Jak „pediatrzy” trują nasze dzieci!

Dr Jerzy Jaśkowski, Porady | 0 komentarzy

Nigdy się nie dowiesz, że umarłeś,
Ale powinieneś wiedzieć, czy jesteś niewolnikiem, czy nie!

Edukuj i informuj całe masy ludności.
One są jedyną pewną formą przetrwania naszej szeroko rozumianej wolności.

Jest godzina 4.00 rano. Deszcz miarowo dudni po blaszanym dachu. Kolejne podmuchy wiatru wzmacniają stukot kropel wody.
Dlaczego o tej porze nie mogę spać?
Muszę od początku. Właśnie skończyłem studiowanie artykułów o toksyczności aluminium. Okazuje się, że prac jak najbardziej naukowych na temat toksyczności aluminium, jest kilka tysięcy. Przeczytanie więc wszystkich jest bardzo czasochłonne. Szczęśliwym trafem udało mi się znaleźć pewne podsumowania prac eksperymentalnych. Poniżej przytoczę ich omówienie.
Całość jest przerażającym świadectwem działań negatywnych „naszego” Ministerstwa, nie wiadomo dlaczego zwanego Zdrowia oraz Izb Lekarskich, których między innymi celem istnienia jest pilnowanie szeroko rozumianych norm medycznych. Czyli, kontrola działań zarówno firm farmaceutycznych, jak i innych, które pracują w zakresie ochrony zdrowia w taki sposób, aby nie szkodziły. Mówiąc krótko, Ministerstwo, plus podległe mu instytucje, np: Główny Inspektor Sanitarny oraz Izby Lekarskie mają stać na straży nie trucia ludności.
Mało tego, już uzasadnienia wyroków norymberskich podają jednoznacznie, że ŻADEN URZĘDNIK NIE MOŻE SIĘ TŁUMACZYĆ OTRZYMANIEM POLECENIA DZIAŁAŃ W ZAKRESIE LUDOBÓJSTWA, CZY DZIAŁAŃ NA SZKODĘ ŻYCIA I ZDROWIA LUDNOŚCI.
I mamy problem – albo zatrudnieni urzędnicy i powoływani przez nich eksperci reprezentują poziom wiedzy sprzed 100 lat, albo wypełniają polecenia otrzymywane z innych ośrodków władzy. Ośrodki te są umieszczone poza granicami naszego Kraju, a aktorzy sceny politycznej odgrywają po prostu odpowiednie role wg podanego scenariusza. Proszę zauważyć, pomimo licznych afer z zakupem szczepionek i notowanych po nich zgonach, nigdy żadnych winnych nie było. A przecież szczepiono zdrowe, żywe dzieci! Więc dlaczego musiały one umierać?
Podobnie: dlaczego wymiar sprawiedliwości interesuje się każdym przypadkiem szkody na zdrowiu, spowodowanej przez pojedynczego lekarza, a nigdy nie interesuje się szkodą na dużej liczbie zdrowych dzieci, dokonaną przez urzędników?
Cóż, czyżby to miało być działanie wg galicyjskiego scenariusza z okresu okupacji: „Ręka rękę myje, noga nogę wspiera”?
Sam musisz sobie na to proste pytanie, Szanowny Czytelniku, odpowiedzieć. Musisz bowiem wiedzieć w jakim kraju żyjesz. Musisz także wiedzieć, dlaczego masz płacić podatki. I sam musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego w 1974 roku było nas 40 milionów, a po 40 latach liczba ta spadła do 37 milionów.
Czy takie „dziwne” działania urzędnicze, związane ze szczepieniami, mogą mieć związek z takim obniżeniem dzietności kobiet polskich z 2.4 do 1.30, a nawet jak twierdzą niektórzy do 1.1? Sam musisz sobie odpowiedzieć dobry Człeku.

Ad rem.
ALUMINIUM
Aluminium wprowadzono do szczepionek w 1926 roku. Nie przeprowadzono żadnych badań udowadniających brak szkodliwości tak podawanego aluminium. Podkreślam, wakcynolodzy i obsługiwani przez nich urzędnicy lub odwrotnie, przez 100 lat nie przeprowadzili żadnych prac wykazujących nieszkodliwość aluminium, wprowadzonego do organizmu z pominięciem naturalnych dróg. Rozumowanie ludzi, koncernów farmaceutycznych, przed 100 laty było następujące: skoro aluminium jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych pierwiastków na ziemi i znajduje się m.in. w żywności, to znaczy, że nie jest toksyczne. W Polsce jeszcze w latach 80. ubiegłego wieku było w sprzedaży tzw. mleczko [gellatum aluminium fosforicum], stosowane w nadkwasocie, czyli chorobach przewodu pokarmowego. Wycofane zostało, jak zwykle, po cichu.
Różnica pomiędzy doustnym podaniem aluminium, a podskórnym polega na tym, że to podane doustne wchłania się tylko w 0.3%.

Działania wojenne Pentagonu w 2001 r. tzw. Pustynna Burza, czy Pustynna Tarcza, doprowadziły do znacznej liczby poszkodowanych. Samych żołnierzy Pentagonu użyto w tych działaniach w liczbie 650 000, z tego 285 000 zachorowało. Szukając przyczyny takiej epidemii, zwrócono uwagę na podawane szczepionki tym żołnierzom, przed wysłaniem ich do Iraku. Żołnierze otrzymali po 16 szczepionek, w okresie mniejszym, aniżeli 3 miesiące. Zachorował prawie co drugi szczepiony, nawet jeżeli nie wyleciał do Iraku. Żołnierze francuscy, nie szczepieni, nie chorowali.
W Polsce w 2007 roku w Brzegu mieliśmy także epidemię u żołnierzy, wysyłanych w kontyngentach poza granice kraju. Bodajże 16 spośród szczepionych zmarło. Nazywano to sepsą!? W sytuacji tej tak olbrzymiej epidemii poszczepiennej, skrzętnie ukrywanej przez wakcynologów, podjęto wysiłek badawczy znalezienia winnego, czyli z jakiego powodu te setki tysięcy młodych, zdrowych ludzi kategorii A, musiało zachorować.
Nie jest to nic nadzwyczajnego w Armii Amerykańskiej. Przypomnę, że już w 1918 roku, po szczepieniach żołnierzy wysyłanych na front europejski, dzielna armia amerykańska spowodowała epidemię, z powodu której na całym świecie zmarło 30 – 50 milionów ludzi. W samej armii amerykańskiej straty zadane przez medycynę wynosiły ponad 75% stanu osobowego. Jak powszechnie wiadomo, żadnych winnych tej hekatomby ofiar nie tylko nie znaleziono, ale nawet nie szukano.
Podobnie w 1940 roku armia amerykańska spowodowała kolejną epidemię, szczepiąc szczepionką wyprodukowaną przez NIH [Rockefeller], wysyłanych żołnierzy na front – szczepionka przeciwko grypie. Zmarło trochę mniej żołnierzy, bo tylko 40 000.
Następną taką epidemię wywołała Armia w 1976 roku, zakażając wirusem A1H1N kolejne tysiące ludzi. Powtórzono tą sytuację w 2009 roku pod nazwą świńskiej grypy.

Wracam do aluminium.
Otóż, naukowcy szukając przyczyn takiej ilości ofiar, zaczęli badania nad aluminium znajdującym się w każdej szczepionce. Eksperymenty przeprowadzono bardzo dokładnie, badając zarówno ilość aluminium, jak i powiązania ze skwalenem, innym dodatkiem szczepionek, odpowiedzialnym za deformacje dróg rodnych u kobiet.
Pierwsze pytanie: gdzie leży pies pogrzebany? Najdokładniejsze dawkowanie, to przeliczenie masy trucizny, czyli ilości mcg aluminium wstrzykiwanej człowiekowi w stosunku do masy jego ciała.
Eksperymenty przeprowadzono na myszach, podając im dawkę 100mcg/na kg masy ciała w dwóch dawkach, po 50 mcg/kg w odstępie dwu tygodni. Starano się porównać dawkę aluminium do dawki, jaką otrzymują niemowlaki po urodzeniu. Wg kalendarza szczepień, tak ładnie to nazwano, bez przeprowadzenia jakichkolwiek badań, wskazujących na brak powikłań po takim szczepieniu – równie dobrze można by to nazwać kalendarzem trucia – podaje się dziecku do 14 szczepionek. A jeszcze 30 lat temu nie wolno było podać szczepionek w odstępie mniejszym, aniżeli 6 do 12 tygodni. Obecnie Roboty Biologiczne wykonując procedury, podobnie jak w obozach, czy łagrach, podają kilka szczepionek w jednym dniu.!!!
Poniżej – średnie wielkości aluminium, jakie otrzymują niemowlaki. Po urodzeniu w Polsce każde dziecko dostaje szczepionkę Hep B. Szczepionka ta zawiera 147 mcg aluminium Po przeliczeniu na masę ciała dziecka okazuje się, że to jest
500 mcg dla dziecka o masie 3.4 kilograma. Ładnie, nieprawdaż!!!
• do 2 miesiąca dziecko otrzymuje 295 mcg/kg tj. 1475 mcg dla niemowlaka o masie 5 kg,
• do 4 miesiąca 118 mcg/kg, czyli dodatkowe 772 mcg dla dziecka o masie 6.5 kg,
• do 6 miesiąca 184 mcg/kg, czyli dziecko o masie 8 kg otrzymuje 1475 mcg.
Podsumowując: dziecko otrzymuje w wymienionym okresie 474 mcg/kg masy ciała. Dla dziecka ok. 8 kg jest to 4222 mcg.

Wnioski.
Dawka w opisywanym w eksperymencie na myszach, jest wielokrotnie mniejsza, aniżeli dawki, jakie są podawane rutynowo niemowlakom!!! Dopuszczalna wg toksykologów dawka toksyczna nie powinna przekraczać 2 mcg/kg, czyli dziecko o masie 8 kg nie powinno dostać więcej aniżeli ok. 20 mcg.
Okazało się, że u mszy, które dostały dawki dziesiątki razy mniejsze od tych, jakie otrzymują wg kalendarza nasze dzieci, wystąpiły ciężkie powikłania neurologiczne.
Okazało się, że martwicy ulegały neurony motoryczne, co powodowało osłabienie siły mięśni. Stwierdzono, że podawanie aluminium bezpośrednio do krwioobiegu, powodowało zmniejszenie liczby neuronów ruchowych o ok. 35% W pozostałych neuronach występowały liczne nieprawidłowości.

Wniosek 1.
Myszy, którym wstrzyknięto wodorotlenek aluminium wykazywały statystyczne, znaczące zmniejszenie liczby neuronów ruchowych o 35% w porównaniu z grupą kontrolną.

W poszukiwaniu wskaźnika tej apoptozy, zwrócono uwagę na białko Kaspaza 3. Kaspaza 3 jest wykorzystywana rutynowo, jako marker apoptozy od ponad 10 lat. Podwyższony poziom Kaspazy 3 znaleziono w obszarach ruchowych rdzenia kręgowego i mózgu, co potwierdza, że aluminium powoduję apoptozę. Dodatkowe potwierdzenie uzyskano pomiarami markera neurodegeneracji GFAP. Podwyższony poziom tego markera wskazuje na fakt degradacji i choroby neuronów. Wykorzystywanie pomiarów GFAP znane jest i stosowane rutynowo od ponad 20 lat.

Wniosek 2.
Aluminium jako adiuwant, powoduje uszkodzenie mózgu i inne uszkodzenia neurologiczne. Uszkodzenia te następują przy znacznie niższych dawkach, rzekomo bezpiecznych, jakie otrzymują niemowlęta.

Podkreślenia wymaga fakt, że w eksperymencie użyto dorosłych osobników. Każdy, nawet najmniej wyedukowany osobnik wie, że jeżeli podamy wódkę, czy inną toksynę dziecku, to dawka o wiele mniejsza, aniżeli u dorosłego osobnika, już powoduje poważne problemy. Innymi słowy, dawki podawane rutynowo niemowlakom w czasie szczepień, powodują dużo większe uszkodzenia, niż gdyby były podawane dorosłym.

Aluminium jako adiuwant jest bardzo szkodliwe dla układu nerwowego i mózgu!

I mamy poważny problem.
Od wielu, wielu lat oszukuje się zarówno lekarzy, jak i całe społeczeństwo, że aluminium jest nieszkodliwe. Od wielu, wielu lat, gazetowi, czy rządowi eksperci – najczęściej te same osoby – zapewniają społeczeństwo, że szczepionki są najlepiej przebadanymi preparatami stosowanymi w medycynie. Taka np. konsultant krajowy z pediatrii p. prof. T. Jackowska, publicznie zachęca do szczepień wcześniaków, jak gdyby w ogóle nie wiedziała, co to jest toksykologia.
Podobnie inna „ekspertka” prof. Bernatowska, twierdzi, że szczepionki nie szkodzą.
Poniżej lista tych, którzy reklamują szczepienia.
• prof. dr hab. n. med. Ewa Bernatowska – zastępca przewodniczącego Zespołu
http://www.podyplomie.pl/?id=apd_imm_program
(grant edukacyjny firmy Baxter Polska) to jest ta firma, która skażone szczepionki w 2009 roku chciała wpuścić na rynek.
• prof. dr hab. n. med. Anna Bręborowicz – członek Zespołu
http://www.gsk.com.pl/o_firmie/dzialalnosc_naukowa_stala_oferta.html
(stała oferta wykładów i warsztatów na stronie GSK).
• prof. dr hab. med. Waleria Hryniewicz – Kierownik Zakładu Epidemiologii i Mikrobiologii Klinicznej w Narodowym Instytucie Leków –
http://www.antybiotyki.edu.pl/pdf/RekomendacjeA42009.pdf
(grant naukowy GSK)
• dr hab. n. med. Teresa Jackowska – członek Zespołu oraz Krajowy Konsultant ds. Pediatrii, a także doradca ”społeczny” Rzecznika Praw Dziecka,
http://www.bip.mz.gov.pl/ministerstwo-zdrowia/oswiadczenia-konsultantow-w-ochronie-zdrowia
(według swojego oświadczenia wykonuje zajęcia zarobkowe zlecone przez producentów szczepionek Pfizer, MSD, GSK i Novartis). Honoraria od firmy GSK i MSD za wykłady wygłaszane na konferencjach naukowych i szkoleniowych oraz finansowanie udziału w międzynarodowych kongresach i konferencjach naukowych.
• Dorota Zawadzka – doradca społeczny Rzecznika Praw Dziecka – współpraca z producentem szczepionki przeciw rotawirusom
http://www.bialystokonline.pl/superniania-poprowadzi-warsztaty-w-bialymstoku,artykul,71847,9,1.html
oraz producentem margaryny
• Krzysztof Łanda – prezes Fundacji Watch Health Care finansowanej przez koncerny farmaceutyczne, który został powołany na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Zdrowia
http://www.korektorzdrowia.pl/wp-content/uploads/fundacja-watch-health-care-sprawozdanie-z-dzialalnosci-za-okres-od-1-stycznia-2013-do-31-grudnia-2013.pdf.pdf
• dr n. med. Paweł Grzesiowski – Sekretarz Zespołu, po opuszczeniu stanowiska w Narodowym Instytucie Leków założył prywatną Fundację Instytut Profilaktyki Zakażeń o koniecznych do wyjaśnienia źródłach finansowania.
http://www.antybiotyki.edu.pl/pdf/RekomendacjeA42009.pdf
(wykłady dla GSK, Polfa)
• Dr n. med. Jacek Mrukowicz: W okresie minionych 3 lat otrzymałem: honoraria od firmy GSK i MSD, producentów szczepionek przeciwko HPV, za wykłady wygłaszane na konferencjach naukowych i szkoleniowych, finansowanie udziału w międzynarodowych kongresach i konferencjach naukowych od firmy GSK. Jestem redaktorem naczelnym czasopisma „Medycyna Praktyczna Pediatria” i suplementów „Szczepienia” wydawanych przez wydawnictwo Medycyna Praktyczna, w których pojawiają się m.in. reklamy szczepionek i produktów wytwarzanych przez firmy GSK i MSD. Jestem etatowym pracownikiem „Medycyny Praktycznej Szkolenia”, która organizuje konferencje i warsztaty szkoleniowe dla lekarzy i pielęgniarek, w tym m.in. sponsorowane przez firmę GSK.
• dr hab. n. med. Leszek Szenborn, prof. nadzw. AM, członek Zespołu,
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S003139391070010X
(honoraria za wykłady/konsultacje, finansowanie uczestnictwa w konferencjach i kongresach naukowych (MSD i GSK), prowadzenie badań klinicznych (GSK))
• prof. dr hab. n. med. Jacek Wysocki – członek Zespołu,
http://www.gsk.com.pl/o_firmie/dzialalnosc_naukowa_stala_oferta.html
(stała oferta wykładów i warsztatów na stronie GSK),
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S003139391070010X
, (uczestniczył w badaniach klinicznych, wykładach sponsorowanych oraz korzystał z pomocy finansowej przy wyjazdach na kongresy naukowe od kilku lat.
• prof. mgr Lidia Brydak: z komentarza internetowego: „Pani profesor Brydak jest biologiem, a nie lekarzem. Od wielu lat sponsoruje ją Sanofi. Kiedyś byłem na zjeździe lekarzy zakaźników. Nie potrafiła odpowiedzieć nawet na proste pytanie „jaki jest odsetek trafności wyboru szczepionek do realnie istniejącego zagrożenia”.
Wypada zapamiętać nazwiska tych, którzy się przyczyniają do wielu, wielu tragedii w naszym biednym kraju, jeszcze pomiędzy Odrą i Bugiem, w myśl twierdzenia:

„Nie bądź bezpieczny. Poeta pamięta.
Możesz go zabić, narodzi się nowy.
Spisane będą czyny i rozmowy.
Lepszy dla Ciebie byłby świt zimowy
i sznur i gałąź pod ciężarem ugięta.
Nie bądź bezpieczny…”
Cz. Miłosz

Przytoczone wyżej omówienie opiera się na pracy dra Shaw sprzed 7 laty. Jak to jest, że żadna z podanych osób nie zdążyła sobie przyswoić wyników tych badań?
Jak to jest, że Izby Lekarskie zobowiązane do informowania lekarzy o istotnych zmianach w toksyczności preparatów medycznych, nie tylko nie publikują tych i podobnych prac, ale je skrzętnie ukrywają?
Jak to jest, że działacze Izb, posiadając tak małą wiedzę merytoryczną, czują się predysponowani do stosowania cenzury publikacji naukowych?
Sam musisz sobie na to i podobne pytania odpowiedzieć, Rodaku! Ale nie możesz mówić, że nie wiedziałeś!!!
Sam musisz dokonać wyboru, co jest ważne dla Twojego dziecka!!! Pamiętaj, po zachorowaniu Twojego dziecka, zostaniesz sam z cierpieniem. Urzędnicy spokojnie, jak Piłat, umyją „rence” i nie dostaniesz znikąd żadnej pomocy.

Przypominam, żadna z wyżej wymienionych osób nie zgłosiła się po nagrodę 100 000 dolarów, przyznaną temu, kto udowodni, że szczepionki są bezpieczne i skuteczne.
Oni tylko potrafią dezinformować tubylczy, mniej wartościowy ludek [St. Michalkiewicz] w tym kondominium, pomiędzy jeszcze Odrą i Bugiem. I co najciekawsze, nadal uchodzą w oczach rządu warszawskiego [G.Braun] za ekspertów.
Już chyba wszystko jest zrozumiałe.

http://www.greenmedinfo.com/article/compounds-commonly-used-preservatives-us-licensed-vaccinebiological
Wpływ szczepionek: aluminium, zjawisk autoimmunologicznych autyzmu i choroby Alzheimera
Naukowiec Publikuje Przełomowe Papier Detailing Aluminum Zatrucie ludzkości Via Geoinżynierii
Jest jedzenie i wstrzykiwanie Aluminium Bezpieczne jako naszego Regulatory powiedzieć?
Stowarzyszenie Alzheimera zapomina & Connection aluminium
Naukowcy badając efekt narażenia ludzi na aluminium: Apel do Publiczności
Aluminium, baru i strontu: Nowy Projekt Manhattan Chemtrail
http://www.thelibertybeacon.com/aluminum-a-silent-assassin/
http://www.thelibertybeacon.com/impact-of-vaccines-aluminum-autoimmunity-autism-alzheimers/
http://www.globalresearch.ca/the-impacts-of-vaccines-aluminum-autoimmunity-autism-and-alzheimers/5579905
http://geoengineering-governance-research.org
http://www.thelibertybeacon.com/scientist-publishes-groundbreaking-paper-detailing-aluminum-poisoning-of-humanity-via-geoengineering/
http://www.greenmedinfo.com/blog/can-we-continue-justify-injecting-aluminum-children
http://www.greenmedinfo.com/article/cheese-serving-frozen-pizzas-had-14-mg-al-basic-sodium-aluminium-phosphate
http://www.greenmedinfo.com/blog/can-we-continue-justify-injecting-aluminum-children

Dzięki uprzejmości i za zgodą
dr Jerzego Jaśkowskiego
[email protected]

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Archiwa

Kategorie

0
    0
    Twój Koszyk
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu