TVN7 oraz SEPSA. Przekazujecie te informacje dalej.

Jerzy Zięba, Porady, Zdrowie | 0 komentarzy

POTĘŻNY PRZEŁOM !!!

Proszę również o jak najszersze przekazywanie tej informacji gdzie tylko się da!! Nie ustawajmy w przekazywaniu tej informacji do samego końca, do poniedziałku 03.04.2017!!

Z nieukrywaną przyjemnością zawiadamiam, że słynny już teraz na całym świecie film VAXXED, którego twórcą jest dr Andrew Wakefield będzie wyemitowany w OGÓLNOPOLSKIEJ telewizji TVN7, w poniedziałek, 03.04.2017 o godz 22:10

Natomiast, na wydarzeniu: www.wiosnazdrowia.pl dr Andrew Wakefield wygłosi wykład, na którym przedstawi nam wiele faktów, których nie ma w filmie, obnażając do końca SZCZEPIONKOWE KŁAMSTWO !!!

Będziemy mogli na żywo (!!), usłyszeć z jego ust, jak przemysł farmaceutyczny włącznie z przemysłem medycznym usiłowali go zdyskredytować i zniszczyć. Powie nam PRAWDĘ !!!!

Ciekawe jak zachowają się wtedy ci wszyscy “znawcy tematu”, z profesorami medycyny włącznie, co było jaskrawo widoczne w czasie debaty medycznej w radiu Katowice nazywający go oszustem? Czy staną w świetle reflektorów, przed kamerami i go publicznie przeproszą?

Nasza obecność na tym Wydarzeniu stanowić będzie pewnego rodzaju przekaz, że Polacy chcą usłyszeć prawdę, że Polacy są gotowi na zmianę z medycynie!!

Dlatego jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszam do udziału w tym wydarzeniu.

Pamiętajmy, jest tej chwili wściekła nagonka na Zarządy wielu mediów publicznych, żeby ani mnie, ani tego Wydarzenia nie nagłaśniać !!! Wysyłane są groźby z podaniem Zarządów do prokuratury !!! Mnie również grożono za to, że zaprosiłem dra Wakefielda do Polski. Nadal mi się grozi prokuraturą itd….

TO JEST WOJNA !!! Nie dajmy się zastraszyć! Swoja obecnością na Wiośnie Zdrowia pokażmy, że są nas tysiące!!!

POMIŃMY ANIMOZJE POLITYCZNE, czy niechęci do TVN. Stańmy w tym przypadku PONAD TO !!! Doceńmy w tej sytuacji odwagę tego Zarządu i wesprzyjmy ich dobrym słowem.

[email protected]

Jak wiecie mnie TVN też ośmieszał i wykpiwał. Trudno, mam wyższy, znacznie ważniejszy cel do osiągnięcia. Nie oceniam stacji, oceniam KONKRETNY ich program !! Emisje filmu, który jest potrzebny WSZYSTKIM Polakom, WSZYSTKIM rodzicom !

Obejrzenie tego filmu szczególnie polecam Prezydentowi RP i wszystkim naszym politykom na czele z Ministerstwem Zdrowia :

[email protected]

Piszcie i zawiadamiajcie jak największą liczbę osób, posłów na Sejm, itd…

**********

List, który właśnie wysłałem, żeby nie mówili, że nie wiedzą !!!

Marek Posobkiewicz
Główny Inspektorat Sanitarny
ul. Targowa 65
03-729 Warszawa

Data : 27.03.2017

Szanowny Panie,
Piszę do Pana już po raz trzeci, kopię mojego pisma, na które nigdy nie otrzymałem odpowiedzi załączam. W związku z powtarzającymi się doniesieniami w mediach dotyczącymi zakażenia bakterią New Delhi informuję jak następuje :

Ogólnoustrojowe zakażenie organizmu powszechnie określane jako SEPSA, które wielokrotnie prowadzi do śmierci pacjenta może być i wielokrotnie jest, całkowicie wyleczalne.

Leczenie polega na dożylnym podaniu askorbinianu sodu (formy witaminy C) w ilości, średnio (dawkę należy dostosować do stanu pacjenta), ok. 1g/kg wagi. Poprawa stanu zdrowia pacjenta jest niemalże natychmiastowa.

W przypadku prawidłowo przeprowadzonego wlewu skutki uboczne praktycznie nie występują.

Koszt askorbinianu sodu potrzebnego do jednego takiego wlewu wynosi ok. 8 zł.

Należy zauważyć, że chociaż mechanizm działania askorbinianu sodu jest zupełnie inny niż działania antybiotyków, działania te jednak się uzupełniają.

W wielu przypadkach, kiedy dana bakteria nie reaguje już na żaden antybiotyk, podanie askorbinianu sodu przywraca jej wrażliwość na antybiotyk, na który wcześniej nie reagowała. Podanie wtedy jednocześnie antybiotyku i askorbinianu sodu prowadzi do całkowitego wyleczenia pacjenta. W ten sposób, podawana jest właśnie witamina C w Szpitalu Klinicznym w Olsztynie.

Nie odnotowano w literaturze medycznej ani jednego UDOWODNIONEGO przypadku zgonu pacjenta spowodowanej podaniem askorbinianu sodu, pomimo podania, jak się w tej chwili ocenia, ponad 50 000 000 takich wlewów. Jedynym wyjątkiem, jest przypadek kobiety, pacjentki doktora Klennera, pioniera stosowania wlewów z witaminy C, który miał miejsce około 50 lat temu. Przypadek ten omówiłem w części 1 „Ukrytych terapii”.

Wszelkie informacje dotyczące badań jakie należy wykonać przed podaniem wlewu, techniki jego podawania, zapobiegania potencjalnym, ale niegroźnym problemom, które mogą wystąpić w czasie wlewu oraz odniesienia do odpowiedniej literatury medycznej dotyczącej tego tematu opublikowałem w mojej książce : „Ukryte Terapie” cz. 1 oraz cz.2.

Przypominam, że moje pierwsze pismo w tej sprawie wysłałem do Pana w dniu 02.05.2016. Niestety, jak do tej pory, służby medyczne jak również Główny Inspektorat Sanitarny pod Pana zarządem z tych informacji nie skorzystał, nie opracował odpowiednich procedur i nie wprowadził takiego leczenia w życie.

Niestety, nie dysponuję wiedzą na temat ile osób w Polsce zmarło od tego czasu do dziś z powodu tzw. „nieuleczalnej” SEPSY. Byłbym wdzięczny za taką informację.

Wiedza, którą przedstawiłem w w/w źródłach pozwoliłaby zapobiec wielu niepotrzebnym zgonom. Wiedza ta jest ogólnodostępna i nie stanowi żadnej tajemnicy. Brak użycia tej wiedzy do ratowania życia polskiego pacjenta uważam za poważne wykroczenie. W tym kontekście, brak reakcji zarządu Głównego Inspektoratu Sanitarnego, gdzie polscy pacjenci umierają w przypadkach, kiedy można ich życie byłoby uratować, uważam za niezgodne z prawem i niezgodne z postanowieniami Konstytucji RP.

Przypominam również, że Polska jest sygnatariuszem tzw. „Deklaracji Helsińskiej”, która w przypadkach, kiedy lekarz wykorzysta już wszystkie możliwości i metody terapeutyczne, daje mu możliwość skorzystania z każdej innej metody w celu ratowania życia ludzkiego. Jest to dokument chroniący każdego lekarza, który ratuje życie pacjenta.

Wskazuję również na fakt, że ta metoda leczenia pacjentów znajdujących się w stanie SEPSY jest stosowana w Polsce przez niektórych lekarzy zawsze, w każdym przypadku, z doskonałym skutkiem terapeutycznym. Mówiąc wprost: pacjentowi, który był już tylko nawadniany i oczekiwał na nieuchronną śmierć, uratowano życie. Poprawa zdrowia zawsze następuje, najczęściej w ciągu kilku pierwszych godzin. Ile istnień ludzkich w ten sposób uratowali (i nadal ratują) ci polscy lekarze tego niestety nie wiem, ponieważ, ze względu na brak odpowiednich procedur leczenie to odbywa się w tzw. ‘’podziemiu medycznym”.

Chciałbym tu ponownie wspomnieć o doświadczeniach w tego typu leczeniu jaki stosuje zespół lekarzy Szpitala Klinicznego w Olsztynie. W momencie pisania tego listu nie dysponuję niestety szczegółami stosowanych przez nich terapii oprócz tego, że witamina C podawana jest w procedurze odżywiania pozajelitowego łącznie z antybiotykiem.

Rozumiem, że askorbinian sodu podawany we wlewach dożylnych nie jest na liście leków w Polsce. Powszechnie jednak stosowany jest w Niemczech. Uważam, że dla dobra zdrowia i życia polskich pacjentów, askorbinian sodu powinien być natychmiast wprowadzony do użycia w Polsce. Nie widzę żadnego uzasadnienia, żeby tego nie zrobić NATYCHMIAST skoro Niemcy i Polska są w Unii Europejskiej.

W związku z powyższym, informowanie polskiego społeczeństwa poprzez różnego rodzaju media, że „na to nie ma lekarstwa” w sposób poważny mija się z prawdą.
Z tego powodu, ja jako podatnik i obywatel Polskiej Rzeczypospolitej zwracam się do Pana o jak najszybsze wprowadzenie odpowiednich substancji i procedur, w szczególności odnośnie wyżej umówionego tematu. Bardzo proszę o odpowiedź, dotyczącą konkretnego terminu kiedy ww. substancja i metody lecznicze będą wprowadzane do procedur medycznych w Polsce.
Nie interesuje mnie odpowiedź : „ to nie my (GIS) za to odpowiadamy”. Zwracam się do Pana jako kogoś, kto taki proces może zainicjować. W imieniu tysięcy polskich pacjentów, proszę po prostu to zrobić.

W związku z tym, że wyżej wymienione metody leczenia pacjenta znajdują się w domenie publicznej od bardzo długiego już czasu, każde opóźnienie we wprowadzeniu tych metod ratujących zdrowie i życie polskim pacjentom należy uważać za bardzo poważne złamanie prawa i złamanie postanowień konstytucji RP.

Nie chcę oceniać kto i w jaki sposób za to odpowie. Nie chciałbym, żeby doszło do pozwu zbiorowego pacjentów przeciwko Panu czy któremukolwiek urzędnikowi państwowemu. Nie o to mi chodzi. Chodzi mi o to, żeby Polacy nie umierali w przypadkach takich, kiedy ich życie da się uratować.

Z poważaniem,
Jerzy Zięba
Autor : “Ukryte Terapie – czego Ci lekarz nie powie”

www.ukryteterapie.pl
www.polacydlapolakow.pl
www.web.facebook.com/ukryteterapie

Kopia :

Ministerstwo Zdrowia
Media polskie

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Kopia mojego email-a z dnia 02.05.2017

Główny Inspektor Sanitarny – Marek Posobkiewicz
Główny Inspektorat Sanitarny
ul. Targowa 65
03-729 Warszawa
Data : 02.05.2016
Szanowni Państwo,

W związku z ostatnim doniesieniem jakie ukazało się w mediach :

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,lekooporna-bakteria-w-szpitalach-bedzie-narada-epidemiologow,201187.html

Informuję że :

Istnieje bardzo wysokie prawdopodobieństwo opanowania, zredukowania czy nawet całkowitego zlikwidowania tego problemu we wszystkich szpitalach w Polsce.
Wiąże się to z podaniem dożylnym dużej ilości tzn.ok.100 do 200 g askorbinianu sodu (co w pewnym zakresie opisałem w mojej książce).

Bezpieczeństwo tej metody, jest tak wysokie, że niniejszym oświadczam, iż zgłaszam się ochotniczo na podanie mi askorbinianu sodu w wyżej wymienionej ilości, z zachowaniem wszelkich obwarowań prawnych, jakich byście Państwo ode mnie wymagali.

Informuję również, że metoda ta jest już w Polsce stosowana w przypadkach sepsy (niestety nielegalnie) gdzie pacjenci nie utracili życia pomimo tego, że metoda ta była zastosowana, kiedy byli oni już w stanie agonalnym.

Rozumiem, że ta metodologia nie jest znana w Polsce, jednakże w obecnej sytuacji, jakiekolwiek zwlekanie ze zrobieniem czegoś bardzo konkretnego, spowoduje niepotrzebną śmierć wielu pacjentów zwłaszcza, że standardowe podejście się nie sprawdza.

W przypadku zainteresowania Państwa rozwiązaniem tego niezwykle poważnego problemu, bardzo proszę o natychmiastowy kontakt.

Z wyrazami szacunku,
Jerzy Zięba
Autor : “UkryteTerapie – czego Ci lekarz nie powie”

********

Pozdrawiam,
Jerzy Zięba

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Archiwa

Kategorie

0
    0
    Twój Koszyk
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu