowie niemieccy np. Kijowa w 1920 roku bronił gen Keller.

Dlatego także w czasie marszu na Polskę od tyłu zaatakowały nas ugrupowania przywiezionej na Śląsk z Niemiec „samoobrony” .

Dodatkowo agent niemiecki zwany w Polsce Piłsudzkim – Ginetem-Selmanem, dawniejszy współpracownik Goldmana – Lenina w czasopiśmie Robotnik robił co mógł aby pomóc Towarzyszom.

Przykładowo, w najważniejszym momencie, kiedy to Bolszewicy zbliżali się do Warszawy, uciekł z niej zabierając ciężką artylerię do swojej kochanki pod Krakowem. Przygoda mu się spodobała i spowodowała opóźnienie zamknięcie kotła z Tuchaczewskim w środku o dwa dni co pozwoliło bolszewikom na ucieczkę i naraziło nas na dalsze straty oraz przedłużenie wojny.

Podobnie darował swojemu chlebodawcy Goldmanowi – Leninowi odszkodowania za wojnę i pozostawił sowietom całe magazyny zrabowanych z Polski dóbr. Do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy zwrotu tych skarbów kultury. I o dziwo przez cały okres po 1944 roku ani jednemu historykowi rządowemu nie chciało się jechać do bratniego kraju w celu chociażby wykonania opracowania czy fotokopii tych zrabowanych materiałów.

Wracając do tematu zdrowia.

Otóż największym zagrożeniem dla ludności jest fałszowanie i trucie żywności. Proszę zauważyć jesteśmy jednym z nielicznych krajów w którym liczba zachorowań na raka wzrasta prawie w postępie geometrycznym, a żaden z kolejnych Rządów, w rzekomo wolnej Polsce nie powołuje Komisji, która zbadała by przyczynę tej epidemii.

Proszę zauważyć, sprzedano cały majtek narodowy zaraz w pierwszych latach po 1989 roku.

Praktycznie „wydmuchano” ludność tymi bonami czy jak kto woli talonami. Poprzez działalność Balcerowicza alias …….. i gwałtowne podwyżki bon reprywatyzacyjny tracił na wartości z dnia na dzień. I o to chodziło!

Pozbawienie Polski własnej bankowości i gospodarki, o czym pisze doskonale dr Szewczyk w ostatnio wydanej książce doprowadziło do bezkarnego wnikania obcych koncernów, nie podlegających jurysdykcji instytucji państwowych w Polsce.

Dokładniej teoretycznie to tylko Fiat w Tychach zapewnił sobie formalnie, de jure takie prawa, a podpisało ten dokument aż 21 osobistości lokalnej sceny polityczne z p. Olechowskim na czele.

Praktycznie jednak w okresie ćwierć wieku nie są znane żadne wyniki kontroli tych korporacji a podobno same banki wywożą z Polski ponad 80 miliardów złotych, tj. więcej aniżeli rząd warszawski [G.Braun] wydaje na lecznictwo tubylczej ludności.

To uzależnienie od Grup kapitałowych jest widoczne na każdym kroku. Przykładowo p. Prezydent Duda, „pożyczył” temu tworowi zabiurkowemu, nieuznawanemu nawet przez ONZ 16 miliardów. Był to wyjątkowy przekręt, ponieważ w prawie polskim prezydent nie ma prerogatyw do rządzenia się kasą. Poprzedni Rząd nie umieścił takiej kwoty w budżecie a nowy budżet jeszcze nie powstał. Musiał więc komuś te pieniądze po prostu „zakosić”.

Poza tym podpisał dwie ustawy opracowane przez poprzedni podobno bardzo zły rząd, tj. ustawę o przymusie szczepień oraz o GMO.

Ustawa o GMO skutkuje bez wątpienia wzrostem chorób i nowotworów w Kraju.

GMO to głownie Monsanto, córka Duponta oraz jej szwajcarska odmiana Sygenta. W prasie cały czas pojawiają się informacje o wykupie jednego koncernu przez drugi. Jak jest faktycznie obecnie nikt już nie wie co jest formą a co treścią.

Przypomnę. Monsanto zabłysnął produkcją środka bojowego tzw. defoliantu, zwanego Agent Orange, czyli Żółty deszcz. Amerykanie spryskali Wietnam w czasie wojny tym paskudztwem uzyskując 4,8 miliona poszkodowanych Wietnamczyków, ponad 400 000 zgonów. Kilkaset tysięcy dzieci urodzonych z wadami wrodzonymi. Nie wspomnę o całych tysiącach poszkodowanych żołnierzy amerykańskich. Do dnia dzisiejszego ponad 650 000 samych Wietnamczyków cierpi na przewlekle choroby spowodowane przez Agent Orange.

Co prawda ostatnio Amerykanie zobowiązali się do usuwania resztek tych środków z Wietnamu ale do tej pory nikt nie miał doświadczenia z tak masowym skażeniem. Sama baza Da Nang podobno ma być „spalona” do temperatury 600 st. Celciusza w celu likwidacji resztek dioksyn. Z innych doświadczeń wiadomo, że dioksyny powstają powyżej temperatury 1000 C. Jak do tej pory nie ma żadnych dowodów naukowych, że ten system detoksykacji ma jakiekolwiek znacznie praktyczne. I dopiero w świetle tych faktów możemy ocenić samodzielność obecnego Wietnamu.

Minister Rolnictwa tego kraju oświadczył, że do 2020 roku co najmniej 30 do 50 % powierzchni rolnej będzie obsadzone roślinnością GMO. Facet wręcz stwierdził:

„GMO to osiągnięcie naukowe ludzkości i Wietnam musi przyjąć je tak szybko przyjąć, jak to możliwe”.

Jak widać, to co jest historią nauki w tym kraiku jest nowoczesnością.

Porównanie wypowiedzi naszych przedstawicieli z powyższą nasuwa nieodparcie skojarzenie, że poziomem wiedzy nie bardzo się różnią. Obecnie już ponad 95% soi, kukurydzy, czy bawełny jest GMO. Czyli praktycznie nie nadającej się do jedzenia. Dotyczy to także wszelkich przetworów wykonanych z tych surowców.

Monsanto jest także producentem innej szeroko rozpowszechnionej trucizny, to jest Randapu czyli glifosatu. Jak wiemy także bezmyślnie Glifosat został dopuszczony na polski rynek.
Wprowadzenie GMO na dany teren wiąże się z wprowadzeniem rakotwórczego związku zwanego glifosat, czyli Randap. Randap jest zakazany w wielu krajach, nie tylko europejskich.
Obecnie Monsanto stworzył nowy, równie rewelacyjny preparat, który jest połączeniem 2,4-D i glifosatu. Przez ekologów został nazwany Agent Orange GMO. Monsanto został zwolniony z jakiejkolwiek odpowiedzialności za Wietnam.

Czyli sytuacja jest taka.

Wietnam, kraj, który 55 lat po zniszczeniu przez Agent Orange nie może się uporać ze skutkami tej trucizny z otwartymi „rencami” przyjmuje następną truciznę, o której nawet pojęcia nie ma ponieważ będzie dopiero poletkiem doświadczalnym. Czyli pomimo rzekomo wygranej wojny jest pod całkowitą dominacją koncernów czyli Międzynarodowych Grup Kapitałowych. Zupełnie jak Polska.

Przypomnę jeszcze, dlaczego Amerykanie wycofali się z Wietnamu. Przyczyna była bardzo prosta: dostali do eksploatacji szelf wietnamski na 99 lat. O to w sumie była ta cała awantura wietnamska. Szelf wietnamski zawiera praktycznie nieeksploatowane do tej pory, jedne z największych złóż ropy naftowej i gazu.

A że koncerny urządziły sobie przy okazji poletko doświadczalne z ludności wietnamskiej…

A kogo to obchodzi? Wietnam do prawie 60-milionowy rynek zbytu i to się liczy.

A że będą chorowali?

To bardzo dobrze, będzie można im sprzedawać stare – nowe leki. I koło się kręci.

Przecież podobnie postępują w Polsce.

www.wakingtimesmedia.com z 21 wrzesnia 2016r.

Źródło:
Dzięki uprzejmości i za zgodą
dr Jerzego Jaśkowskiego
[email protected]

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0
    0
    Twój Koszyk
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu