Kłamstwo onkologii zbiera żniwo – czyli łatwe zarabianie na śmierci.

Choroby | 259 Komentarze

Czy wiesz o tym, że Filipińczycy, Eskimosi, ludność Hunza i wiele innych narodów, które nie są przesiąknięte „cywilizacyjną chemią” nie choruje na nowotwory? Co więcej, choroba ta jest dla nich obca, często nigdy o niej nie słyszeli.

Dlaczego więc ludność Europy jest wręcz dziesiątkowana przez nowotwory? Jak to możliwe, że dzikie zwierzęta nigdy nie zachorują na nowotwór, zaś te, które hodowane są przez ludzi tak? Nie trzeba być specjalistą, aby znaleźć odpowiedz na to pytanie, chociaż pseudonaukowcy udają, że głowią się nad problemem. Wytwarzają leki, które mają na celu nie leczenie, lecz zwiększenie źródła dochodów.

Lek na raka znany jest od wielu lat, a jednak jeszcze wielu ludzi zachoruje i umrze na raka, zanim ktoś pozbawi koncerny farmakologiczne władzy i wyjawi prawdę społeczeństwu. Zwykła ludzka chciwość przyniesie jeszcze wiele rozpaczy osobom chorym na raka i ich bliskim.

Lek na raka jest znany od wielu lat

Sposób odżywiania radykalnie się zmienił. Produkty nie mają już wartości odżywczych. Niegdyś jedząc wprowadzaliśmy do swego organizmu witaminy i minerały, dziś żywność skażona jest chemią, która nie tylko nie dostarcza witamin, ale wręcz działa negatywnie na organizm. Niezwykle istotną witaminą, którą można uznać za doskonały sposób zapobiegania i leczenia nowotworów jest witamina B17.

Wedle doktora Burke’a powinna zostać użyta do niszczenia komórek rakowych. W jednym z wywiadów wypowiada się, iż: “kiedy dodajemy Laetrill (witamina b17 w swojej skoncentrowanej postaci) do kultur rakowych pod mikroskopem możemy zobaczyć, ze komórki rakowe wymierają jak muchy’.

Drastyczny wzrost zachorowalności na nowotwory ma ścisły związek z niedoborem witaminy B17. Wniosek ten już w latach 50tych wysunął Dr. Krebsa, jednak szybko został wyparty i uznany za niedorzeczny przez koncerny farmakologiczne. Niestety to błąd, albowiem w dalszym ciągu, zaniechanie badań nad witaminą B17 doprowadza do śmierci miliony ludzi na świecie.

Amigdalina, a w swojej skoncentrowanej i oczyszczonej formie oddziałuje na komórki rakowe, nie niszcząc przy tym zdrowych. Ma, więc działanie przeciwstawne aniżeli chemioterapia, albowiem metoda ta niszczy zarówno dobre jak i złe komórki, osłabia organizm a tym samym nie ma on siły podjąć walki.

Skuteczność chemioterapii wynosi jedynie 2 % i wielu twierdzi, że spowodowała więcej śmierci aniżeli sam rak.

B17 zapomniany lek na raka

Leatrile, amigdalina to nazwy, pod którymi można spotkać witaminę B17.

Na pewno z ironią pomyślisz, w jaki sposób zwykła witaminka jest wstanie zwalczyć tak groźną chorobę jak nowotwór? Jest to możliwe, albowiem molekuły, jakie zawiera w sobie witamina B17 mają cztery ważne składniki. Są to dwa rodzaje glukozy, aldehyd benzoesowy, cyjanek. Warto wspomnieć o cyjanku, o którym możesz pomyśleć, że przecież jest toksyczny. Jest tak wówczas, kiedy ma postać gazową i kwasową. W chwili, kiedy jest on zamknięty w formie molekularnej nie jest już cyjankiem, lecz amigdaliną. Amigdalina jest w tej postaci nie tylko całkowicie niegroźna, ale ma zdolność z rewelacyjnym skutkiem zwalczać choroby nowotworowe.

Jak witamina B17 walczy z rakiem?

Witamina B17 uchodzi za znakomitego pogromcę raka, niestety wypartego przez współczesną chemioterapię. Przenoszona jest przez krew a dzięki temu może dotrzeć do każdego zakamarka w organizmie. W chwili, kiedy pojawiają się komórki rakowe, witamina B17 może dotrzeć do każdej z nich. Naturalnie wiemy, że amigdalina zawiera toksyczne substancje w postaci cyjanku oraz aldehydu benzoesowego. Nie zagrażają one zdrowym komórkom, ponieważ są zamknięte.

Aby amigdalina mogła zacząć działać na komórki rakowe musimy wykorzystać substancję, jaką jest beta-glukozydaza. Jest to enzym otwierający odkryty przez Edwarda Griffina. Warto wiedzieć, że znajduje się ona tylko wyłącznie w komórkach rakowych. Docierając do komórki rakowej beta-glukozydaza otwiera ją, a tym samym komórka rakowa ulega zniszczeniu.

Czy istnieje ryzyko przedostania się cyjanku do zdrowej komórki? Tak, ale w takiej sytuacji również nie będzie to dla niej szkodą, albowiem w zdrowej komórce znajduje się substancja chroniąca, czyli rodanaza. Jedyne więc czego potrzebujemy aby uchronić się przed rakiem jest dieta bogata w witaminę B17.

Najważniejsze źródła witaminy B17

Pestki moreli
Pestki wiśni
Pestki jabłka
Pestki nektarynki i brzoskwini
Pestki śliwy

Udowodniono, że witamina B17 znajduje się w ogromnej ilości jadalnych roślin. Rośliny i owoce, które ją zawierają mają gorzki smak, albowiem uwalnia się cyjanek i aldehyd benzoesowy. Wiele traw szerokolistnych również zawiera witaminę B17 przez co chore na nowotwory zwierzęta, niejako instynktownie ją wybierają.

Medialny zakaz jedzenia pestek?

Kilkakrotnie spotkałam się z informacją, a raczej apelem w mediach aby nie spożywać pestek brzoskwini, ponieważ są one trujące. Okazuje się, że jest to jedynie część prawdy, jaką karmią nas prasa, czy TV. G. Edward Griffin twierdzi, że zjedzenie nadmiernej ilości pestek brzoskwini może objawić się negatywnymi skutkami – bólem głowy, czy też wymiotami. Jednak umiar należy zachować zawsze. Jeśli będziemy regularnie jeść pestki wymienionych owoców, lecz nie przekraczać dawki pięciu dziennie, nie tylko nie zauważymy żadnych negatywnych objawów, lecz skutecznie zniszczymy komórki rakowe.

Witamina B17 we współczesnej żywności

Mimo, że współczesna żywność cechuje się pysznym smakiem, piękną konsystencją, to zawiera substancje szkodliwe, E, które powodują, że z roku na rok zwiększa się współczynnik zachorowań na raka. Przyczyną szerzenia się nowotworów, jest również zanieczyszczenie środowiska, powietrza, wody. Żywność niemalże nie zawiera witaminy B17, a tylko ona jest skuteczna w walce z rakiem.

Zaznaczyć należy, że witamina B17 nie zawsze może odnieść pozytywny skutek u każdego chorego pacjenta. Jeśli uprzednio stosowana była chemioterapia, radioterapia, a organizm jest po prostu wyniszczony, szacuje się, że metoda leczenia witaminą B17 przynosi skutek u około 25 % pacjentów. Rzec jednak można, że jest to i tak sporo, jeśli pod uwagę weźmiemy fakt, że osoby te dopiero zaczynają terapię witaminą B17 kiedy już chemioterapia i leki nie dają im szans na przeżycie.

Zakaz stosowania witaminy B17

Jeśli zagłębimy się w historię okaże się że już w 1952 roku udowodniono iż witamina B17 walczy skutecznie z rakiem. Niestety, aż do dnia dzisiejszego, wszelkie metody które są przeciwstawne chemioterapii uważane są za szarlataństwo, znachorstwo. To skutek wypranych mózgów na studiach onkologicznych. Żaden lekarz nie przyzna, że metoda leczenia chemioterapią nie tylko nie jest skuteczna, ale również powoduje wyniszczenie organizmu, a w rezultacie śmierć. Chemioterapia daje nam 2 % szansę na wyzdrowienie i to tylko wówczas kiedy nasz organizm jest bardzo silny i oprze się jej wszystkim negatywnym skutkom.

Czy jednak lekarz onkolog sam chorując na raka poddałby się chemioterapii – czy szukał innego rozwiązania?

Ludzka wiedza w zakresie medycyny naturalnej na ogół jest znikoma. Jeśli w naszym organizmie pojawiają się komórki rakowe poddajemy się chemioterapii mając nadzieję na wyleczenie i nie wiedząc, że w zasadzie sobie szkodzimy, a zadziałać można w bardzo prosty sposób. Obecnie lekarze, którzy zdecydowali się podjąć kurację witaminą B17 są wyśmiewani, tracą dyplomy, są uznawani za niepoczytalnych. Dlaczego – skoro metoda jest skuteczna? A no dlatego, że KOMUŚ zależy aby amigdalina nie została uznana za lek lepszy od chemioterapii.

Zakaz koncernów farmakologicznych stosowania amigdaliny

Amigdaliny boi się koncern farmakologiczny, albowiem uznając ją za lek zwalczający raka straci swoje ogromne, dotychczasowe źródło dochodów. Okazuje się, że rak przynosi każdego roku dochód około 160 mld. Po co tracić taką sumę, stosując naturalny, skuteczny lek, którego nie można opatentować, sprzedawać i dorobić się na nim wielkiej kwoty, kosztem zdrowia i życia ludzi na całym niemal świecie?

Prawdziwa, zatajona historia chemioterapii sięga wielu lat, a za całą sprawą stoi rodzina Rockefeller-ów. Owa najbogatsza rodzina w USA przejęła pełną kontrolę nad rynkiem farmakologicznym oraz szkołami medycznymi. Uformowała strategiczne partnerstwa z wpływowymi firmami chemicznymi, farmakologicznymi, a tym samym stworzyła kartele którym na ogół trudno się przeciwstawić.

Rockefeller już w czasie II wojny światowej sponsorował poczynania Hitlera, jednakże unikał aby jego nazwisko było kojarzone z lekami, farmakologią. Wspomagał finansowo szkoły medyczne w USA które były niegdyś na bardzo niskim poziomie, w zamian jednak za osadzenie członków swojej rodziny w ich zarządach.

Owo przejęcie władzy tragiczne jest w skutkach do tej pory. Chemioterapia jest czystym zyskiem dla rodziny Rockefellera, zaś kartery z nim powiązane nie zatwierdzają wielu nowych leków w postaci naturalnej, które to nie przynosiłyby dochodów. Umiera ogromna ilość ludzi tylko dlatego, że koncerny farmakologiczne opanowane są chęcią zysku.

Dodatkowo jednym z nader negatywnych skutków jest to, że lekarze wykształceni na uczelniach, przekonani są że metody, których ich wyuczono są słuszne, przynoszą dobro człowiekowi. Nie dopuszczają możliwości że leki naturalne są o wiele bardziej skuteczne, a co więcej bezpieczne dla organizmu.

Obecnie przemysł rakowy wciąż rozwija się. Pracuje w nim ogromna ilość osób, zaś co roku odnotowywane są miliardowe zyski. Efektem jest cierpienie i śmierć ludzi, którym odebrano możliwość leczenia się naprawdę skutecznymi lekami, zawierającymi witaminę B17. Kartele farmakologiczne nigdy nie pozwolą na to aby jedna witaminka zrujnowała całą branżę, branżę pełną dorobku na kłamstwie. Obecnie rynek leków boi się amigdaliny dlatego przekonuje się ludzi że jest ona szkodliwa, nie leczy raka. Jednak wystarczy zagłębić się nieco w temat, aby przekonać się, że wielu ludzi leczących się tą metodą odniosło sukces jakim jest ZDROWIE.

Europa nie śmie zbuntować się przeciwko kłamstwu, wciąż bowiem liczy na finansową pomoc USA. Wielu lekarzy, którzy próbowali obalić teorię skutecznej chemioterapii i nieskutecznej B17 uznanych zostało za szarlatanów, znachorów, a jednak umieją oni pomagać ludziom. Co więcej, pomagają skuteczniej aniżeli onkolodzy stosujący chemioterapię.

Warto byłoby dać szansę wyboru metody leczenia samemu pacjentowi.

Źródło: http://e-anetabloguje.blog.pl/2016/02/29/klamstwo-onkologii-zbiera-zniwo-czyli-latwe-zarabianie-na-smierci-film/

259 komentarzy

 1. jan123

  mam raka złośliwego strun głosowych nie wiem co mam robić,jestem po radio terapii czuję się bardzo zle niech mi ktoś pomoże podaje numer tel 667 364 216 błagam mam 62 lata

  Odpowiedz
  • Gracjana

   też mam raka złośliwego- piersi. NIE ZGODZLAM się na chemio lub radioterapię.
   TO JEST ABSURD by w XXI wieku zabijać tymi metodami zdrowe komórki naszego ciała. Radzę pójść do dietetyczki klinicznej- onkologicznej i ona dopasuje dietę oraz inne środki wspomagające odporność.
   Bądź dobrej myśli i rób to co Ci sprawia przyjemność. pozdrawiam Grazyna

   Odpowiedz
  • Agnieszka

   Panie Janie Proszę pić sok z buraka wyciskany w wyciskarce jeżeli Pan może
   Można wyciskarkę razem z marchewka jabłkiem z czym Pan Luci i jak najszybciej śwueży wypić Szybkiego powrotu do Zdrowia

   Odpowiedz
 2. Longin

  Witam wszystkich. Ponad 7 lat temu miałem operację trzustki z powodu raka złośliwego dwunastnicy a dokładnie brodawki Vatera. Kilka miesięcy po operacji chemia, potem już przeszedłem na niekonwencjonalne sposoby leczenia a raczej profilaktyki. Stosowałem kapsaicynę tj. macerat olejowy z ekstremalnie ostrej papryki, oczywiście pestki moreli gorzkiej które zajadam do tej pory po 8 do 10 szt dziennie, pastę z sera i oleju Budwigowego, ostropest plamisty, sodę oczyszczoną z syropem klonowym lub miodem, cytrynę mrożoną, Przed operacją stosowałem Befungin lek z czyru brzozowego produkowanego w Rosji z bardzo dobrym skutkiem markery nowotworowe spadły ze 100 do 8 po 2 miesiącach stosowania. Dzięki Bogu żyję sobie do dzisiaj, czuję się dobrze jeśli ktoś chciał by się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat proszę dzwonić 797-119-100 co będę mógł przekazać z tych moich doświadczeń w walce z tym bydlakiem z chęcią to zrobię. A tych wszystkich którzy podśmiewają się z tych metod uprzedzam że jeśli ktoś bliski lub oni sami znajdą się w takiej sytuacji natychmiast zmienią na ten temat zdanie nawet nie wiedzą jak szybko. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia. Longin.

  Odpowiedz
  • Aneta

   jestem po chemii
   mam chłonniaka
   rak poszedl wszędzie
   osłabił mnie bardzo
   czy jeszcze mam szanse na b17????

   Odpowiedz
  • Bozena

   Dzień dobry
   Czy ja mogę prosić o kontakt

   Odpowiedz
 3. Jerzy

  Wg lekarzy,znawców tematu vit.B17 działa skutecznie na komórki rakowe.Ilość jaką należy stosować codziennie to 5 szt
  na kilogram wagi.Proszę zacząć się interesować medycyną alternatywną

  Odpowiedz
  • Giena

   Nie 5 szt. na kilogram a 1 pestka na 5 kg wagi.

   Odpowiedz
 4. Radek

  Tak, bo jak wiadomo pestki śliwek i moreli od wieków stanowiły podstawę diety Eskimosów… Co za bzdury.

  Odpowiedz
  • Marek

   Infantylny komentarz, wg ciebie Eskimosi nigdy nie chorowali i nie choruja na raka… good luck takim przekonaniom.

   Odpowiedz
  • gooral

   Eskimosi jedzą mięso roślinożerców, które jedzą trawę z amigdaliną…

   Odpowiedz
  • Martka

   JEŚLI nie jesteś trollem to czytaj ze zrozumieniem.. Eskimosi nie chorują na raka, BO nie są truci, a nie dlatego, że zajadają się pestkami.

   Odpowiedz
 5. ela

  Skoro owoce sa zatrute, to pestki tez beda zawieraly toksyczne ilosci zanieczyszczen. Tylko pestki z ekologicznych upraw powinny byc zalecane.

  Odpowiedz
 6. Piotr

  Czy to oznacza, że te pestki trzeba połykać w całości? Czy jednak rozłupać przed konsumpcją i zjeść tylko środek? Dzięki za info.

  Odpowiedz
  • Darek

   Rozłupać, a poza tym są leki na bazie tych pestek ale nie do dostania w naszym kraju, chyba, bo dawno nie sprawdzałem

   Odpowiedz
 7. Aleksandra

  Przeszłam wyczerpującą chemioterapie, w 2000 r we wrześniu . dowiedziałam się ,że mam ostrą białaczkę szpikową po pobraniu i zbadaniu szpiku, w szpitalu kolejowym we Wrocławiu .przewieziono mnie do kliniki Hematologii na Pasteura powiedziano- tam leczą tę chorobę. pobrano jeszcze raz szpik badanie wykazało 100 % mieloblastów i pytanie czy poddaje się pani chemioterapii.nie miałam wyjścia byłam b.słaba pani dr.powiedziała albo chemia albo śmierć .tego samego dnia wieczorem podłączono mnie do kroplówki z chemią na 24-y godziny,przez kilka dni, miałam 53-y lata przeszłam chorobę z wysoką gorączką Następny cykl w następnym miesiącu październiku,w listopadzie
  kwietniu 2001-roku byłam przyjęta po remisji do szpitala na odział immunoterapii przeszczepiania szpiku kostnego na ul.Grabiszyńskiej kierownik; prof.dr.hab.Andrzej Lange. gdzie podano mnie dalszemu leczeniu i pobraniu komórek macierzystych. Które to przeszczepiono mi. Dzięki hemoterapii i przeszczepie szpiku żyję do dzisiaj mam już 70-ąt lat i czuję się dobrze.Koleżanki z którymi leżałam także żyją i mamy ze sobą kontakt.życzę wszystkim zdrowia .Nie bójcie się .Medycynę naturalną Trzeba stosować profilaktycznie cały czas wspomagać się dobrymi suplementami.

  Odpowiedz
  • YDWARP ATILETAS

   Kto ci placi za pisanie tych bredni?

   Odpowiedz
   • Zorro

    Firmy farmaceutyczne…
    A nie czekaj, firmy farmaceutyczne płacą tobie za durne komentarze…
    To może ktoś, kto nie lubi firm farmaceutycznych ?
    Niezadowoleni, wyssani z kasy PACJĘCI

    Odpowiedz
  • Joanna Skrzyniarz

   Pani Aleksandro
   Ja mam chroniczna limfatyczna bialaczke (CCL) od razu onkolog powiedzial ze jest nieuleczalna i ze wroci po 7 latach ,podali mi chemie ( dobrze przeszlam ,zadnych wymiotow czy wypadniecia wlosow ) ale niestety tak jak mowil tak sie stalo
   Choroba wrocila po 7.5 latach ,teraz zamiast chemi chca podac tabletki do konca zycia ale w miedzy czasie szukaja donora dla mnie na przeszcszep komorek macierzynskich ,stosuje tez metody alternatywne jak cdb olej czy gorzkie pestki z brzoskwin,ale wiadomo ze nie mozna sie ludzic ze to mi chorobe wyleczy ,mam do Pani kilka pytan
   Bylabym bardzo wdzięczna jakby sie pani ze mna skontaktowala prywatnie
   Znajdzie mnie Pani pod JOanna Skrzyniarz ,na Facebook ,na zdieciu profilowym jestem ze swoim chlopakiem ,mieszkam w Belgi
   Z gory dziekuje i serdecznie pozdrawiam

   Odpowiedz
   • Martka

    Joanna Skrzyniarz Zainteresuj się piciem nafty oświetleniowej (*tzw. oczyszczonej, takiej jak dawniej do lamp ). Nafta wg jej praktyków najlepsza jest na choroby “od krwi”, ale leczy wiele różnych schorzeń. Zazwyczaj nie wiemy, co jest POWODEM chorób (wtedy lekarz nie wie co robić , działa w ciemno) a nafta leczy organizm bez tej wiedzy 🙂

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0
  0
  Twój Koszyk
  Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu