40 lat bezkarnego trucia przez urzędników – nasze zdrowie. Kwas jabłkowy – przepis.

Dr Jerzy Jaśkowski, Porady | 0 komentarzy

jablko„Fakty nie przestają istnieć ponieważ są ignorowane” A.Haxley

„Czym bardziej obca władza, tym więcej przepisów, zakazów i nakazów” jj

Teoretycznie wmawia się ludności pomiędzy Odrą i Bugiem, że posiada samodzielne państwo i panuje w nim demokracja, czyli rządzi większość.
Problem w tym, że

„Większość nie stanowi prawdy. To prawda powinna stanowić większość”.

TAK WIĘC WMAWIANE NAM POJĘCIE DEMOKRACJA jest oczywistym podwójnym kłamstwem, ponieważ;
po pierwsze ordynację wyborczą stworzono w taki sposób, że wolne wybory są niemożliwe. Głosuje się na listy a nie na konkretnych ludzi, po drugie takich osobników, którzy się nie sprawdzili, w żaden sposób odwołać nie można.

Jak każdy może sprawdzić, sięgając do starych gazet, żadne afery wielomiliardowe nie zostały wyjaśnione. Sprawcy tych defraudacji spokojnie piastują zajmowane stanowiska lub nawet lepsze.

Przykładowo w 2005 roku specjalnie powołany zespół, jak najbardziej ekspertów rządowych stwierdził autorytatywnie, że energetyka jądrowa przed 2030 rokiem w ogóle nie może być rozważana. Za swoją ekspertyzę wzięli nieliche pieniądze.

Minęło kilka lat i inny zespół odpowiednio dobranych, także jak najbardziej rządowych ekspertów stwierdził, że nie tylko musimy budować elektrownie atomowe ale od razu najlepiej ze 6.

Gdyby państwo było samodzielne to albo jedni albo drudzy eksperci byliby oszustami. A w tym Wesołym Baraku nad Wisłą [J.Pietrzak] nic się z tego powodu nie stało. Jedni i drudzy za swoje wypociny zainkasowali setki milionów.

Obecnie nawet stworzono instytucję do budowy tych nikomu do niczego niepotrzebnych fabryk, która przejada i przepija setki tysięcy złotych, kradzionych podatnikom.

Na lekarstwa dla dzieci nie ma pieniędzy. Co rusz tv i mass media ogłaszają jakieś zbiorki dla podratowania zdrowia czy operację jakiegoś Jasia lub Kasi a 112 000 zł miesięcznie dla prezesa instytucji budującej w nieznanym terminie, elektrownię atomową z kasy rządowej są regularnie wypłacane.

Nie wspomnę o aferze spółki australijskiej, która miała przygotować Ocenę Oddziaływania na Środowisko elektrowni na Pomorzu i zwinęła manatki razem z forsą.

Elektrownia atomowa w żadnym przypadku nie jest potrzebna Polsce. Są natomiast nasze pieniądze potrzebne koncernom atomowych z powodu generalnie bankructwa tej branży. W związku z faktem, podanym przez prasę amerykańską, że jesteśmy 52 stanem, to musimy wypełniać polecenia centrali.

Największym „budowlańcem” atomówek jest Westinghausen. Musi więc zarabiać. A jego właściciele zasiadają w City of London, czyli w tym państwie, które rządzi zasobami 97% pieniądza na świecie.

Nie ma więc żadnych szans w obecnej sytuacji, na zrezygnowanie z budowy. Przecież każdy jako tako wykształcony obywatel wie, że nie chodzi o budowę, tylko jest to doskonały sposób na wykradzenie pieniędzy. Legalny. Przecież nie ma winnych. Rząd przedłożył jakieś tam opracowania. Sejm, czyli wybrani ludkowie zatwierdzili. Winnych nie ma. A że ileś tam miliardów pod tym pretekstem wypłynie z kraju. A kogo to obchodzi?
www.westinghousenuclear.com

Oczywiście! Westinghouse da zarobić innym np. EdeF. Oczywiście nie może się to odbywać bez pomocy jurgielników, czyli lokalnych trolli, opłacanych przez zagraniczne instytucje.

Nie jestem gołosłowny. Pierwsza partia D.Tuska była stworzona i opłacana przez Rząd Niemiecki, tak przynajmniej oficjalnie twierdzi p. Piskorski.

Były już na szczęście, minister Obrony Narodowej był prezesem instytucji finansowanej przez Rząd Niemiecki. Stąd ta likwidacja Armii Polskiej. Stąd te zakupy starego złomu czyli czołgów Leopard A-2 czy A-4, kiedy niemieckie oddziały posiadają Leopardy A-7. To tak mniej więcej jak gdyby do wyścigu stanęła syrenka 101 z Mercedesem czy BMW lat 90. Likwidacja armii odbyła się bezboleśnie.

Innymi słowy, amerykański koncern oskubie nas na te 60 miliardów euro. Może być więcej. Proszę sobie przypomnieć, jak gwałtownie wzrastały koszty budowy autostrad w trakcie budowy. Oczywiście nie wspomnę o defraudacji chińskiej swego czasu przy budowie jednego tylko odcinka takiej autostrady.

Być może nawet Chińczycy będą budowali takową elektrownię. Przecież tych papierków zwanych dolarami zgromadzili ileś tam bilionów. Gdyby je wypuścili na rynek to nastąpiłby krach dolara w jednej chwili. A tak kosztem Polski i innych kondominiów jeszcze trochę można za to kupować.

Co się dzieje jak ludek lokalny nie chce się zgodzić na jakieś tam zmiany? Następuje przejęcie władzy przez wojsko jak zwykle posłusznie wypełniające najbardziej bezmyślne polecenia. Nie jest to nic nowego.

Na marginesie, z tymi przewrotami wojskowymi to w Polsce jest jak w jakiejś republice bananowej.

Proszę zauważyć.

1926 rok – rewolta Piłsudskiego – Gineta – Selmana na zlecenie City of London, przeprowadzona za otrzymane 800 000 funtów – pierwszy przewrót wojskowy w Polsce. Celem zamachu jest prywatyzacja kopalń i hut. Już miesiąc po przewrocie oddano je w prywatne ręce oczywiście obcego kapitału.

1944-47 kolejny przewrót wojskowy za pieniądze i siłami sowietów. Celem było zdławienie polskości z jednej strony i eksploatacja bogactw naturalnych z drugiej strony; musieliśmy do 1953 [chyba] roku oddawać węgiel do Sowietów za darmo. Musieliśmy także budować uzbrojenie. Gen. IW Jaroszewicz w swojej książce wymienia 2 strony takich artykułów, które musieliśmy eksportować do Sowietów.

1953 – 56 następny przewrót siłami wojskowymi [słynny Poznań].

1968- 79, przewrót wojskowy w wykonaniu gen. Jaruzelskiego alias Margules alias Wolski alias Słuckin. Wpuszczenie kapitału City legalnie do kraju, przygotowanie do likwidacji majątku narodowego. Wykreślenie pojęcia naród z dowodów osobistych. Reformy czyli obniżenie drastyczne poziomu edukacji.

1981 przewrót wojskowy zwany stanem wojennym. Wprowadzenie tych przygotowań w życie. Ustawy prywatyzacyjne Wilczka. Szef IW czyli WSI NA CZELE władzy.

1989-90 przewrót wojskowy w postaci cywilizowanej, wybór gen. na prezydenta. Likwidacja gospodarki polskiej, hut, stoczni itd. Kolejny gen. WSI p.Dukaczewski do 2006 rządzi.

2009.04.11 przewrót wojskowy w wykonaniu mgr Komorowskiego z WSI. Opanowanie tajnej kancelarii prezydenckiej na co najmniej kilka godzin przed znalezieniem ciała poprzedniego Prezydenta, o ile faktycznie je znaleziono. Ale to na marginesie. Przyspieszenie przemian likwidacyjnych. P.Vicent R zadłużył Polskę w City na chyba 400 miliardów dolarów. Żadnych inwestycji nie rozpoczęto nawet. Gdzie zniknęły pieniądze?

Niestety, skutki takowych przewrotów wojskowych musiało ponosić całe społeczeństwo.

Nie jest to nic nadzwyczajnego, że wojsko niezupełnie podlega lokalnym władzom. W Niemczech Armia podlega pod NATO. A NATO podlega pod Pentagon. A Pentagon wykonuje zlecenia City of London, co udowodniła Pustynna Burza.

I proszę zauważyć, żaden z etatowych historyków o tym nie pisze? Piszą cały czas na modłę marksistowską o gniewie ludu, który dokonuje przemian. Tylko tyle im wolno.

W celu lepszego panowania nad tubylczym, mniej wartościowym ludkiem [St.Michalkiewicz] powołuje się do życia rozmaitego rodzaju instytucje centralne w rodzaju ministerstw. Przykładowo ministerstwami, które miały ulec likwidacji w 1989 roku były Ministerstwo Zdrowia i Rolnictwa. Zamiast tego powołano dodatkowo Ministerstwo Ochrony Środowiska – MOŚ. Czyli przystąpiono do ręcznego sterowania gospodarką, chociaż na sztandarach były hasełka, że rząd do gospodarki się nie miesza.

W pierwszym roku MOŚ chcąc się pokazać, stworzyło listę 80 największych trucicieli. Po masowej wyprzedaży za 10% wartości najlepszych fabryk i banków, lista już po 2 latach zniknęła z dokumentów Ministerstwa. Przecież nie możemy karać zagranicznego właściciela. On ma koneksje w City of London.

Stąd ta masowa produkcja różnego rodzaju aktów prawnych z szybkością druku dobrej drukarki. W jednym tylko roku powstaje 27 000 takich aktów prawnych.

Czy mają one jakiekolwiek znaczenie dla mieszkańców tych ziem?

Żadnego, podam poniżej kilka przykładów.

Amerykańska Agencja Rządowa FDA podjęła w tym roku, decyzję o zakazie produkcji aż 19 aktywnych składników zawartych w tzw. mydłach antybakteryjnych.

Jak twierdzi dyr. Centrum FDA ds Badań i Oceny p. Janet Woodcock:

„W rzeczywistości dane wskazują, że antybakteryjne składniki mogą wyrządzić więcej szkody aniżeli pożytku”.

Mydła antybakteryjne trafiły na rynek w 1960 rok. Odpowiednia kampania i marketing spowodował gwałtowny wzrost sprzedaży. Pomimo faktu, że już w 1970 roku przeprowadzony eksperyment, który nie tylko nie wykazał ich reklamowanych zalet, ale udowodnił, że koszty są niewspółmiernie wysokie w porównaniu ze zwykłymi mydłami, to nadal dopuszczano je do sprzedaży. Eksperyment był przeprowadzony pod patronatem WHO, więc trudno było go podważać. Wyraźnie widać na tym przykładzie, że WHO jest pod kontrolą koncernów. Wyniki zamieciono pod dywan, a sprzedaż tych toksycznych produktów wzrastała.

Dlaczego twierdzę, że jesteśmy kondominium koncernów, a instytucje tzw. państwowe mają tego pilnować?

Ponieważ pomimo tych dowodów zarówno MZ jak i Główny Inspektor Sanitarny dopuścili po 1989 roku te produkty na polski rynek. Mało tego, był nacisk na zakup tych środków przez szpitale itd.

Te zakazane substancje chemiczne to:

Cloflucarbon

Fluorosanal,

Heksachlorofen,

heksylrezorcynol,

amonowy siarczan estru poliksylenowego sorbitanu,

kompleks jodu,

Nonylphenoxypol ethylenoksy ethanoliodyne,

Kompleks Poloksamer jodu,

Powidon jodu,

Kompleks jodu Chlorek udecoylium,

chlorek merylobenzetionowy,Fenol,

Amyltricresols,

oxychlorosenian sodu,

Tribromsalan,

Triclocarban,

Triclosan,

Barwniki triplowe,

Jednym z głównych składników tych mydeł jest Triclosan. Znajduje się w ok. 40 % sprzedawanych mydeł antybakteryjnych.

Co powoduje u człowiek Tticlosan?

www.medonet.pl/zdrowie/zdrowie-dla-kazdego,niebezpieczny-triclosan,artykul,1708048.html
www.en.wikipedia.org/wiki/Triclosan
www.macierz.org.pl/artykuly/zdrowie/triclosan_niszczy_zdrowie_morduje_zabija.html

Okazuje się, że szczególnie u dzieci może powodować zaburzenia hormonalne oraz lekooporność bakterii. Także żadne z tzw. naukowych Towarzystw medycznych nie reaguje na wpuszczenie tych trucizn na rynek polski. Przykładowo przynajmniej jedna z past do zębów Colgate Total zwiera te związki chemiczne. Czy kiedykolwiek jakikolwiek dentysta Ciebie Dobry Człeku o tym ostrzegał?

Ten zakaz został wprowadzony w tym roku. Rok się kończy. Czy jakakolwiek polskojęzyczna gazeta, niemieckich właścicieli, pod amerykańskim zarządem, ostrzegała o tym fakcie?

A działanie np. Triclosanu jest podobne do antybiotyków i już u 7% bakterii Listeria wyhodowanych z produktów spożywczych stwierdzono odporność na ten środek.
Dr Allison Aiello epidemiolog z Uniwersytetu w Północnej Karolinie stwierdził, że np. Triclosan nie tylko wywołuje odporność na bakterie, zaburzenia hormonalne przede wszystkim u dzieci, ale może być przyczyną alergii u ludzi i może być związany z niektórymi postaciami raka.
Triclosan podczas rozpadu przechodzi w rakotwórcze bez wątpienia dioksyny! Jak sam wiesz Dobry Człeku o tym w Polsce mówić nie wolno.
Pomimo posiadanej wiedzy od co najmniej 40 lat o tych skutkach zdrowotnych, państwowe instytucje skrzętnie chowały te informacje do szuflady. Interes ponad wszystko.

Rady Starego Dochtora.

W związku z otrzymywaniem licznych pytań o przygotowanie kwasu jabłkowego albo octu jabłkowego przypominam ponownie jego produkcję:

bierzemy kilka jabłek [ 4- 5] i tniemy je na 4-6 kawałków. Chodzi o zwiększenie powierzchni oddziaływania.

następnie te pokrojone jabłka wrzucamy do dużego słoja i zalewamy ok. 2 litrami ciepłej, osłodzonej 2 łyżkami cukru wody. Ciepłej, to znaczy o temp. około 35C.

Wrzucamy do tego słoja pół łyżeczki drożdży, zwykłych.

Przykrywamy gazą i pozostawiamy w spokoju na 5-7 dni w zależności od temperatury pomieszczenia. Jeżeli jest zimno, to czas wydłużamy.

Widzimy bąbelkowanie roztworu.

Po tym okresie wyczekiwania przelewamy roztwór do dużej butelki a osad wyrzucamy.

Zakręcamy butelkę.

Po 10 – 14 dniach i sklarowaniu osadu, delikatnie przelewamy czysty, przezroczysty roztwór do drugiej butelki i szczelnie zamykamy, najlepiej zakładając dodatkowo smoczek. Jest to ochrona przed muszkami.

W przypadku bólu gardła, wlewamy około 50 ml tego roztworu do atomizera. Można je kupić w internecie za 1 – 2 złote.

Dla dorosłych nie potrzeba rozcieńczać, dla dzieci rozcieńczamy w atomizerze pól na pół z wodą.

Pryskamy na tylną ścianę gardła mniej więcej co godzinę 4-5 razy.

90% dolegliwości bólowych gardła, katar, pochodzi z powodu wniknięcia wirusa właśnie poprzez tylną ścianę gardła i języczek.

Kwas jabłkowy działa jak antyseptyk nie dopuszczając do wniknięcia wirusa.

Zabieg trzeba często powtarzać, ponieważ każde przełknięcie śliny usuwa kwas.

Nie należy korzystać z kupnego preparatu, ponieważ nie wiem, co to jest.

Kwas jabłkowy jest najlepszym, najzdrowszym i najbezpieczniejszym, środkiem na wszelkiego rodzaju dolegliwości bólowe gardła bez temperatury, tzw. wirusowe. Temperatura powyżej 38 C i białe naloty na migdałkach wskazują na anginę.

Przykładowo okazuje się, że większość spirytusu sprzedawanego na rynku pochodzi z karbolu, a nie ze zboża, czy owoców. Dlatego potem głowa pęka następnego dnia.

Ale w trosce o nasze zdrowie Rząd Warszawski [G.Braun], zlikwidował PGR i gorzelnie, a produkuje syntetyk.

Przepraszam, ale nie mam możliwości podawania każdemu Czytelnikowi oddzielnie tego przepisu. Doba ma tylko 24 godziny.

www.scientificamerucan.com/article/ z 02 września 2016.
www.nytimes.com/2016.09.03/science/

Źródło:
Dzięki uprzejmości i za zgodą
dr Jerzego Jaśkowskiego
[email protected]

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Archiwa

Kategorie

0
    0
    Twój Koszyk
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu