Jak skutecznie wyleczyć ciężkie i „nieuleczalne” choroby. Jan Taratajcio.

Choroby, Porady, Zdrowie | 6 Komentarze

plucaRozmowa z konstruktorem zapperów „Nunczako” Zob. materiały wideo z Janem Taratajcio:

Uwaga: Autor poniższego artykułu nie jest lekarzem, i w świetle prawa, nie może ani diagnozować, ani też leczyć. Może jednak przedstawić swoją opinię, do czego uprawnia go prawo do wolności słowa. Proszę traktować poniższy tekst jako opinię pana Jana Taratajcio. Ze swej strony zaznaczę, że „opinia” Jana uratowała życie co najmniej kilku osobom, łącznie z moim ojcem, który „cudownie wyszedł z bardzo ciężkiego zapalenia płuc poprzez zastosowanie zappera Nunczako (konstrukcji autora) oraz srebra koloidalnego (o tym ostatnim pan Jan nie wspomina w artykule, ale może być świetną aternatywą do innych wspomnianych kuracji). Dalsze stosowanie ziół, przedstawionych m.in. w poniższej opinii, przyniosło znaczną poprawę zdrowia mojego ojca, zdiagnozowanego przez neurologów jako osobę z parkinsonizmem. Potwierdzenie mam w dokumentach, zatem mogę śmiało zaświadczyć, że opinia pana Jana, w przypadku mojego ojca jest prawdziwa – nie ma więc chorób nieuleczalnych jak parkinsonizm. Nieuleczalna jest jedynie mafia farmaceutyczna, która powinna zostać usunięta z powierzchni tego globu.

Jeśli chodzi o inne przypadki, w których Jan Taratajcio pomógł swoimi bio-rezonatorami Nunczako oraz „opinią”, to bedziemy systematycznie je przedstawiać. Oto jeden z maili, który niedawno dostał pan Jan, tym bardziej cenny, że napisany przez wieloletniego pracownika służby zdrowia (treść została mi udostępniona do publikacji):
Ja stary pracownik służby zdrowia na emeryturze, dostałam zapalenia pęcherza /niezbyt to miłe i leczy się antybiotykiem/. Zastosowałam zappera przez 5 dni i mam problem z głowy. Antybiotyk zrobilby to w ciągu 3 dni. Zrobię badanie kontrolne aby się przekonać czy PAN ZAPPER nie kłamie. Inny problem to leczenie łysienia plackowatego u dziecka. Minęło 2 miesiace zapperowania i dziecko ma wszystkie włosy na miejscu./o tym już pisałam/ Ogólnie włosy są mocniejsze i powoli wracają brwi które gdzieś tam sobie poszły. Pozdrawiam i dziękuję. Barbara

Jak skutecznie wyleczyć ciężkie i „nieuleczalne” choroby.

Jan Taratajcio.

Zgodnie z obietnicą przesyłam informacje na temat usuwania i blokowania poszczególnych najważniejszych chorób jakie męczą obecne społeczeństwo polskie jak i całą ludzkość. Wszystkie informacje i wiedza jaką w tym temacie posiadam opiera się na moich wieloletnich doświadczeniach jakie na ten temat zdobyłem i wielokrotnie mogłem sprawdzić na sobie i osobach które samodzielnie to na sobie sprawdzili. Tylko „Głupcy ” lub wyjątkowo naiwni ludzie mogą jeszcze uwierzyć, że nie ma leków na niemal wszystkie nieuleczalne choroby w tym choroby nowotworowej, Parkinsona, Alzheimera, łuszczycy, boleriozy czy innych chorób które dręczą ludzkość.

Jak sami wiecie i często widzicie na filmach np. Kryminalne Zagadki Miami ” czy innych podobnych filmach, gdzie pokazywany jest sprzęt dzięki któremu można zbadać niemal wszystko łącznie do poziomu atomów, czy DNA. Są to różnego rodzaju mikroskopy, oscylatory, urządzenia diagnostyczne, wychwytujące najdrobniejsze cząsteczki pierwiastków w naszym organiźmie, ultrasonografy itp., pozwalające zobaczyć czy wykryć każdy pierwiastek jaki się w nim znajduje i jak jest zbudowany łącznie z możliwością jego obejrzeniaw ogromnym powiększeniu. Skoro laboratoria dysponujące takim doskonałym sprzętem oraz nieograniczonymi środkami finansowymi w tym także przemysł farmaceutyczny nie potrafi znaleźć sposobu na wyleczenie wielu nieuleczalnych chorób, to logicznym staje się fakt że tego zrobić nie chce bo nie ma w tym interesu, żeby ujawnić sposoby ich wyleczenia, gdyż stracił by dochody finansowe z wiecznego „leczenia”, a wraz z tym także władzę nad ludzkością.

Nie jest już tajemnicą że ta masońsko-iluminacka mafia rządząca potajemnie ludzkością, robi wszystko żeby doprowadzać nasze organizmy do załamania się ich systemu samoobrony, aby następnie wiecznie leczyć chorych ludzi, z których może czerpać wieczne zyski w samonapędzającym się interesie. Te wyzbyte jakiejkolwiek uczuć zwierzęta rządzące podstępnie tym światem, nie mają najmniejszych skrupułów żeby dręczyć i zabijać masowo ludzi w imię bogacenia się oraz prowadzonej depopulacji, którą skrupulatnie przygotowywali przez setki lat.

Właśnie w tym celu spryskiwani jesteśmy chemtrailsami, niszczy się nasze umysły poprzez dodawanie fluoru do wody czy innych produktów spożywczych, zmienia się genetykę roślin (GMO), wszędzie stosuje się aspartam (który niszczy neurony) czy też stosuje się wszędzie aluminium, które wywołuje najpierw alergie, a co za tym idzie, jest przyczyną wielu chorób jakie na jakie później cierpimy. Gromadzenie się tego typu toksyn staje się pożywką dla wszystkich drobnoustrojów, które dzięki temu mogą się rozwijać i niszczyć nasz organizm.

Jak udowodniła Dr.Huldy Clark i wielu lekarzy przed i po niej są one przyczyną niemal wszystkich chorób.

Wiedząc, że to drobnoustroje wywołują choroby, co do czego nikt już chyba nie ma wątpliwości, jasne staje się, że wystarczy je zniszczyć aby zlikwidować chorobę. Nie ma znaczenia w jaki sposób to zrobimy, – ziołami, zapperami, minerałami, itp., efekt będzie ten sam. CHOROBA ZOSTANIE ZLIKWIDOWANA. Ważne jest tylko to, aby nasz organizm nie został uśmiercony i nie było skutków ubocznych w postaci kalectwa czy ewentualnej śmierci w trakcie SAMOLECZENIA się. Przez te wszystkie lata mafia farmaceutyczna wmówiła nam dzięki prowadzonej w kontrolowanych przez siebie mediach propagandzie, że wyleczyć nas może tylko lekarz, przez co uwierzyliśmy, że to KŁAMSTWO jest PRAWDĄ. A PRAWDĄ jest to, że organizm leczy się SAM przez nasz doskonały system samoobrony. Na ten proces samoleczenia lekarz nie ma wpływu, może jedynie go wspomóc, ale najczęściej szkodzi serwując mu trucizny oferowane przez mafię farmaceutyczną takie jak np. szczepionki.

Z moich osobistych doświadczeń wynika ze FUNDAMENTEM każdej choroby jest niedobór TLENU i KRZEMU, na skutek namnażania się szkodliwych drobnoustrojów w organizmie, które blokują lub zakłócają gospodarką tych pierwiastków, a także zaburzają przepływ energii orgonalnej (nazwanej tak przez prof. Wilchelma Reicha który był jego oficjalnym odkrywcą). Orgon inaczej jest często nazywanym Praną.
ORGON jest energią życia dzięki którym mogą odbywać się wszelkie procesy związane z funkcjonowaniem każdego żywego organizmu na Ziemi. Właśnie dlatego prof. Wilchelm Reich został podstępnie zamordowany, żeby wiedza ta nigdy nie została ujawniona ludzkości, gdyż przemysł farmaceutyczny nie miał by racji bytu a co za tym idzie cała wladza nad ludzkością w formie wiecznego Leczenia.

Przez te wszystkie lata jakie poświęciłem szukając jednoznacznej odpowiedzi doszedłem do wniosku i, co wielokrotnie sprawdziłem, wystarczy dostarczyć do organizmu Tlen np. stosując kurację wodą utlenioną (nadtlenek wodoru) metodą Nieumywakina – do 10 kropli dziennie. Chodzi o tlen atomowy, który wchodząc w reakcje zamienia środowisko kwaśne, w którym żyją szkodliwe drobnoustroje na środowisko zasadowe jakim jest nasz organizm, przez co giną szkodliwe drobnoustroje.

Drugą metodą niszczenia drobnoustrojów jest zastosowanie metody Jima Humble’a tzw. MMS-em (chlorynem sodu), który przez dodanie cytryny wchodzi w reakcję chemiczną (stosunek 1:5) i uwalnia dwutlenek chloru – silnie bakteriobójczy. Po jego wypiciu rozpada się w przeciągu ok 30 min. uwalniając tlen atomowy który jest zabójczy dla drobnoustrojów i dotlenia organizm. Stosuje się go po 2-3 krople kilka razy dziennie np. (5-6 razy), ale w małych dawkach, a nie jak wcześniej to robiono po 8-10 kropli, gdyż jego zbyt duża ilość jednorazowo jest szkodliwa dla zdrowia, a jego dzialanie jest krótkotrwałe (ok. 30 min).
Stosując inchalacje tlenowe też możemy dostarczać tlen do organizmu, ale efekt jest dużo mniejszy niż we wcześniejszych terapiach.

Żeby odbudować matrycę krzemowo energetyczną, odpowiedzialną za przepływ informacji w naszym organizmie, należy spożyć jony krzemu np. suplement ORSI, Power SI czy też ANRYT – preparat krzemowy stworzony przez Anatolego Rybczyńskiego.

W każdej długotrwałej chorobie należy stosować witaminę C w ilościach nawet 1000 mg dziennie i więcej bez obaw, gdyż nie odkłada się w organizmie. Powinna być czysta, bez aspartamu i takiej należy szukać w aptekach lub zamówić w internecie (bardzo dobra dr Ratha). Należy też stosować witaminę B17 (chem. nazwa Amigdalina, nazwa handlowa Letril). Najbardziej skuteczny jest olej z pestek moreli, jako że jest oczyszczony.

Informacje które podałem są FUNDAMENTEM do usunięcia wielu Przewlekłych Chorób.

W przypadku długotrwałych chorób bardzo korzystne, czy nawet konieczne jest stosowanie biorezonatora lub innego zappera – wersje proste są najlepsze. Używając go 3 x dziennie przez ok 10 dni, później zmniejszając do 2 x dziennie przez ok. miesiąc, .a następnie tylko 1 raz dziennie, możemy usunąć wiele przewlekłych chorób blokując ich rozwój.

W przypadku choroby nowotworowej należy oprócz biorezonatora, który nie dopuści do jej rozwoju i zablokuje przerzuty niszcząc we krwi przywrę ludzką przenoszącą m.in. rodniki pleśni penicyllium (główna przyczyna „raka”), należy zastosować zioło Graviola. UWAGA !! Graviola bardzo mocno obniża ciśnienie i nie zawsze można je zastosować, może być też boraks – 1/4 łyżeczki na 1 litr przegotowanej wody pite przez cały dzień.
Innym rozwiązaniem jest zioło ESSIAC (krzemionkowe), bakteriobójczy Lib 52 lub czarny orzech, choć ten może być za słaby.

Do detoksyzacji organizmu polecam stosować zestaw ziół Geri Forte. Jednakże metoda Georga Aschara – ”na cieciorkę”, choć może trochę nieestetyczna, jest niezastąpiona, gdyż pomija cały system wydalniczy i jest nabardziej skuteczna w usuwaniu toksyn. Często jest to jedyna metoda na uratowanie życia, gdy uszkodzona jest już wątroba lub płuca.

To toksyny ZABIJAJĄ nie choroba nowotworowa, i zbyt szybkie ich uwalnianie ze złogów i rozpadu zabitych drobnoustrojów może spowodować śmierć. Procesu czyszczenia organizmu nie można przyspieszać, gdyż system wydalniczy ma swoje ograniczenia i może zawieść gdy toksyn jest już zbyt dużo. Należy zwracać uwagę jak czuje się osoba chora na raka lub inne choroby, jak jest bardzo osłabiona, czy puchną jej ręce – gdy to ma miejsce, należy przerwać zappowanie na 2-3 dni by dać czas na wzmocnienie organizmu. Wtedy wskazane jest np. zioło Maca (burak peruwiański) lub jakiś suplement wzmacniający organizm.

zob. też:
Źródło artykułu: Monitor Polski

Źródło:
http://alexjones.pl/aj/aj-technologia-i-nauka/aj-medycyna/item/10996-jak-skutecznie-wyleczy%C4%87-ci%C4%99%C5%BCkie-i-%E2%80%9Enieuleczalne%E2%80%9D-choroby-jan-taratajcio

6 komentarzy

  1. JAN

    Stosowałem to nunczako na raka kilka tygodni i zero efektu.

    Odpowiedz
  2. Kacper

    brawo za szerzenie artykułów i naciągania ludzi chorych i podatnych

    Odpowiedz
    • Ajka

      Czyżby woda utleniona była zyskiem?

      Odpowiedz
  3. Kate

    Brawo za artykul, bardzo pomocny i pewnie nie na reke wszechobecnym firmom farmaceutycznym

    Odpowiedz
    • Alicja

      Jak trzeba być ograniczonym umysłowo żeby to łykać?

      Odpowiedz
    • Dana

      Jeśli ktoś ślepo wierzy i daje się nabrać firmom farmaceutycznym to dopiero musi być ograniczony umysłowo 🙂

      Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0
    0
    Twój Koszyk
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu