Ciemne interesy urzędników państwowych – szczepionki.

Dr Jerzy Jaśkowski, Porady | 0 komentarzy

Czym bardziej obca władza, tym więcej przepisów, zakazów i nakazów. jj
Żaden kraj nie może upaść bez pomocy wewnętrznych trolli. jj

Coraz ciekawiej w tym przemyśle szczepionkarskim. Nie dosyć, że tak naprawdę nie ma osobnika, który jednocześnie nie namawiałby do szczepień i nie pobierał forsy od producentów, ale nie ma też żadnych prac naukowych, wskazujących na skuteczność szczepień. Innymi słowy, tak naprawdę tylko etatowi dealerzy są popychaczami przemysłu przymusowych szczepień. Okazuje się bowiem, że instytucje powołane do życia przez państwo i rzekomo stojące na straży obywateli tego państwa, zachowują się podobnie jak najgorsze korporacje finansowe w podbitych krajach.
Przypomnę najważniejsze fakty z najnowszej historii. Pomysł tzw. ubezpieczeń społecznych nie ma nic wspólnego z troską o zdrowie ludności. Świetny polityk Otto von Bismarck znany był z dokonywanych podbojów i stworzenia Cesarstwa Pruskiego. Niestety, wszelkiej maści podboje wymagają, przynajmniej na początku, wkładu własnego, czyli wcale niemałej kasy. A w jaki sposób opodatkować ludność, jak się tej kasy nie ma? Najlepiej podsunąć jej fałszywą flagę, czyli inny pomysł, na który by chętnie dawała pieniądze, spowodowana tzw. solidarnością.
W XIX wieku np. w Anglii średni czas życia robotnika fabrycznego wynosił 15 lat. Śmiertelność była tak duża z powodu braku jakiejkolwiek ochrony maszyn, które wówczas wprowadzano na masową skalę. W związku z faktem, że wynagrodzenie dzieci i kobiet było znacząco mniejsze aniżeli dorosłych, dzieci były masowo zatrudniane już od 5 roku życia. Niestety, nie da się utrzymać dzieciaka przez 14-16 godzin siedzącego cichutko przy maszynie. Dzieciaki biegają, czasami bawią się. A koła zębate się kręcą. Jak się kawałek ubrania, czy długie włosy dziewczynek wplątywały w turbinę to był koniec. Stąd taka śmiertelność.
Otóż p.Von Bismarck główkował w swoim interesie poprawnie. Jak kilka milionów robotników będzie płaciło na fundusz zdrowotny co miesiąc tylko 1 markę, to nie będzie to wielka strata dla robotnika. Ale pomnożona przez liczbę robotników i 12 miesięcy da konkretną, wymierną w milionach kwotę. Ta kwota posłuży na opłacenie kosztów wojny. A wypłaty z tytułu odszkodowań będą opóźniane. I tak jest do dnia dzisiejszego. Przymus płacenia na ZUS jest większy, aniżeli opłat za mandaty. Proszę zauważ, Szanowny Czytelniku, że system działa od tych 150 lat tak samo. Najpierw jakaś tam grupa aktorów sceny politycznej ustala procent Twojej pensji, zabierany przymusowo na ubezpieczenia. Najczęściej owi aktorzy generalnie nie maja pojęcia, na co te pieniądze idą, sprawdź sam. Nigdzie nie ma żadnego rozliczenia, na co ZUS, czy obecnie do spółki z NFZ, wydają nasze pieniądze.
System działa w sposób doskonały, ponieważ jest prymitywnie prosty. Ty, obywatelu niższej kategorii masz płacić tyle ile tobie narzucimy. Potem te pieniądze z worka, zwanego ubezpieczeniami, my sobie podzielimy na co chcemy, a tobie nic do tego. A dzielimy np. poprzez wprowadzenie przymusu szczepień. To my „wyższyj kłas” [Hrabina Marica] decydujemy o zakresie tzw. pomocy bezpłatnej, czyli ile i na jakie procedury Twoje pieniądze wydamy. A kto ustala procedury? Oczywiście eksperci, oczywiście przez nas powołani. Przecież musimy mieć kontrolę nad kasą. A że żadnego rozliczenia się nie publikuje w prasie? A niby w jakim celu mamy ujawniać na co idą pieniądze? Jeszcze by ktoś zaczął grzebać, kto te procedury ustala i dlaczego? A tak, cisza i spokój, a pieniądze sobie płyną tam gdzie mają.

Jedną z procedur, wymyślonych za biurkiem i wprowadzanych bez żadnego uzasadnienia medycznego, czy naukowego, jest pomysł przymusu szczepień. Proszę zauważyć, że w Europie przymus szczepień dotyczy tylko krajów tzw. bloku socjalistycznego, tj. państw, w których rządziły i rządzą służby specjalne najczęściej wojskowe. O tym pisałem już w 1992 roku w publikacji pt. „W Rękawiczkach”. Czyli wszystkie państwa tzw. starej Europy nie stosują przymusu szczepień i od co najmniej 80 lat nikt nigdzie nie zanotował epidemii.
Mieliśmy tak naprawdę ostatnią epidemię w okresie przymusowego szczepienia w sezonie 1942 – 43, kiedy to dzielny inaczej p. Hitler uśmiercił poprzez przymusowe szczepienie 240 000 dzieci niemieckich. Nie potrzebne mu były do tego celu nawet obozy koncentracyjne. Ale jak wiadomo, tego nagłaśniać nie wolno, a trolle intelektualne pilnują sprawy. W żadnym podręczniku zwanym akademickim nie uświadczysz linijki tekstu na powyższy temat. Studenci mają być tresowani do odpowiednich procedur, a nie uczeni myślenia.

Do pilnowania interesu powołuje się odpowiednie instytucje, nadając im parasol ochronny w postaci przymiotnika „państwowe”. W Polsce taką instytucją po wojnie stał się Główny Inspektor Sanitarny, czy Państwowy Zakład Higieny, który po przemianach także się przemienił w Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego. Jak powszechnie wiadomo, publiczne są tylko doskonale prosperujące finansowo domy, zwane powszechnie burdelami.

Otóż PZH dostał interes szczepionkowy. To właśnie ta instytucja zgodnie z ustawą określa zakres przymusu szczepień i zagrożenie epidemiologiczne, a potem sama siebie kontroluje, tak ustawiając odpowiednie instrukcje, aby nic z nich szkodliwego dla PZH nie wynikało. Przykładowo, od 1964 roku obowiązywała w Polsce ustawa o obowiązku zgłaszania do centrali powikłań, czyli tego, co obecnie się nazywa enigmatycznym NOP-em. Minęło pół wieku, a oni nie opublikowali żadnych danych. Nawet NIK nabrał wody w usta, a przecież bierze pieniądze za kontrolę realizacji ustaw sejmowych. Ale czy ktoś kontroluje NIK?

W związku z brakiem jakichkolwiek wiarygodnych danych w Polsce, odwołam się do danych z macierzy. Ostatnio „naturalnews” z 16 lutego 2017 roku opublikował alarmujący fakt, iż CDC, czyli odpowiednik polskiego PZH, jest właścicielem patentów aż na 56 szczepionek. Czyli od wzrostu dochodów ze szczepień zależy wzrost wynagrodzeń i premii dla pracowników CDC. To, że CDC jest bardzo korupcjogenne i powszechnie znany jest mechanizm drzwi obrotowych, czyli przechodzenia pracowników CDC do sektora prywatnego i odwrotnie, nie jest dla nikogo z branży tajemnicą. Jeżeli CDC posiada prawa patentowe aż na 56 szczepionek, to nikt na świecie nie może bez zgody właściciela prowadzić żadnych eksperymentów z tymi szczepionkami.

Do grupy tych szczepionek, stanowiących własność CDC, należy m.in. szczepionka przeciwko grypie, tak wciskana ludziom przez znaną warszawską znachorkę, a pracownicę PZH p. mgr prof. Lidię Brydak. PRZYPOMNĘ – WG RAPORTU COCHRANE DATABASE, WARTOŚĆ TEJ SZCZEPIONKI JEST PODOBNA DO MYCIA RĄK, W ZWALCZANIU, CZY ZAPOBIEGANIU GRYPIE. Jak podaje ulotka firmowa, szczepionka zawiera 25 mcg formaldehydu, znaną neurotoksynę i 50mcg dezoksycholanu sodu oraz oczywiście 25 mcg rtęci, także neurotoksyny.

Szczepionka przeciwko grypie, zalecana przez Medycynę Praktyczną nawet kobietom w ciąży, zawiera aż 51000 ppb rtęci. Tłumacząc to z żargonu chemicznego na „nasze” oznacza, że norma koncentracji rtęci w wodzie pitnej zostaje przekroczona 25 000 razy – dwadzieścia pięć tysięcy razy. Udowodniono, że jednym z powikłań jest uszkodzenie układu nerwowego, drgawki, wystąpienie zespołu Guillian-Barre, czy narkolepsja.
Kolejną szczepionką stanowiącą własność CDC jest szczepionka przeciwko rotawirusom i pneumokokom. Przypomnę, że jako jedyne państwo na świecie, rząd warszawski [Grzegorz Braun] wprowadził przymus szczepień przeciwko pneumokokom i dopuścił do sprzedaży szczepionkę rotawirusów, powodującą liczne powikłania. m.in. wgłobienia jelit kończące się operacjami.
Inną szczepionką jest szczepionka przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu A. Może ona mieć jakiekolwiek znaczenie gdzieś tam w dżungli, ale w żadnym cywilizowanym kraju nie stosuje się przymusu szczepień.

WZW A zawiera 250mcg aluminium
WZW B 250 mcg aluminium
Hib – zapalenie opon mózgowych – PedVaxHib – 250 mcg aluminium
Pediatrix DtaP-HBV – polio – zawiera 850 mcg aluminium
Pentacel DTaP- Hib kombinacja polio – 330 mcg aluminium
Pneumokoki -125 mcg aluminium.

Przypominam, dziecko nie może dostać więcej aluminium aniżeli ok. 10 mcg.
Działalność CDC prowadzona z chęci zysku doprowadziła do epidemii autyzmu. W okresie od 1980 roku do dzisiaj nastąpił wzrost autyzmu 10 krotny z ok. jednego przypadku na 10 000 urodzeń, do jednego na 48 urodzeń.
Wzrost astmy u dzieci zwiększył się ponad dwukrotnie.

Kolejną taką wyimaginowaną szczepionką jest szczepionka przeciwko wirusowi Ebola. Jak wiemy, grant na badanie tej szczepionki uzyskała właśnie PZH. Już wielokrotnie wyjaśniałem, że wprowadzenie grantów jest tylko i wyłącznie formą łapówki: dostaniecie forsę, jak będziecie pisać to, co chcemy. W tym celu przy tych państwowych instytucjach powstają fundacje zasilane z kont producentów szczepionek. Pisałem o tym dokładnie. Przypomnę, przy PZH istnieje taka właśnie fundacja, prowadzona przez pracownika PZH p. dr Gre…, innymi słowy, kółko się zamyka.
PZH od zmiany nazwy wielokrotnie zwiększyła liczbę szczepionek wmuszanych dzieciom już od pierwszej doby życia. Szczepionki wmusza się bez przeprowadzenia jakichkolwiek badań laboratoryjnych. Innymi słowy, nie wiadomo nawet, czy dziecko nie posiada już tych przeciwciał od matki.
PZH nic nie robi, z wyjątkiem ustalania liczby szczepionek i wymuszania ich stosowania.
PZH nie prowadzi żadnych analiz skutków stworzonego przemysłu szczepionkowego, na którym zarabiają koncerny zachodnie
PZH jest obsadzane na zasadzie karuzeli stanowisk. Ostatnio funkcję dyrektora objął p. prof Wysocki, znany popychacz szczepień z Poznania.
PZH nie prowadzi żadnych prac naukowych w temacie szczepionek. To co przedstawiają w swoich publikacjach za nasze podatników pieniądze, to tylko zwykła statystyka. Byłaby ona lepiej robiona przez studenta II roku informatyki. Nie mają żadnej pracy z PZH zrobionej za pomocą sieci neuronowej. Tak więc PZH sam jest sobie królem i panem. Sami ustalają, jakie szczepionki należy podawać. Sami ustalają kontrolę i sami wymierzają kary dla opornych. Robią to rzekomo ludzie tego samego narodu w kraju, w którym podobno jest demokracja. Tak więc masz dowód wprost, Dobry Człeku, że coś takiego jak „Naród” w tym kraju pomiędzy Odrą i jeszcze Bugiem, zanikło. Przemysł szczepionkarski to ponad 30 miliardów dolarów rocznie. Nadszedł więc chyba czas, aby nikt rozsądny nie powoływał się na dane CDC.

Code of Federal Regulation, 21, t.4 CITE : 21CFR 10. 323
www.vacitruth.com/2014/09/07/
a. accessdata.fda.gov/scripts/cdrh/cfdocs/cfcfr/
ekowatch.com
WordMercuryProject.org.
GreenMedInfo.com

Dzięki uprzejmości i za zgodą
dr Jerzego Jaśkowskiego
[email protected]

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0
    0
    Twój Koszyk
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu