Jerzy Zięba – Newsletter nr 342

Bardzo proszę o WSPARCIE !! Adam uchylił mi rąbka tajemnicy !!! Będzie chyba największa w tej serii petarda !!! Oj wielu medycznych cwaniaczków będzie się miało z pyszna 🙂 🙂
To będzie usłyszenie PRAWDY z ust lekarzy!!

Mało mamy czasu do zebrania całej kwoty…
https://wspieram.to/czynniki2

Patrze, słucham i sam już nie wiem jak to skomentować …

Temat : rak jelita

http://tv-trwam.pl/film/rozmowy-niedokonczone-24062018

Pan profesor, będąc lekarzem medycyny akademickiej patrzy na człowieka przez „dziurkę od klucza”.

1.

W rozmowie tej powiedział : „wystarczy ten gen, żeby ta choroba zaistniała… ” – Pan profesor nie słyszał o epigenetyce. Wielka szkoda.

2.

Nadwaga, wysiłek fizyczny, alkohol – tak, ale jak się teraz okazuje KLUCZOWĄ rolę odgrywa niewłaściwa, zaburzona flora bakteryjna, a o tym nie było nawet jednego słowa!!!

3.

„Codzienne jedzenie mięsa zwiększa ryzyko zachorowania jelita grubego” to jest MIT !
Opisałem to w 2 cz. Ukrytych Terapii. Te badania nie są MIARODAJNE, a poza tym, chodzi o środki zawarte w mięsie, a nie mięso jako takie !

4.

Wapnia NIE powinno się DODATKOWO konsumować, ponieważ prowadzi to do miażdżycy jeśli nie ma witaminy K2 !! O tym pan profesor nie wspomniał, bo tego nie naucza się na Uniwersytetach Medycznych. To jest bardzo zła porada

5.

Nitrozoaminy NIE powstają z tłuszczów !!
Pan profesor nie powiedział, że smażenie jest wtedy groźnie, kiedy smażymy na… olejach roślinnych, ale… nie na zwierzęcych czy oleju z kokosa. Poza tym nitrozoaminy tworzą się w żołądku, a nie w czasie grillowania!!! (Wtedy tworzą się akrylamidy).

6.

Woda musi być pita z solą kłodawska, ponieważ chodzi o NAWODNIENIE ściany jelita, a nie perystaltykę.

7.

Kolonoskopia nie jest profilaktyką !!! To jest WYKRYWANIE gruczolaka. Co powoduje powstanie gruczolaka i jak TEMU zapobiegać?

Zapobieganie powstawaniu gruczolaków jest profilaktyką. Tego już nie usłyszeliśmy
Usunięcie gruczolaka NIE USUWA przyczyny !
Ten nowotwór rozwija się ponad 10 lat, dlatego mówienie o tym, że pacjenta zoperowano i przeżył 5 lat, a więc jest to sukcesem, jest zwykłą manipulacją.

8.

Omawianie „leczenia” przez pana profesora to już prawdziwa PORAŻKA i dramat współczesnej medycyny akademickiej!!!

Już nie ma co nawet wspominać o tym, że WSZYSTKIE leki onkologiczne, których nazwa kończy się na „mab” są skażone retrowirusami !!

Profesor opowiada o niezwykle drogich preparatach, które „przedłużają życie wolne od progresji… średnio o dwa miesiące !!!!” – to już jest zwykła kpina z ludzi !!! To pan profesor nazywa leczeniem???

Nie mówił też o tym jakie są skutki uboczne takich terapii, a to są dopiero prawdziwe nieszczęścia ludzkie ! Wielu pacjentów umiera z powodu „leczenia”, cierpi niewypowiedziane męki przedłużające im życie o „dwa miesiące” tylko po to, żeby szpital za to „leczenie” mógł dostać pieniądze z NFZ. Taka jest rzeczywistość i prawda…

9.

Czy da się lepiej, bezpiecznie, skuteczniej i taniej leczyć – oczywiście, że tak! Robią to już polscy lekarze, w podziemiu, w tajemnicy…

10.

Winę za raka jelita nie ponosi dieta !!! tylko „dodatki” w diecie którą mamy!

11.

Czynniki genetyczne są do zaniedbania. Dawno już wykazano, że nowotwór nie jest chorobą genetyczną !!

12.

Prof : „Coraz więcej młodych ludzi choruje na raka jelita grubego i te dane są rzeczywiście alarmistyczne dlatego, że przewidują tam, że do 2020 roku ilość nowotworów jelita grubego u ludzi młodych tj. do 35 roku życia zwiększy się o 40% a do 2030 roku aż o 90%

Geny się tak zmieniają tym młodym ludziom? :-))) Oczywiście są działania profilaktyczne, ale… o tym już nie usłyszeliśmy

13.

Słuchacz, który zadzwonił w sprawie wrzodziejącego zapalenia jelita grubego… (min. 52:45) to prawdziwa porażka medycyny. Leczony od 9 lat ! Cały czas ma biegunki… NIC NIE DZIAŁA! Skutek terapeutyczny – ZEROWY !

Porada pana profesora :

„Jest Pan pod opieką bardzo dobrych lekarzy, w bardzo dobrym szpitalu i proponuję podporządkować się do ich zaleceń i mieć pewność, że działają w dobrym, korzystnym dla Pana kierunku” .

No faktycznie… od 9 lat człowiek przechodzi tragedię, a więc skuteczność jest ZEROWA będąc pod opieką najlepszych z najlepszych. Dalej pan profesor ciągle mówi, że pacjent ten jest pod opieką bardzo dobrych, bardzo dobrze wykształconych gastrologów, bo to szpital MSWiA. No faktycznie… dla tego pacjenta to policzek.

W jednej z moich transmisji na żywo na moim profilu na Facebooku : opowiedziałem lekarzom JAK to się leczy bardzo, szybko, bezpiecznie i tanio.

14.

godz – 01:min 03

Kobieta – 1979r, badania, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, zalecenie : „ścisła dieta – wszystko na wodzie” . W ten sposób nie wyleczono ani jednego pacjenta z tego schorzenia. To jest katastrofalne, ale ciągle stosowane zalecenie, kończące się ciągłym cierpieniem pacjenta.

Ale… u sióstr dostała wodę. Przeszło po wodzie.

TAK… od tego zaczyna się leczenie tej choroby – od NAWODNIENIA i.. często ta niby nieuleczalna choroba sama przechodzi, co pokazałem ponad rok temu w telewizji TVN.

Komentarz profesora : Cudowny wpływ cudownej wody… „rzecz na pograniczu cudu”, nastawienie psychiczne itd… ręce opadają…

15.

No i te slogany na sam koniec :

„Rak jelita grubego, nie bój się, bo nie ma czego się bać” !! – CZYŻBY ????

„Trzeba żyć, trzeba żyć bez choroby nowotworowej…” – to jakiś żart w ustach profesora medycyny.

„Trzeba zaufać lekarzom, że wybiorą dobrą drogę diagnostyki i terapii” – nie wiem.. śmiać się czy płakać.

3.

Warto na ten kanał zaglądać : wRealu24.pl

Zięba u Roli odpowiada na ataki Newsweeka, przymusach władzy i wolności mediów!

4.

Wiecie z czym on „walczy” ? Jeśli z mową nienawiści, to popieram go tak, jak zawsze popierałem i popierał będę, ale jeśli z nauką, to…

Jeśli walczy z antyszczepionkowcami, bo… rtęć czy aluminium nie jest neurotoksyną, to…. trochę głupio jak na lekarza. Czy też może uważa, że (to tylko przykład) obecność białka bydlęcego w organizmie malutkiego dziecka to „landrynka” ?

Czy chce też wykazać, że podanie do organizmu dziecka znanych toksyn jest jak najbardziej OK.

Nie wie, że w szczepionkach stwierdzono obecność retrowirusów(!!!) które.. TAK, mogą zmodyfikować „gospodarkę genetyczną” dziecka? To taka ma wiedzę lekarz?

Zaprzecza wirusologom z najwyższej półki, którzy twierdzą (ja to tylko przekazuję), że w takim przypadku dziecko będzie przekazywać takie schorzenie genetyczne dalszym swoim pokoleniom? Czy to nie jest niszczenie Narodu polskiego? Jeśli to nie jest, to co jest?

MARZĘ o tym, żebym mógł to wszystko ujawnić przed polskim sądem !!!

5.

W moich usiłowaniach spowodowania lepszego leczenia Polaków trafiłem na mur 🙁

Tylko zmiana SYSTEMU nam na to pozwoli. Są już tysiące chętnych, szczególnie wśród młodych ludzi… niech to zrobią ! Trzeba ich ze wszech miar wspomagać.
Przy czym, w tym przypadku, nie tylko o zdrowie chodzi.

Dzięki uprzejmości profesora Mirosława Matyi (książka, rozmowy), nabyłem znacznie większej wiedzy na temat nas interesujący : co zrobić, żeby w Polsce było nam wszystkim lepiej?

W związku z tym bardzo proszę o zapoznanie się z linkiem w pierwszym komentarzu poniżej i propagować go jak najszerzej.

Jak widać, nie jestem sam. Jest coś więcej !!

Są ludzie, którzy tak jak ja, widzą i co najważniejsze WIEDZĄ, że to się da zrobić i WIEDZĄ jak ! Mają odpowiednią WIEDZĘ i DOŚWIADCZENIE!
Przyszedł czas, żeby w tym względzie Polacy zaczęli ich słuchać ! Zadawać im pytania. Edukować się i to jak najszybciej.

Nie wyobrażam sobie, żeby koncept ten był odrzucony przez jakąkolwiek partię, jakiekolwiek stowarzyszenie czy ugrupowanie, które ma ambicję wejścia do Sejmu w przyszłych wyborach.

Jeśli którakolwiek partia, ugrupowanie, stowarzyszenie itd… po gruntownym zapoznaniu się z tym tematem, koncept ten odrzuca, możemy być pewni, że ponownie nie chodzi im o dobro Polski i Polaków tylko o władzę, władzunię, władzuchnę.

Na takie „twory” w przyszłych wyborach głosować nam nie wolno. Chyba, że chcemy mieć to, co mamy do tej pory.

Pozdrawiam,
Jerzy Zięba

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close Menu