Jak ze szczepionki – Taldomidu / glifosatu – zrobiono wirusa ZIKa

Dr Jerzy Jaśkowski, Zdrowie | 0 komentarzy

dengue-fever-1151682_1920

Definicja “Prania mózgu” – Oxford English Dictionary

Jest to równoznaczne z dążeniem do stworzenia rasy niewolników, którzy w przeciwieństwie do niewolników starożytnych, nigdy nie wszczynaliby buntów i zawsze posłusznie spełniali rozkazy, jak owady podążające za instynktami”. Edward Hunter „Pranie mózgu”.

Od około 2 tygodni media masowej dezinformacji zaśmiecają umysły rzekomą epidemią wirusa ZIKa.

Prawda, że ładnie brzmi: „Zik Heil, Zik Heil”. Skąd my to znamy?

Ale od początku.

W momencie, kiedy dysponuje się wszelkimi mass mediami w jednym ręku, robienie takiej sztuczki nie jest problemem. Jak to już pisałem praktycznie na początku XX wieku było już tylko kilka agencji wydawniczych, wszystkie pod kontrolą niemiecką. A po 2010 roku, z istniejących sześciu, pozostały dwie. Czyli wszystko, co ty Dobry Człowieku wiesz, zależy na całym świecie od dwóch ludzi. Nie wiem, czy jesteś w stanie to sobie wyobrazić. Ilość użytecznych idiotów [Goldman alias Lenin] biorących udział w tym procederze jest nieograniczenie duża w każdym kraju.

http://www.infoekspres.pl/2015/02/28/doktor-jerzy-jaskowski-pranie-mozgow-w-sluzbie-zdrowia/
https://prawdaxlxpl.wordpress.com/2015/07/13/opalanie-reklama-strachu/
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/pranie_mozgow_suzbie,p1191282022
http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/70914-pranie-mozgow-a-masakra-paryska-13-11-z-cyklu-listy-do-wnuczka

Widać to również na przykładzie kilku epidemii, jakie miały miejsce w XXI wieku. Wszystkie epidemie wybuchały po szczepieniach albo w celu zatuszowania innych spraw.
Epidemia cholery, w 2005 roku epidemia cholery na Haiti wybuchła po szczepieniach, przywieziona przez żołnierzy, pomagających ludziom po sztucznym trzęsieniu ziemi. Zmarło od 5000 do 7000 ludzi. Generalnie chodziło o wyludnienie z powodu bogactw mineralnych, znajdujących się na terenach zamieszkałych.

Ptasia grypa: ptasia epidemia w 2007 roku, na całe szczęście ludzie nie umierali. Po zabiciu 2 łabędzi na wyspie koło Torunia wymordowano w woj. mazowieckim, a następnie szczecińskim i wrocławskim kilka milionów kurcząt. Przypominam, że to był okres przed świętami Bożego Narodzenia, a w sklepach nie zabrakło kurcząt. Innymi słowy, musiano już wcześniej przygotować transporty z zaopatrzeniem na świąteczne stoły. Głównym producentem kurcząt dla Europy jest Izrael. W Izraelu nie obowiązują europejskie normy, na przykład dotyczące wielkości klatek, czy karmy dla kurcząt.

Polscy producenci stracili parę miliardów złotych.

Świńska grypa. Polska nie publikuje danych, ale w Macierzy na 320 milionów ludzi, z których ponad 100 000 miało umrzeć z powodu tej epidemii, a 22 miliony zachorować, tak naprawdę na grypę zamarło 18 osób.

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/straszenie_spoleczestw,p139789625
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/wirtualne_epidemie_w,p1753724011
http://www.polishclub.org/2015/10/17/dr-jerzy-jaskowski-epidemia-wojen/
http://www.polishclub.org/2014/04/17/dr-jerzy-jaskowski-wirtualne-epidemie-w-gazetach-wielonakladowych-odra-czesc-i/

Członkowie Pediatrycznego Zespołu Ekspertów do Spraw Programu Szczepień Ochronnych – powołanego zarządzeniem Ministra Zdrowia i dowody na współpracę z koncernami farmaceutycznymi:
prof. dr hab. n. med. Ewa Bernatowska – Zastępca przewodniczącego Zespołu podyplomie.pl (grant edukacyjny firmy Baxter Polska)
dr n. med. Paweł Grzesiowski – Sekretarz Zespołu, po opuszczeniu stanowiska w Narodowym Instytucie Leków założył prywatną Fundację Instytut Profilaktyki Zakażeń o koniecznych do wyjaśnienia źródłach finansowania. antybiotyki.edu.pl (wykłady dla GSK, Polfa)
prof. dr hab. n. med. Jacek Wysocki – członek Zespołu, gsk.com.pl (stała oferta wykładów i warsztatów na stronie GSK), sciencedirect.com, (uczestniczył w badaniach klinicznych, wykładach sponsorowanych oraz korzystał z pomocy finansowej przy wyjazdach na kongresy naukowe od kilku firm produkujących szczepionki)
dr hab. n. med. Teresa Jackowska – członek Zespołu oraz Krajowy Konsultant ds. Pediatrii, a także doradca ”społeczny” Rzecznika Praw Dziecka, bip.mz.gov.pl (według swojego oświadczenia wykonuje zajęcia zarobkowe zlecone przez producentów szczepionek Pfizer, MSD, GSK i Novartis)
prof. dr hab. n. med. Leszek Szenborn – członek Zespołu, sciencedirect.com (honoraria za wykłady/konsultacje, finansowanie uczestnictwa w konferencjach i kongresach naukowych (MSD i GSK), prowadzenie badań klinicznych (GSK))
prof. dr hab. n. med. Anna Bręborowicz – członek Zespołu, link (stała oferta wykładów i warsztatów na stronie GSK)

Oraz:
prof. dr hab. med. Waleria Hryniewicz – Kierownik Zakładu Epidemiologii i Mikrobiologii Klinicznej w Narodowym Instytucie Leków – antybiotyki.edu.pl (grant naukowy GSK)
Dorota Zawadzka – doradca społeczny Rzecznika Praw Dziecka – współpraca z producentem szczepionki przeciw rotawirusom bialystokonline.pl oraz producentem margaryny – link.
Krzysztof Łanda – prezes Fundacji Watch Health Care finansowanej przez koncerny farmaceutyczne, który został powołany na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Zdrowia, korektorzdrowia.pl

Dr n. med. Jacek Mrukowicz:
W okresie minionych 3 lat otrzymałem:
honoraria od firmy GSK i MSD, producentów szczepionek przeciwko HPV, za wykłady wygłaszane na konferencjach naukowych i szkoleniowych, finansowanie udziału w międzynarodowych kongresach i konferencjach naukowych od firmy GSK. Jestem redaktorem naczelnym czasopisma „Medycyna Praktyczna Pediatria” i suplementów „Szczepienia” wydawanych przez wydawnictwo Medycyna Praktyczna, w których pojawiają się m.in. reklamy szczepionek i produktów wytwarzanych przez firmy GSK i MSD. Jestem etatowym pracownikiem „Medycyny Praktycznej Szkolenia”, która organizuje konferencje i warsztaty szkoleniowe dla lekarzy i pielęgniarek, w tym m.in. sponsorowane przez firmę GSK.

http://www.polishclub.org/2016/01/10/ogolnopolskie-stowarzyszenie-wiedzy-o-szczepieniach-stop-nop-list-otwarty-do-beaty-szydlo-premiera-rp/

Podobnie rzekoma epidemia Afrykańskiego Pomoru Świń, która została ogłoszona przez Ministerstwo Rolnictwa na podstawie dwu warchlaków, podrzuconych przez czarny, nieoznakowany helikopter, kosztowała nas kilka miliardów euro. W tym samym czasie nastąpił wzrost sprzedaży wieprzowiny do Rosji z Niemiec, Danii, czy Holandii.

http://www.polishclub.org/tag/afrykanski-pomor-swin/
http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=12155&Itemid=45
http://www.polishclub.org/2013/08/18/dr-jerzy-jaskowski-kolejna-swinska-sprawa-inspektora-sanitarnego/
http://www.polishclub.org/2014/08/21/dr-jerzy-jaskowski-co-jest-gorsze-wirus-czy-urzednik-z-cyklu-panstwo-istnieje-formalnie/

Tak wiec starsi i mądrzejsi [St.Michalkiewicz] wymyślili prosty sposób podawania fałszywych informacji, w celu zatuszowania prawdy. Na skalę międzynarodową była taka fałszywka z wirusem Ebola. Możesz sam sprawdzić Szanowny Czytelniku, ilu to w Polsce mieliśmy tych użytecznych idiotów, którzy za pieniądze starszych i mądrzejszych ogłupiali polskie społeczeństwo.

Opisałem to w artykułach o wirusie Ebola w Sierra Leone…

http://www.polishclub.org/2014/08/08/dr-jerzy-jaskowski-ebola-interes-za-100-000-000-dolarow-czesc-ii/
https://ripsonar.wordpress.com/2014/10/11/ebola-okiem-dr-jaskowskiego/
https://gloria.tv/media/K6G96UARoak
https://www.youtube.com/watch?v=7oSEU9Te_Tw
http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/33613-ebola-interes-za-100-000-000-dolarów-cz-ii

A prawda była prosta, chodziło o strajki biednych Murzynów na plantacjach kauczuku i być może w kopalniach diamentów. Dowodem potwierdzającym jest fakt wysłania przez Waszyngton aż dywizji Marines i brygady spadochroniarzy do walki z tym rzekomym wirusem.

Przechodząc do obecnej, „strasznej epidemii” wirusa Zika.

Mamy kolejny problem, ponieważ podobno ten wirus został już odkryty w 1947 roku w Ugandzie. Przed 3 pokoleniami, ale do tej pory nie był znany z żadnej dolegliwości. Ot, taki cichociemny. A w ogóle, to podobno powoduje katar, zapalenie spojówek i czasami wysypkę. Mało tego, Uganda, szczególnie po II WŚ to, jak zapewne wszystkim wiadomo, to kraj wybitnych naukowców, którzy mogli dokonać odkrycia takiego wirusa. Broń Panie Boże, niczego nie sugeruję. Dziwne jest tylko to, że te odkrycia, podobnie jak E-bola, dokonuje się na takim zadupiu, gdzie nawet wacika do odkażania nie można nigdzie kupić, nie wspominając o papierze toaletowym, czy możliwości podmycia pupy po defekacji.

Wracając do naszego ZIKa.
Otóż po odkryciu w 1947 roku, spokojnie zimował on w magazynach, i jak twierdzą, pojawił się w 2013/14 roku w czasie Mistrzostw Świata w Brazylii. Znowu zdziwienie. Pojawił się, ale prasa nie dostała jeszcze informacji, że może o nim pisać? W każdym bądź razie do maja 2015 roku o wirusie i chorobie wywoływanej przez niego, nikt na świecie nic nie wiedział, z wyjątkiem oczywiście wtajemniczonych. Tak dla świętego spokoju przypomnę, że Brazylia to kraj o powierzchni prawie 9 milionów km, czyli porównywalny z Europą, a zamieszkały przez 207 milionów ludzi, czyli ponad 2 razy mniej.

I teraz dochodzimy do najciekawszego. Rzekomy wirus ZIKa jest z tej samej „hodowli” co denga, żółta febra, zachodniego Nilu, czy inne, już wcześniej opisywane. Problem polega na tym, że wirusy i pochodne występują w zupełnie innej części Brazylii. Pomimo ich znania od 70 lat, nikt nigdy nie opisał związku wirusa z małogłowiem. Wirus ZIKa upodobał sobie prowincję Pernambuco, zamieszkałą przez 8.798.000 ludzi. Czyli znacznie ograniczamy obszar poszukiwań. Prowincja ta jest znana z produkcji bawełny, kukurydzy i trzciny cukrowej. Wiadomo, że są to uprawy roślin GMO. Wiadomo również, że jak GMO, to i glifosat, zwany w Polsce Roundapem – Randapem.

O tym, jakie to problemy z wadami wrodzonymi występują u dzieci narażonych na działanie glifosatu-Roundapu, możemy znaleźć w internecie dziesiątki filmów. Ze względu na rakotwórcze działanie i właśnie te wady, został zakazany w wielu krajach na świecie i w Europie. Oczywiście, w tym wesołym Baraku nad Wisłą [Janek Pietrzak] żaden GIS, czy Minister, nie wiadomo dlaczego zwany Zdrowia, nic nie wie na ten temat. Jasno widać, że Polska to kondominium koncernów przemysłowych.

Muszę również wspomnieć o istotnej sprawie.
W październiku 2014 roku Ministerstwo Zdrowia w Brazylii wprowadziło do obrotu szczepionkę BOOSTRIX firmy GSK. Szczepionka ta miała zapobiegać kokluszowi, tężcowi i dyferytowi. A pierwszy wzrost małogłowia zaobserwowano w maju 2015 roku, coś tak dziwnie blisko 9 miesięcy po zastosowaniu szczepionki.

Po zapoznaniu się z ulotką firmową można stwierdzić, że szczepionka ta jest dozwolona dla dzieci powyżej 4 roku życia.

Jak Boga Kocham, nigdy nie słyszałem o noszeniu w brzuchu kobiet dzieci powyżej 4 roku życia. A do czynienia z medycyną mam już 50 lat. Innymi słowy, ktoś tutaj dostał sporo w przysłowiową łapę w brazylijskim Rządzie, że dopuścił do obrotu produkt, który ma wyraźny zakaz stosowania u osobników poniżej 15-20 kg masy. Płody to istoty od gramów do kilku kilogramów najwyżej. A tutaj przekroczono dopuszczalną dawkę kilkaset razy. W sprzedawanej szczepionce BOOSTRIX znajduje się 0.5 mg aluminium, znanej neurotoksyny.

Badania wskazują, że pacjenci z niewydolnością nerek, lub wcześniaki i noworodki z niską wagą urodzeniową, które otrzymują pozajelitowo aluminium w ilości większej, aniżeli 4-5 mikrogramów/kg/dzień, gromadzą aluminium w centralnym układzie nerwowym i kościach i może to być toksyczne dla organizmu.

Aluminium może powodować neurologiczne szkody.

Aluminium przedawkowane u niemowląt i małych dzieci może prowadzić do śmierci pacjentów z osłabioną funkcją nerek, lub u wcześniaków.

Aluminium toksyczność u niemowląt i dzieci [A.A.Pedaitrics.Pedaitria T 97, nr 03.03.1996].

Według FDA:
Aluminium może osiągnąć toksyczny poziom… Badania wskazują, że u pacjentów z zaburzeniami czynności nerek, w tym u wcześniaków i małych dzieci, które otrzymują pozajelitowo aluminium w ilości większej od 4-5 mikrogramów/kg masy ciała na dzień, gromadzi się ono w mózgu i kościach w ilości toksycznej. U dziecka wielkość ta jest określona na 10 do 20 mikrogramów.

Dziecko o masie około 4 kg może otrzymać maksymalnie 18,16 mikrogramów aluminium.
Dziecko o masie 7.5 kg może otrzymać maksymalnie 34 mikrogramy aluminium.
Dziecko o masie 15 kg może otrzymać maksymalnie do 68 mikrogramów aluminium.
Dziecko o masie 25 kg może otrzymać maksymalnie 113 mikrogramów aluminium
Wpływ szczepionki na płodność nie był badany.
Brak badań wpływu szczepionki na kobiety w ciąży.
Wpływ szczepionki Boostrix w okresie karmienia nie był oceniany.
Nie wykonano badań zgodności szczepionki z innymi lekami.

Starczy!!!

Otóż już w 2012 roku udowodniono, że to aluminium podane w czasie ciąży może stymulować TH1.

Przechodzimy do wiadomości dla mniej wartościowego społeczeństwa pomiędzy Odrą i Wisłą.

Tytuły artykułów mówią: Wirus Zika stanowi zagrożenie międzynarodowe – Termedia – 02.02.2016.

A jak wyglądają fakty?
Rzekomo zarejestrowano 4189 przypadków małogłowia w całej Brazylii. Po kontroli okazało się, że tak naprawdę liczba tych przypadków spadła do 270. Z tego większość w stanie Pernambuco. Czyli wcale nie tam, gdzie te groźne wirusy mieszkają.
Chciano sprawdzić, w ilu przypadkach tego małogłowia występuje wirus. I okazało się, że tylko w 6 przypadkach.
Przełóżmy to z polskiego na nasze. Jeżeli byśmy porównywali na przykład liczbę palonych papierosów przez ojców tych dzieci, z ilością występującego małogłowia, to stosunek byłby zdecydowanie korzystniejszy dla twórców tej karkołomnej hipotezy. Udowodniony rzekomo związek pomiędzy wirusem ZIKA, a małogłowiem, może wystąpić z prawdopodobieństwem 2%. Natomiast związek małogłowia z paleniem papierosów albo piciem piwa przez ojców wynosi 100%.

W podobnie infantylny sposób możemy znaleźć związek pomiędzy obcinaniem włosów przez kobiety – matki, czy goleniem brody przez ojców. Takie rozumowanie świadczy o wielkiej niewiedzy piszących te dyrdymały, albo o celowym oszukiwaniu czytelników. Musisz sam wyciągnąć wnioski, Szanowny Czytelniku

I musisz jednocześnie porównać to z faktem generalnego milczenia polskich wirusologów na państwowych posadach. Jak trzeba było oszukiwać ludzi w związku z ptasią, czy świńską grupą, to wszyscy pchali się przed kamerę, a teraz grobowa cisza. Należy także porównać normalnie występującą częstotliwość małogłowia, z tą obecną. Według podręczników, małogłowie może występować raz na 1000 porodów. Przy prawie 207 milionach ludzi i znanym przyroście naturalnym, to nie te 270 przypadków, tylko nagły wzrost po wprowadzeniu szczepień jest istotny. A o tym oficjalne ośrodki milczą

Czyli fakty są takie, że bez jakichkolwiek badań, massmedia połączyły chorobę z występowaniem wirusa.
Jeszcze nie wiadomo na co, ale już zaczyna się alarm o brak szczepionki.
Jeszcze nie wiadomo nic o przyczynie małogłowia (np. pestycydy), a dla zmylenia „przeciwnika” wyciągnięto komary zmutowane.
Zdziwienie budzą takie ostre wystąpienia zarówno WHO, jak i CDC, łączące wirusa z epidemią. Od kiedy to 6 przypadków na 207 milionów ludzi jest epidemią?
Dlaczego do walki w wyimaginowanym wirusem użyto podobno aż 200 000 wojska? Podobnie Amerykanie postępowali w Sierra Leone z E-bolą.
Dlaczego wojsko podobno roznosi prezerwatywy i pigułki antykoncepcyjne po domach? Czyżby chodziło o depopulację Brazylijczyków?
Dlaczego nagle na stronach WHO pokazały się mapy obrazujące obecność ZIKa, a wcześniej nic takiego nie występowało? Albo WHO produkuje epidemie z szybkością znanej aktorki Hanki Bielickiej albo posiada już z góry przygotowany materiał propagandowy. Od chwili ogłoszenia pierwszych danych do wydrukowania map, nie zdążyliby przebadać dzielnicy, a na pewno nie połowę świata.

A tak na marginesie, w Ameryce podobno w tym samym czasie urodziło się 25.000 dzieci z małogłowiem. Tak więc amerykańska instytucja CDC doskonale wie, co się dzieje w odległej Brazylii, a nie wie co się dzieje w swoim kraju?

USA populacja 320 000 000 ludzi małogłowie 25 000 przypadków
Brazylia populacja 207 000 000 ludzi małogłowie 270 przypadków

I proszę zauważyć nikt nie krzyczy w USA o epidemii. Zadne tam CDC czy FDA nie ogłąsza alarmu z powodu maloglowia? Zadnych wirusów nie odkryto?! Czyli amerykańska, jak najbardziej oficjalna instytucja interesuje się zdrowiem brazylijczyków bardziej aniżeli własnego podatnika?

Także wielkie zdziwienie budzą wyjaśnienia niemieckiego Instytutu Roberta Kocha RKI w jego biuletynie 2/2016. Bez badań, a już wszystko potwierdzają.

Podobnie inny niemiecki Instytut Bernharda Nocht (Bernhard-Nocht-Institut) potwierdza insynuacje, biorąc je za fakty. Ale Instytut Bernharda Nocht odegrał niespecjalnie pozytywną role w straszeniu Niemców wirusem E-bola. Spowodowało to generalnie wzrost szczepień kobiet w czasie ciąży. Oba instytuty opierają się na wyjaśnieniach CDC. Podobnie jak polski Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego. Zapomniano tylko podać, że CDC jest finansowane także przez fundację Billa i Melindy Gates. Opierają swoje wyniki na przebadaniu 250 kobiet w ciąży i 150 kontrolnych, co jest skandalicznie małą grupą, oraz wyjątkowo mało podano badanych parametrów. Poza tym B. Gates jest tym osobnikiem, który otwarcie nawołuje do depopulacji poprzez szczepienia.

A na koniec, jak zwykle, najciekawsze.

W 1954 roku niemiecki chemik W.H. Kuntza z koncernu Chemie Grunenthal, zsyntetyzował lek o nazwie handlowej Talidomide. Już po 6 latach lekarze zorientowali się, że gwałtownie wzrasta liczba dzieci z wadami kończyn, lub ich brakiem. Sprawa stała się głośna. Kilkanaście tysięcy ofiar na całym świecie. Lek był rekomendowany dla kobiet w ciąży, jako zapobiegający porannym wymiotom. Oczywiście wszystkich badań nie przeprowadzono.

Talidomide i jego metabolity specyficznie wiążą się z fragmentami DNA, zawierającymi promotory genów odpowiedzialnych za angiogenezę. Wraz ze zmniejszeniem transkrypcji tych genów, zaburzeniu ulega prawidłowy proces angiogenezy, co objawia się wadami budowy ciała. Pomimo tych znanych faktów, Talidomide w 1991 roku ponownie wpisano na listę leków, tym razem w celu zwalczania raka. Niestety, w Brazylii był używany przez kobiety, jako środek poronny.

Tak więc Dobrzy Ludzie, byle nie dać się ogłupiać przez aktorów sceny politycznej, opłacanych przez koncerny.

PAMIĘTAJ, TYLKO TE IDEE ŻYJĄ, KTÓRE WG STARSZYCH I MĄDRZEJSZYCH ŻYĆ MAJĄ. jj

Autor artykułu:
Dr Jerzy Jaśkowski
[email protected]

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0
    0
    Twój Koszyk
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu